تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 852 | تاریخ انتشار: 20:29:14 - چهارشنبه 23 مهر 1393 | بدون نظر | |

رحمانی فضلی:

25 میلیارد از انتخابات بدهی داریم

ایلقار نیوز به گزارش خیاو نیوز :عبدالرضا رحمانی‌فضلی دقایقی پیش در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان مشگین‌شهر گفت: 25 میلیارد ریال از انتخابات گذشته به عوامل اجرایی بدهی داریم. به طوری که باید این میزان بدهی را به عوامل اجرایی پرداخت کنیم که قول این موضوع را داده‌ایم که در آینده‌ نزدیک این موضوع را عملی کنیم.

وی گفت: اگر این میزان مبلغ پرداخت نشود ما نباید انتظار همکاری عوامل اجرایی در انتخابات را داشته باشیم.

وزیر کشور در جلسه‌ شورای اداری شهرستان مشگین‌شهر گفت: من یک سابقه‌ی تجربی و تعریف ذهنی از مشگین‌شهر دارم،به طوری که سوابق تاریخی این شهرستان مثال زدنی است،و این شهر پیشرفت خوبی نسبت به گذشته داشته است،اما به هر حال کم و کاستی هایی وجود دارد،به طوری که وقتی وارد شهر شدم،مشگین‌شهر را روستا شهر معرفی کردم،به این دلیل که برخی موارد در این شهر رعایت نشده بود.

رحمانی فضلی با انتقاد از عملکرد شهرداری مشگین‌شهر گفت: متاسفانه نظافت شهر درخور شان و شایسته این شهر نبود،که حداقل در شهری همچون مشگین‌شهر باید شهرداری به وظایف خود آگاه‌ باشد و در جهت عمران و آبادانی شهر قدم بردارد.

جنبه توریستی مشگین‌شهر قوی است

این مسئول در ادامه‌ی سخنان خود گفت: شهرستان مشگین‌شهر از جنبه‌ی توریستی بسیار قوی است که باید به آن توجه‌ی ویژه‌ای داشته باشیم.

وی ادامه داد: من از استاندار اردبیل،تقاضا دارم که برای شهرستان مشگین‌شهر یک طرح توسعه کامل و جامعی را در نظر بگیرند و با دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی زمینه‌ی پیشرفت این شهرستان را فراهم کنند.

وزیر کشور تصریح کرد: دولت نیز در این مورد کمک خواهد کرد، به طوری که با نصف کردن سود و هزینه باید با همدیگر مشارکت داشته تا این شهر را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

بازارچه مرزی مشگین‌شهر را بررسی می کنیم

رحمانی فضلی در ادامه با بیان اینکه مرزهای استان اردبیل یکی از مرزهای بسیار مطمئن و امن کشور می‌باشد خاطر نشان کرد: ایجاد بازارچه ی مرزی قانلی بلاغ را بررسی می کنیم و امیدوارم با همکاری طرف آذری این موضوع نیز حل و فصل شود.

استانداران باید برخی امتیازات را به شهرستان‌ها بدهد

وزیر کشور خاطر نشان کرد: استانداران باید برخی امتیازات و اختیارات را به مناطق بدهند و خود استاندار نیز باید برای این مناطق علاوه بر بودجه‌ی عمومی یک بودجه‌ی ویژه دیگری در نظر بگیرند.

وی ادامه داد: باید شهرستان‌ مشگین‌شهر در بخش صنعت و کشاورزی فعالیت خود را بیشتر کرده،و سهم خود را از صندوق توسعه ملی بگیرد،که این موضوع نیز همکاری همه‌ی مسئولین را می طلبد.

انتهای خبر/ خیاو نیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار