خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

کد خبر: 1402 | تاریخ انتشار: 23:52:09 - شنبه 10 آبان 1393 | 1 نظر | |

توحید مهدوی بعد از اخراج از ورزشگاه تختی در گفت و گو با ایلقار نیوز

اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل را به مناظره دعوت میکنم

ایلقار نیوز:در بازی تیم های شهرداری اردبیل و فجر سپاسی شیراز، توحید مهدوی مدیر کمیته روابط عمومی هیات فوتبال استان اردبیل و ازIMG08531784 خبرنگاران شاخص ورزشی نویس استان، توسط پرسنل اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بی احترامی از ورزشگاه تختی اردبیل اخراج شد. به همین دلیل با «توحید مهدوی» به گفت و گو پرداخته ایم:

شنیده ایم که شما را با بی احترامی از ورزشگاه تختی اردبیل اخراج کرده اند. آیا چنین خبری صحت دارد؟ باید با تاسف تمام، صحت پرسشتان را تایید کنم. متاسفانه چنین شد.

علت اخراج شما به عنوان مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان اردبیل چه چیزی بود؟ پاسخ به این سوال را باید از دست اندرکاران اداره کل ورزش و جوانان استان و به خصوص از مدیر کل پرسید. اما فکر کنم علت این توهین های مکرر و بدرفتاری های پرسنل اداره کل به دلیل اختلافات یک طرفه این اداره کل با هیات فوتبال استان اردبیل است.

شما به عنوان یک خبرنگار و از چهره های شناخته شده ورزشی نویس استان می توانستید در ورزشگاه حضور داشته باشید. چرا نخواستید به عنوان یک خبرنگار در جایگاه ویژه خبرنگاران حضور داشته باشید؟ با وجود اینکه می توانم با اسناد و مدارک ثابت کنم که بیشترین مطالب ورزشی را در بین خبرنگاران منتشر می کنم و در این مورد حتی می توانم در حضور خبرنگاران استان با پرسنل اداره ورزش و جوانان به مناظره بنشینم اما اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل مرا خبرنگار قبول ندارد. چرا؟ چون من منتقد نقاط ضعف ورزش استان هستم. به همین دلیل اجازه ندادند حتی به عنوان خبرنگار در ورزشگاه حضور داشته باشم. با بی احترامی های عدیده پرسنل این اداره شخصا با مدیر کل ورزش و جوانان استان تماس گرفته و به او در مورد این بی احترامی ها و بدرفتاری ها اطلاع دادم. بهتاج در پاسخ به من گفت که تلفن زده و مشکل را رفع خواهد کرد که چنین کاری انجام نداد. شاید برای این ها خبرنگار ورزشی کسی باشد که منتقدشان نباشد. باید به اطلاعتان برسانم جایگاهی برای خبرنگاران در نظر گرفته نشده است و به آن محلی که «جایگاه خبرنگاران» می گویند، چیزی نیست جز صندلی و این در شان خبرنگاران نیست.

چه کسانی می خواستند بیرونتان کنند؟ پرسنل اداره کل ورزش و جوانان. نکته جالب ماجرا آنجا است که حدود 10 نفر از پرسنل این اداره شدیدا پیگیر بیرون کردن من بودند. حتی فردی که به صورت غیرقانونی در این اداره کل کار می کند و مدیر کل ورزش و جوانان استان هم غیرقانونی بودن جذب این فرد را تایید کرده است، دنبال بیرون کردن من بود، انگار با یک جانی برخورد می کردند.

تنها شما را بیرون کردند یا با دیگر عوامل هیات فوتبال استان هم چنین برخوردی شد؟ متاسفانه با تمامی عوامل هیات فوتبال استان اردبیل چنین برخوردی شد حتی با رئیس هیات فوتبال استان. با مسئول سایت، دبیر هیات و دیگر عوامل هیات استان چنین برخورد زننده ای شد. این افراد اخلاق پهلوانی را زیر پا گذاشتند.

اختلاف نظر بین اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات فوتبال کی تمام خواهد شد؟ اختلافات به صورت یک طرفه و از طرف اداره ورزش و جوانان استان است وگرنه هیات فوتبال استان آمادگی تعامل با اداره کل را داشته و در عمل هم چنین آمادگی ای را ثابت کرده است. اداره کل ورزش و جوانان باید هیات را به رسمیت شناخته و به جای سنگ اندازی برای هیات ها به دنبال توسعه و برنامه ریزی برای رشد ورزش استان باشد.

این سوال پیش می آید که چون شما مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان هستید، تقصیرات را بر گردن اداره ورزش و جوانان می اندازید. جواب شما به این پرسش چیست؟ اثبات مقصر ماجرا کار سختی نیست. می توانم با مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان در حضور اصحاب زحمت کش خبر و اطلاع رسانی استان به مناظره بنشینم. یکبار صمد نوتاش رئیس هیات فوتبال استان اردبیل در زمان مدیر کل قبلی اسنادی را در اختیار خبرنگاران گذاشت که این اسناد در رسانه های گروهی استان منتشر شد و ثابت کرد که حق با هیات فوتبال استان است چون اداره کل هیچ عکس العملی در قبال این اسناد نتوانست از خود نشان دهد. شما به عنوان خبرنگار می توانید بین صمد نوتاش رئیس هیات فوتبال استان و ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان مناظره یا میزگردی برگزار کنید تا حقیقت نمایان شود و سیه روی شود هر که در او غش باشد.

و حرف آخر؟ اگر زمانی صمد نوتاش اسناد را در اختیار اصحاب رسانه و افکار عمومی قرار بدهد، مطمئن باشید برخی از افراد باید جوابگو باشند. بنابراین بهتر است اداره کل ورزش و جوانان استان به جای اینکه دچار «توهم رقیب پنداری» شود، با هیات ها تعامل داشته و به پیشرفت ورزش استان کمک کند.

مصاحبه: حمید نجف اوغلی

انتهای پیام /

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل را به مناظره دعوت میکنم " ارسال شده است.

  1. رضا گفت:

    باسلام کاملا حرفهای اقای مهدوی متین وبه جاست امیداست به همچین شخصیتی باید ارزش گذاشت نه اینکه با ل وپرش را شکست

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار