اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 457 | تاریخ انتشار: 14:47:10 - جمعه 4 مهر 1393 | بدون نظر | |

گفتگوی عباس زاده مشگینی با خبرگزاری فارس

هرگونه ائتلاف علیه داعش باید با محوریت ایران باشد/ داعش محصول آزمایشگاه دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکاست

کارشناس مسائل سیاسی گفت: هرگونه ائتلاف علیه داعش باید با محوریت ایران شکل بگیرد چرا که جمهوری اسلامی کشوری قدرتمند و دارای عمق استراتژیک در منطقه است.

ایلقار نیوز :محمود عباس‌زاده مشکینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به جنایات داعش در سطح منطقه و ائتلاف حامیان آن علیه این گروه گفت: با توجه به قدرت ایران در سطح منطقه و عمق نفوذ استراتژیک ایران طبیعی است که اگر بناست تا ائتلافی بر علیه داعش در منطقه تشکیل شود باید با محوریت جمهوری اسلامی ایران باشد.

وی افزود: داعش محصول آزمایشگاه دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا است که از نظر ایدئولوژیکی توسط کشورهای منطقه تغذیه می‌شود و حمایت‌های گسترده‌ای در زمینه مسائل اقتصادی، اطلاعاتی و امنیتی از این گروه صورت می‌گیرد.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: هدف گروه تروریستی داعش درگیری با کشورهای جبهه مقاومت است و می‌خواهد تا همواره با اقدامات خود بهانه و زمینه حضور آمریکا در منطقه را فراهم کند.

عباس‌زاده مشکینی خاطرنشان کرد: ائتلاف آمریکا بر علیه داعش ائتلاف ضعیفی است چراکه تنها دوستان آمریکا در منطقه در این ائتلاف شرکت کرده‌اند و حتی کشورهای اروپایی در این باره به آمریکا طعنه زدند که بخشی از آن هم خبری شد.

وی افزود: ائتلاف آمریکا علیه داعش یک ائتلاف سیاسی است و اعضای این ائتلاف در صدد هستند تا در واقع داعش را پیرایش کنند و از تأمین منافع آمریکا توسط این گروه اطمینان حاصل کنند.

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان گفت: موضوع داعش اولین اقدام آمریکا در منطقه نیست و ما مواردی همچون طالبان و القاعده را فراموش نکرده‌ایم و امروز هم بدنه طالبان همراه و تأمین‌کننده منافع آنان در منطقه است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار