اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 219 | تاریخ انتشار: 15:58:58 - شنبه 1 شهریور 1393 | بدون نظر | |

تمجید استاندار از عملکرد رضایی

ایلقار نیوز : در همایشی که به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و هم چنین استاندار اردبیل در مسجد صاحب    الزمان شهر قصابه صورت پذیرفت نکات جالبی مطرح شد که از نظرتان می گذرد

– این جلسه با خوش آمد گویی امام جمعه و فرماندار مشکین شهر شروع شد.

– در ادامه برنامه خدابخش استاندار اردبیل پشت تریبون رفت و به توصیف استعدادهای مشکین شهر من جمله استعداد انسانی و مواهب خدادادی پرداخت.

خدابخش گفت: طرح های مطالعاتی برای این شهرستان شروع شده و بزودی نتایج ان مشخص خواهند شد. وی در ادامه از طرح های بزرگ برای استان از جمله اتوبان مشکین شهر اردبیل و طرح بزرگ زمین گرمایی مشکین شهر خبر داد.

نکته جالب در سخنان خدابخش بیان این جمله از او بود که گفت: رضایی سه ماه است که بخشدار شده این همه مطالبه دارد ,حالا بعد از یک سال ببینید چقدر مطالبه خواهد داشت” وی با بیان این حرف به تمجید از عملکرد بخشدار قصابه پرداخت و گفت: بسیاری از این درخواست ها من جمله بحث گازرسانی و تخصیص دستگاه های سنگین در زمان کم و برخی دیگر مانند سد سامانلو با انجام مطالعات تکمیلی با صرف زمان بیشتری انجام خواهند شد.

– رضایی سخنران بعدی جلسه بود که به تشریح مواهب و پتانسیل های این بخش من جمله در بخش گردشگری و هم چنین ایجاد دانشکده در بخش قصابه و عنایت ویژه به تخصیص اعتبار برای سد سامانلو بعنوان راه گشای مشکلات منطقه پرداخت.

– رضایی وجود معادن بی بدیل فلز در منطقه را فرصتی استثنائی برای پیشرفت دانست.

وی گفت: وقتی شهدای ما سینه خود را در مقابل گلوله های سربی قرار دادند تا یک وجب از این خاک پاک نصیب اجنبی نشود من مسئول وظیفه دارم شبانه روز در پی مشکلات مردم در تکاپو باشم و انصافا تشکر ویژه ای از نمانیده ولی فقیه و استاندار عزیز دارم که حتی روزهای تعطیل را هم به حل مشکلات مردم اختصاص می دهند

ایت الله عاملی سخنران بعدی جلسه بود: وی با تمجید از امام جعفر صادق (ع) بعنوان خزانه بی پایان علم و معرفت اسلام گفت: امروز که رسانه های ضد فرهنگی غرب پشت در منازل ما قرار دارند رجوع به درس های این امام می تواند معجزه گر باشد.

منبع: کیهان مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار