اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 1683 | تاریخ انتشار: 1:38:32 - سه‌شنبه 20 آبان 1393 | 3 نظر | |

فانی مخالف استیضاح:

برخی ها از اعتمادمان سو استفاده کردند

ایلقار نیوز: رسول فانی در جلسه استیضاح شهردار مشگین شهر به عنوان مخالف استیضاح گفت: آذرمی یکی از پاک دست ترین شهرداران تاریخ مشگین شهر است و اگر برخی می گویند که ایشان یک پیمانکار است می تواند در جامعه تعبیر منفی داشته باشد.

وی گفت متاسفانه از بخت بد شهردار مشگین شهر در این مدت شاهد حوادث طبیعی بودیم که نوعی بحران در شهرستان بود،که ماباید این مسایل را مد نظر بگیریم.

فانی ادامه داد: متاسفانه برخی دائه مهربان تر از مادر شده اند و افرادی که حتی در عمرشان یک لیوان زیر یک درختی آب نریخته اند اکنون درختان را بهانه قرار می دهند در حالی همگان شاهد بودند که ما در پارک ولایت چقدر درخت کاشتیم.

این عضو شورا تصریح کرد: پای لنگ دموکراسی همیشه در میان است و ما به برخی اعتماد کردیم و آنها از آن سو استفاده کردند به طوری که اکنون منفعت آن را برخی دیگر می برند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


3 ديدگاه مطلب براي " برخی ها از اعتمادمان سو استفاده کردند " ارسال شده است.

  1. محمدنصیرزاده گفت:

    بنده با سخنان جناب فانی موافق هستم.مهندس آذرمی دلسوزانه برای شهر خدمت می کرد.قطع درختان کار بسیارخوبی بود لذا به هنگام شکسته شدن بر اثر بلایای طبیعی منجربه آتش سوزی های کلانی بر اثر قطع سیم های برق میشد.ایشان دلسوزی کرده و به فکر زیان های بعداز حادثه بودند.به قوله خودمان پیشگیری بهتراز درمان است.این دلیل ها باعث استیضاح نمیشود.

  2. farshid گفت:

    اقای ایمانی حتما ایمانعلی بهتر بود.ایشان حداقل یه کارشناس ارشد که دارد.بدبختی اینجاست که بیسواد ها برای باسوادان تصمیم میگیرن

  3. میلاد13 گفت:

    تا شما ها تو این شهر شورا هستید هیچ شهرداری جرأت نمی کند به خودش بیاید و بداند که چکار باید بکند آقای فانی باید بهتون گفت که دست مریض ها به خودتون افتخار کنید در پارک ولایت تعدادی درخت کاشتید. باید برای خودتون اسفند دود کنین بعد از این چکار کردین که به فکر منفعتش هم هستین؟ به راستی که خیلی رو دارین!!!!!!!!!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار