افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 1247 | تاریخ انتشار: 17:54:34 - دوشنبه 5 آبان 1393 | بدون نظر | |

دکتر صابری استاندار اسبق اردبیل در یاداشتی:

تصمیمات نماینده مجلس ناقابل، مخرب جامعه نیست؟؟؟


ایلقار نیوز: به گزارش مشکین رسا، دکتر صابری استاندار اسبق اردبیل در پاسخ به مطلبی که ولی ملکی نماینده پیشین مشگین شهر در هفته نامه ” اقتصاد مولد ” منتشر کرده جوابیه ای به نشریه مذکور ارسال نموده و رونوشت آن را به شرح ذیل در اختیار مشکین رسا قرار داده است.

بسمه تعالی
جناب آقای ولی ملکی مدیر مسئول محترم نشریه اقتصاد مولد با سلام در ذیل مطلبی با عنوان “مدیریت ونقش آن در جامعه”منتشره در شماره 4 بقلم خودتان آورده اید: وقتی استانداری ظرفیت و قابلیت های لازم را نداشته باشد. تصمیم های غلط او در سنوات آتی و بعد از عزل وی آثار مخرب خود را خواهد گذاشت. اتفاقی که در سالهای 89 الی 91 در اغلب استان ها به ویژه اردبیل به وقوع پیوست.”  با توجه به اینکه در مقطع مورد اشاره اینجانب در استان اردبیل توفیق خدمت گزاری در جایگاه مذکور را داشتم مقتضی است طبق قانون مطبوعات مطلب ذیل را در همان صفحه درج نمایید.

تصمیمات نماینده مجلس فاقد قابلیت هم مخرب است

من هم اعتقاد دارم “تصمیمات غلط آدم هایی که قابلیت های لازم را ندارند ” آثار مخربی دارد، به ویژه اگر خدای ناکرده و دور از ساحت جناب عالی، چنین آدم هایی با طرفندهای عجیب و غریبی رای مردم و نظر مسئولین را جلب می نمایند و در جایگاه های حساسی مانند نمایندگی مجلس، استانداری و غیره قرار گیرند.

رضایت خدا و قضاوت مردم برای ارزیابی قابلیت افراد کافی است

بنده ادعای قهرمانی و معجزه گری در مدیریت به ویژه در فضای سیاسی و اجرایی این کشور را ندارم، ولی در جهت رشد و توسعه استان و خدمت گزاری به مردم ولایی و متدین و منصف و قدرشناس آن دیار اگر خدا قبول کند از هیچ کوشش و تلاشی فروگذارنکردم، هر چند در شان و لیاقت و جایگاه این مردم با وفا نباشد که امیدوارم موجب رضایت پروردگار و مردم نجیب آن منطقه باشد و اعتقاد دارم قضاوت افکار عمومی و مردم فهیم برای ارزیابی قابلیت افراد و دست آوردها کافی باشد که در برهه هایی از زمان آن را به نمایش گذاشته و می گذارند.

آقای ملکی چند نمونه از کارهای بزرگتان را بیان فرمایید یاد بگیریم.

بنده اطلاعی ندارم جناب عالی از کدام جایگاه رفیع ومرتبط عملکرد استانداران کشور در دوره های مختلف را ارزیابی کرده اید، لیکن حال که این زحمت را متقبل شده اید ودر جایگاه قضاوت نشسته اید موجب امتنان خواهد بود چند نمونه از کارهای بزرگ و چشم گیر که نشان دهنده قابلیت های مدیریتی به ویژه در شهرستان مشکین شهر{ که یک دوره هم نماینده مردمش در مجلس بوده اید} باشد را بیان فرمایید که ماهم یاد بگیریم.

با تشکر دکتر صابری از استانداران اسبق استان اردبیل

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار