اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 2408 | تاریخ انتشار: 9:55:33 - شنبه 8 آذر 1393 | بدون نظر | |

تأیید مذاکرات و عملکرد تیم ایران توسط رهبری/ دلواپسان چه خواهند کرد؟!

ایلقار نیوز : البته پر واضح است که هر کسی حق دارد عملکرد تیم مذاکره کننده را نقد کند ؛ روی سخن با کسانی است که همواره کوشیده اند خود و اهداف جناحی خود را پشت شعارهای ارزشی و با هزینه کرد از رهبری نظام پنهان کنند. اگر اینان همه کارهای خود را مستند به منویات رهبری نمی کردند این سخن را متوجه آنان نمی کردیم.
 بعد از تمدید مذاکرات ایران و 1+5 ، برخی چهره ها و رسانه هایی که ادعای اصولگرایی و ولایتمداری شان زمین و زمان را پر کرده است، مدعی شدند که تیم مذاکره کننده ایران، عزت کشور را فروخته و با تمدید مذاکرات، عملاً شکست را پذیرفته است. آنها کوشیدند که تلاش های تیم ایران را که در برابر 6 قدرت بزرگ جهان صورت می گیرد را “هیچ” انگاری کنند.

در هیاهوی این هجمه غیر منصفانه ، رهبر معظم انقلاب چند جمله صریح و قاطع درباره تمدید مذاکرات و عملکرد تیم مذاکره کننده ایرانی به سرپرستی محمدجواد ظریف بیان کردند که می تواند برای کسانی که مدعی پیروی از ولایت هستند، اتمام حجت باشد.

سخنان رهبر معظم انقلاب را که در جمع بسیجیان بیان شده است را بخوانید:

– بنده با تمدید مذاکرات مخالف نیستم به همان دلیل که با اصل مذاکره مخالف نبودم، هیئت مذاکره‌کننده ایران حقا و انصافا پرتلاش و جدی هستند، ایستادگی میکنند و زیر بار حرف زور نمیروند و با جدیت منطق و دلسوزی کار می کنند.

– اگر در مذاکرات حرف منطقی زده، و قرارهای عادلانه و عاقلانه گذاشته شود قبول می کنیم اما ایران، از صدر تا ذیل از آحاد مردمش تا همه مسؤولانش در مقابل زیاده خواهی می ایستند.

البته پر واضح است که هر کسی حق دارد عملکرد تیم مذاکره کننده را نقد کند ؛ روی سخن با کسانی است که همواره کوشیده اند خود و اهداف جناحی خود را پشت شعارهای ارزشی و با هزینه کرد از رهبری نظام پنهان کنند. اگر اینان همه کارهای خود را مستند به منویات رهبری نمی کردند این سخن را متوجه آنان نمی کردیم.
بر این اساس باید دید مدعیانی که هر روز ابراز دلواپسی می کنند و توافقات به عمل آمده را وطن فروشی و ترکمانچای می نامند و “هیچ” می خوانند، آیا به ادعای خود پایبند خواهند بود یا این که در اینجا چون حرف های رهبری به نفع شان نیست ، خود را به نشنیدن خواهند زد؟

انتهای پیام / عصرایران
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار