اجاره سوئیت در مشکین شهر

یکصدو پنجیم شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

کد خبر: 661 | تاریخ انتشار: 14:07:33 - جمعه 18 مهر 1393 | بدون نظر | |

خطیبی:اخبار فوتبال مشکین شهر را دنبال می کنم

گزارشی از اردوی تراکتور سازی در تهران

ایلقار نیوز: شاگردان رسول خطیبی شب گذشته با پرواز ساعت ۲۱:۲۵ راهی تهران شدند ، بعضی از بازیکنان غیر بومی تیم نیز از شهرهای خود راهی تهران شدند و به کاروان تیم در هتل محل اقامت ملحق شدند ، تراکتورسازان جهت برپایی اردویی ۵ روزه در تهران راهی این شهر شده است و برنامه های تمرینی خود را در این شهر دنبال خواهد کرد .

سر دبیر سایت ورزش مشکین با حضور در اردویی تیم تراکتور سازی در باشکاه سایپا و ضمن ملاقات با  کادر فنی وگزارشی از تمرین تیم گفتگویی با رسول خطیبی و چند بازیکن تیم تراکتور سازی انجام داد.

رسول خطیبی در گفتگویی اظهار نمود .:تیم تراکتور بعد از بازی با سایپا از امروز تمرینات خود را با برپایی اردویی در تهران شروع کرد و با جدیت کامل ادامه خواهد داد امیدوارم تلاش بازیکنان از اول فصل تا آخر فصل ادامه یابد و نتیجه خوبی بگیریم.

وی در ادامه در مورد شهرستان مشکین شهر افزود:در یک بازی تراکتور دیدم طرفداران مشکین شهر در استادیوم یک پلاکارد بزرگی در دست داشتند قلب مشکین شهر به تراکتور می تپد که این نشان می دهد که تراکتور را دوست دارند با آنکه هم در داخل میدان و هم در کادر فنی نماینده خوب دارند در داخل میدان شهریار شیروند که در بازی با سایپا در نیمه دوم به میدان آمد و عملکرد فوق العاده خوبی هم داشت و در کادر فنی دکتر رمضان نوریزاده کوجنقی به عنوان پزشک تیم حضور دارند .

وی در ادمه گفت : از مردم مشکین شهر تقاضا دارم تراکتور سازی را تنها نگذارند با اینکه همیشه حمایت کرده اند و بنده به عنوان سرمربی تیم تشکر میکنم و همیشه اخبار ورشی مشکین شهر را از سایت ورزش مشکین دنبال میکنم و آرزو دارم با همت سایت ورزش مشکین یک بازی دوستانه ای بین تیم تراکتورسازی و تیم مشکین شهر در استادیوم تختی مشکین شهر برگزار کنیم.

DSCF0028

سامان نریمان که به علت سرماخوردگی تمرین نمی کرد گفت : من شنیده ام که در مشکین شهر طرفدار زیادی دارم که از همه آنها تشکر میکنم و امیدوارم از زحمات و محبتهای آنها با بازی خوب و قهرمانی در لیگ برتر جبران کنم .

DSCF0030

حبیب کردانی اعلام نمود : مشکین شهر عشق من است من خدمت سربازی خود را در اصلاندوز گذرانده ام که همیشه از مشکین شهر می رفتم و چند ساعتی را بخاطر آب و هوا و مناظر طبیعت خوب درمشکین شهر می موندم.

DSCF0026

ادینیهو : من عاشق ایران تراکتور و آذربایجانم

DSCF0027

شهریار شیروند بازیکن مشکین شهری تراکتور سازی در گفتگویی اظهار نمود : آرزو دارم بعد از تمام شدن فوتبالم در مشکین شهر زندگی کنم و امیدوارم نماینده خوبی از مشکین شهر در تراکتور سازی و کاپتان تیم امید ایران بوده باشم .

وی در ادمه اعلام نمود : بازیکنان مشکین شهر استعداد زیادی دارند و می توانند در سطح بالای بازی کنند . همه مافقیر هستیم اما هر کس استعداد داشته باشد میتواند با تلاش و جدیت و تمرین زیاد به سطح بالاتری برسد درست است که در شهرستان محروم زندگی میکنیم اما نامید نشویم به تلاش خود اضافه کنیم تا بتوانیم در تیم های بزرگی بازی کنیم.

DSCF0013

دکتر رمضان نوریزاده کوجنقی پزشک تیم تراکتور سازی  گفت : وقتی میبینم که از مشکین شهر چندین اتوبوس برای تشویق تراکتور به استادیوم میایند احساس غرور میکنم و به مشکین شهری بودن خود افتخار میکنم همیشه میگوییم مشکین شهر کوجنق سبلان تراکتور

DSCF0021

DSCF0039

DSCF0031DSCF0041

DSCF0014

انتهای پیام/ورزش مشکین

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار