119 حفار غیرمجاز آثار باستانی در استان اردبیل بازداشت شدند

درخشش دختران گلف‌باز اردبیلی در المپیاد استعدادهای برتر

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در اردبیل

استان اردبیل نیاز به دو برابر تخت بیمارستانی دارد

امام جمعه اردبیل: گره‌های ذهنی جوانان در فتنه اخیر را رفع کنیم

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

17هزار و 500 خودروی سنگین و نیمه‌سنگین در اردبیل معاینه فنی شدند

پیدا شدن جسد غرق شده یک زن جوان در کانال آب پارس آبادمغان

ویدئو: اجتماع حسینیان مشگین شهر در سال 1401

زکات جمع آوری شده در هر روستا برای نیازمندان همان روستا هزینه خواهد شد

نماز جمعه نشانگر قدرت سیاسی اسلام و پیوند دهنده جناح هاست و به هیچ جناح و گروه و اشخاصی وابسته نیست

کد خبر: 102 | تاریخ انتشار: 20:52:30 - پنج‌شنبه 23 مرداد 1393 | بدون نظر | |

علیرغم سنگ اندازی برخی رشته مهندسی تصویب شد

 بهرام عباسزاده در مراسم تجلیل از خبرنگاران گفت: خبرنگاران در طول سال ها بدون هیچ چشم داشتی زندگی خود را فدای شفاف سازی و اطلاع رسانی و پیشبرد فرهنگ و ادب شهرستان کرده اند، خبرنگاران از جمله اقشاری هستند که در هر دولت از نظر مالی و آینده شغلی همواره موجب  بی مهری قرار گرفته اند، اصحابی که با پرداختن به موضوعات واقعی در بیان حقیقت در افکار عمومی مردم نقش ارزنده ای دارند، اصحابی که گاه محرم اسرار شده اند و گاه بد بینی ها را در جامعه به افول کشانده اند.

 ویخاطر نشان کرد: وجود نشریه های مختلف در شهرستان نشان از نشاط و پویایی و غنی بودن فرهنگ این خطه دارد که از جمله این نشریه ها می توان به نشریه وراوی اشاره کرد که مورد بی مهری عده ای منفعت طلب و سودجو قرار گرفت و به تعطیلی کشانده شود، نشریه ای که با صداقت گفتاری و تعهد اخلاقی و فرهنگی خود همیشه در ذهن ها باقی مانده، نشریه ای پر محتوا که  زبان گویای مردم بود و در عین حال در قلب های مردم نیز جای گرفته بود.

 رئیس دانشگاه آزاد واحد مشگین شهر در این مراسم با اشاره به فعالیت یک ساله خود در دانشگاه آزاد  واحد مشگین شهر گفت: علیرغم برخی بی مهری ها و سنگ اندازی ها و با تلاش های انجام شده رشته مهندسی در این دانشگاه به تصویب رسیده و همچنین این دانشگاه از مهر ماه سال جاری شاهد پذیرش دانشجو در رشته تربیت بدنی می باشد.

در این مراسم علاوه بر خبرنگاران فعال شهرستان، نورمحمدی از پیشکسوتان خبرنگاری،سلیم زحمت دوست،فریبا ابراهیمی نیز تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است در انتهای این جلسه،ایوب نورمحمدی با انتقاد از فرماندار مشگین شهر و تقدیر از رئیس دانشگاه آزاد گفت: جناب آقای عباسزاده شما دو سال هست که به ما پیشکسوتان ارزش داده و ما را در چنین مراسمی دعوت می کنید،در حالی که این انتظار از شخص آقای فرماندار به عنوان بزرگ شهرستان بود که در مراسمی از ما نیز یاد کند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار