تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 1793 | تاریخ انتشار: 8:15:41 - چهارشنبه 21 آبان 1393 | 2 نظر | |

حقیقت پور:

5 نماینده حامی استان شدن مغان امضایشان را پس گرفتند

ایلقار نیوز : نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین، گفت: نمایندگان حمایت کننده از پیشنهاد استان شدن مغان امضای خود را پس گرفتند.

به گزارش ایلقار نیوز به نقل از سبلانه 27 مهرماه سال جاری بود که نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در سخنرانی اش در مجلس پیشنهاد داد تا استان مرزی مغان با محوریت شهرستان‌های گرمی، پارس‌آباد، بیله‌سوار و مشگین‌شهر و شهرهای اصلاندوز و جعفرآباد، استان مرزی مغان تشکیل شود، وی دلیل این پیشنهادش را رسیدگی بیش از پیش به کارهای این منطقه عنوان کرد.

سپس پنج تن از نمایندگان سه استان اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی نامه ای را امضا کردند که در آن از منفک شدن مغان از اردبیل حمایت شده بود.

کمال‎الدین پیرموذن سخنگوی مجمع نمایندگان اردبیل هم در واکنش به پیشنهاد نماینده مردم پارس آباد برای منفک شدن مغان از اردبیل گفت: استان شدن مغان مورد تایید هیئت دولت نیست.

حقیقت پور دیگر نماینده مردم استان اردبیل هم در واکنش به این پیشنهاد اعلام کرد که منفک شدن مغان از اردبیل شدنی نیست  و این حرف ها بین مغان و اردبیل دعوا ایجاد می کند.

استاندار اردبیل هم در اظهاراتی گفته است: بنده به نظر نماینده پارس‌آباد و بیله‌سوار احترام قائل هستم ولی بر این باورم که در شمال این استان در سال‌های آینده یک تحول اساسی و جدی را بیش از هر زمان دیگر شاهد خواهیم بود.

منصور حقیقت پور امروز  راجع به امضای نامه ای از سوی پنج تن از نمایندگان استان های آذربایجان شرقی ، غربی و اردبیل برای منفک شدن  مغان از اردبیل اظهار کرد: نمایندگان حمایت کننده از پیشنهاد استان شدن مغان دیروز امضای خود را پس گرفتند.

وی گفت: این نمایندگان دیروز با امضای نامه ای مبنی بر اینکه حمایت از استان شدن مغان و یا الحاق این منطقه به آذربایجان شرقی که با اصرار نماینده مردم پارس آباد بوده از تصمیم خود منصرف شدند.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " 5 نماینده حامی استان شدن مغان امضایشان را پس گرفتند " ارسال شده است.

  1. جلال گفت:

    امیدوارم این خبر بعضی از همشهریان اردبیلی یا اطراف اردبیل را که گاهی به مغان و اهالی آن توهین می کنند و جک درست می کنند به خود بیاورد و آب به آسیاب دشمن نریزند. با استان شدن مغان و یا الحاق آن به آذربایجان شرقی از استان اردبیل جز نام استان چیزی نخواهد ماند

  2. میلاد13 گفت:

    اگه آغبلاق هم استان شود صدبرابر از اردبیل بهتر است حداقل مشگین شهرهم جایگاه واقعی خودش را در منطقه پیدا می کنه!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار