باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

کد خبر: 1756 | تاریخ انتشار: 18:15:10 - سه‌شنبه 20 آبان 1393 | بدون نظر | |

تکذیب خبر :

منتسب به استاندار درباره دیپلم دختران

ایلقار نیوز: روابط عمومی استانداری اردبیل خبر منتسب به استاندار اردبیل در باره اعطای مدرکn00062704-b دیپلم به دختران پس از سن بلوغ را که در فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب کرد.

در متن توضیحی این روابط عمومی که در پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل درج شده ، آمده است: به اطلاع می رساند خبر منتسب به استاندار محترم اردبیل مبنی بر «اعطای مدرک دیپلم به دختران پس از سن بلوغ » که از مفاد سخنان ایشان در شورای اداری سیزدهم مهرماه به صورت ناقص و گزینشی برداشت گردیده تکذیب می گردد.

متاسفانه در چند روز اخیر نیز این خبر به طور مجدد و با گزینش جملات ناقص و حذف مقدمه و موخره در فضای مجازی منتشر گردیده که موجب تحریف شکلی و محتوایی موضوع گردیده است.

بدینوسیله ضمن اظهار تاسف از تحلیل ها و قضاوت های خام مبتنی بر خبر نادرست و تحریف شده، انتظار دارد ناشرین اخبار در انتقال خبر ، امانت را رعایت نموده و از ایجاد تشویش ذهنی برای هموطنان عزیز به ویژه جامعه بانوان خودداری کنند.

برای تنویر افکار عمومی به ویژه دختران دانش آموز و بانوان لازم به توضیح است که طبق دستور استاندار محترم ، امسال هزینه برگزاری کلاس های تقویتی کنکور دانش آموزان دختر و پسر که از تمکن مالی برخوردار نمی باشند تامین اعتبار گردیده است تا این عزیزان بتوانند مدارج عالی تحصیل را طی نمایند.

بررسی مواضع روشنگرانه دکتر مجید خدابخش در طول یک سال گذشته گواه روشنی است بر نادرست بودن برخی اظهار نظرهایی که درچند روز اخیر در فضای مجازی مطرح شده اند.

در جریان جلسه شورای اداری استان اردبیل که با حضور مشاور بانوان و امورخانواده وزیر کشور برگزار شد استاندار اردبیل پیرامون نحوه تحصیل دختران پیشنهاداتی مطرح کرده بود.

برخی از پایگاههای خبری و مطبوعات محلی استان در زمان برگزاری این جلسه سخنان استاندار اردبیل را منتشر نمودند و در روزهای اخیر نیز برخی پایگاههای اینترنتی از جمله چند پایگاه خارجی نیز اقدام به انتشار برخی اخبار و مطالب در این باره کرده اند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار