اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 96 | تاریخ انتشار: 17:14:02 - پنج‌شنبه 23 مرداد 1393 | بدون نظر | |

فرماندار اردبیل: استقبال از سفر رئیس جمهور سیمای دولتی به خود نمی‌گیرد

جواد زنجانی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل اظهار کرد: اردبیل در حالی چشم انتظار رسیدن کاروان تدبیر و امید به این منطقه است که مطالبات و درخواست‌های مختلفی برای طرح در این سفر به دستمان رسیده که ما در قالب ستادهای مردمی سعی می‌کنیم این مطالبات را از زبان مردم مطرح کنیم.

وی تصریح کرد: سفر رئیس جمهور روز چهارشنبه هفته آینده بعد از ورود به فرودگاه اردبیل آغاز می‌شود اما در مسیر حرکتی حضور رئیس جمهور در ورزشگاه تختی قرار نیست استقبالی و یا حرکتی دور از شأن کرامت و عزت مردم برگزار شود که اصلاً این فضا خوشایند و مطلوب به نظر نمی‌رسد.

فرماندار اردبیل گفت:‌ ما سعی کردیم برخلاف سفرهای استانی دولت قبلی حرکت‌های غیرمتعارف را از بین برده و به یک استقبال عمومی و فراگیر در ورزشگاه تختی اکتفا کنیم و اگر مردم برای عرض ادب و احترام به رئیس جمهور و هیئت دولت بخواهند حضور پیدا کنند تنها در مسیر شریعتی تا ایستگاه سرعین این فضا مهیا می‌شود.

زنجانی بازخوردهای جهانی و منطقه‌ای استقبال مردم از رئیس جمهور را به صورت عمومی در ورزشگاه یادآور شد و افزود: این استقبال‌ها که در حقیقت حمایت و پشتیبانی از نظام است، بزرگترین حرکت صیانتی را برای جامعه ما به وجود آورده تا به دور از برخی نگرش‌های غلط و تبلیغات کور بتوانیم نظام اسلامی خود را در مسیر توسعه همه‌جانبه قرار دهیم.

وی استفاده از امکانات دولتی را در برگزاری آیین‌های مختلف استقبال از رئیس جمهور نادرست خواند و بیان کرد: ما با پرهیز از دولتی‌ شدن استقبال سعی داریم خط حرکتی را به سمت مردمی شدن این آیین و بهره‌گیری از برخی امکانات و تجهیزات سازمان‌ها و نهادهای غیردولتی سوق دهیم که در این زمینه قطعاً اقشار مختلف مردم، صنوف و مجموعه‌های غیردولتی یاریگر ما هستند.

زنجانی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با پیگیری‌های استاندار اردبیل در طول این سفر سعی می‌شود در دیدار با رئیس جمهور، وزرا و معاونان طرح‌های توسعه خوبی برای این استان مصوب شود چراکه این استان در مسیر توسعه خود به یک حرکت زیربنایی دقیق نیاز دارد.

وی دیدار رئیس جمهور را با گروه‌ها و اقشار مختلف به ویژه نخبگان، روحانیان، کارآفرینان و ایثارگران یادآور شد و ادامه داد: حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور نیز در شهرهای مختلف قطعی شده و این سفر انجام می‌شود.

رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل وزیر معین اردبیل را وزیر کشور اعلام کرد و گفت: با حضور رئیس کشور پروژه‌های شهرداری اردبیل به ارزش 110 میلیارد تومان در این سفر افتتاح شده و به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

زنجانی از آمادگی فرمانداری برای دریافت نظرات، پیشنهادات و مشورت‌ها در انجام بهتر امور و برنامه‌ریزی‌ها برای سفر پیش روی رئیس جمهور و هیئت دولت خبر داد.

وی افزود: سالن ورزشی فرمانداری اردبیل در سه شیفت کاری میزبان بیش از 600 کاربر اینترنت، خدمات رایانه‌ای و همچنین سامانه تلفن گویا برای جمع‌آوری درخواست‌ها و پیشنهادات مطرح شده از سوی مردم است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار