زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

مسیر صدور پروانه بیمارستان جدید مشگین شهر هموار شد

آگهی مناقصه شرکت غله وخدمات بازرگانی شهرستان مشگین شهر

فرمانده بسیج حوزه ثارالله مشگین شهر معرفی شد

از قهرمان پیشکسوت رشته ورزشی کاراته تجلیل شد

کد خبر: 3301 | تاریخ انتشار: 22:57:37 - دوشنبه 1 دی 1393 | 16 نظر | |

آقای نماینده محترم ده میلیارد تومان کجا خرج شد؟

01113ایلقار نیوز: یکی از مهمترین محورهای تبلیغاتی دولت محترم برنامه گرایی است و غالبا هواداران محترمشان در انتخابات به بهانه آنچه که به عنوان ” برنامه گریزی ” از آن یاد می کنند دولت پیشین را هدف گسترده ترین نقد های خود قرار می دهند هنوز فراموش نشده است که حتی کاندیداهای محترم ریاست جمهوری بیشترین نقدها را به رئیس دولت پیشین وارد می کردند که چرا سازمان برنامه و بودجه را با یک سابقه پنجاه ساله برچیده و وظیفه آن را در مجموعه ای به نام معاونت راهبردی ریاست جمهوری متمرکز کرده است ! بنابراین امروز که یک سال و نیم از عمر دولت تدبیر و امید گذشته است چرا آقایان مدعی سازمان برنامه و بودجه را احیاء نمی کنند البته شاید پاسخ دم دستی برخی ها این باشد که این کار، کار بزرگ و سختی است لیکن آنچه از اظهارات معاون راهبردی رییس جمهور به روشنی قابل استنباط است این است که دولت کنونی قصد احیای آن را اساسا ندارد.

اما دولت با یک اقدام تامل برانگیز (که جا داشت از سوی رسانه ها و تمام شخصیت های علمی و نهادهای غیر دولتی مورد نقد قرار گیرد) ظاهراً برنامه و برنامه محوری را به دست فراموشی داده است! شاید در طول سالیان اخیر عنصر “برنامه ” اینگونه فراموش نشده بود و آن اینکه دولت محترم طی یک تصمیم! ١٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠تومان ( ده میلیارد تومان ) به هر شهرستان اختصاص داد که صرفا با نظر نماینده مجلس توزیع و هزینه شود درحالی که این کار ظاهراً ربطی به وظیفه نمایندگان مجلس ندارد، اما نمایندگان مجلس چون این تصمیم را به نفع خودشان ارزیابی می کردند اعتراضی هم به این اقدام دولت نکردند! چرا؟؟؟

بنابراین اولین انتظار مردم مشگین شهر از نماینده محترم خودشان در مجلس شورای اسلامی این خواهد بود گزارش دقیقی از نحوه و محل هزینه این ده میلیارد تومان را ارائه نماید.

ثانیا بر اساس اطلاعات موجود بخش قابل توجهی از این پول را که اصولا باید در شورای برنامه ریزی شهرستان تعیین تکلیف و هزینه می شد ” از بابت طلب پیمانکاران پروژه های استانی اختصاص داده شده است که خود آن پروژه در قانون بودجه ردیف مستقل داشته است! ظاهرا در بعضی از شهرستانها این پول کلا در شهرستان هزینه شده است و حتی به یکی از شهرستانهای کم جمعیت تر از مشکین شهر دوازده میلیارد اختصاص داده شده و تمام این اعتبار در همان شهرستان جذب شده است ولی در مورد سایر شهرستانها از جمله مشکین شهر چیزی غیر از این اتفاق افتاده است !

امیدواریم مسئولین محترم شهرستان که این روزها تمرکز خود را به موضوعاتی غیر از مسائل اصلی شهرستان و مشکلات اصلی مردم اختصاص داده اند گزارش دقیق توام با سند و مدرک برای رفع نگرانیها و سئوالات موجود ارائه دهند!

انتهای خبر/ مشکین فردا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


16 ديدگاه مطلب براي " آقای نماینده محترم ده میلیارد تومان کجا خرج شد؟ " ارسال شده است.

 1. نعیم گفت:

  البته سوال مهمی است و یک نماینده مردمی باید برای هر یک ریال مبلغی که هزینه می کند پاسخگو باشد. اما به قول قدیمیها پول چرک کف دست است و میآید و می رود، با اعتمادی که بر باد دادی چه خواهی کرد، آقای نماینده محترم همه می دانند که اولین کاندیدایی بودی که افراد درجه یک خانواده ات قران به دست درخانه ها و مساجد رفتند و مردم را به قرآن قسم دادند و رای گرفتند و به اعتباری روی قرآن با شما بیعت کردند که دادرسشان باشی و در روز مبادا به دردشان برسی، آقای نماینده محترم حتما امار دقیق داری که در این مدت هفت سال چه تعداد بر بیکاران تحصیلکرده شهرمان افزوده شده است؟ حتما می دانی که مراکز آموزشی شهر از جمله آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد را به چه روزی انداختی؟ می دانی چه کسانی را بر مراکز آموزشی شهر مدیر گذاشتی؟ آقای نماینده محترم شما شعاری به نام شایسته سالاری را نابود کردی، و به جایش ارادت سالاری را گذاشتی. به وجدان خودت مراجعه کن و ببین مهندس نوروزی رییس سابق آموزش و پرورش که بود و اینها کی هستند؟ آقای نماینده محترم این مردمی که روی قرآن با جنابعالی بیعت کرده بودند، غیر از چهار تا آب گرم چه ثروت ملی در اختیار داشتند که چوب حراج زدی و در اختیار دوستان نزدیک و البته فعالان ستادت گذاشتی؟ خواهش می کنم اگر این مطلب را خواندی فقط عصبانی نشو، اندکی نیز تامل کن، اگر دروغ بودند شکایت کن و اگر راست بودند در فرصت باقی مانده به فکر جبران باش.

  • عطایی گفت:

   آقانعیم لطفاتندنرو 1- مگرحضرتعالی وکیل نوروزی هستی ؟ایشان خوب می داندوخودش هم درروزمعارفه طوری صحبت کردندمعاون مدیرکل گفتندجنابعالی شایدتاشش ماه مدیریت کنی! گرچه مهندس فرد باسوادومودبی هستندوبی نهایت برای شان احترام قائلم اما هرآدم باسوادوباادب نمی تواندمدیرخوبی باشد.2- نمی دانم چرا اینجوری می سوزی نکنه توهم قران بدست بودی و شایدادعاداشتی رئیس جای بوده باشید؟ 3- نعیم جان مگربیکاران تحصیل کرده مختص شهرماست بااین شتابی که مراکزدانشگاهی هرسال فارغ التحصیل تحویل جامعه می دهدهزارتانماینده هم نمی تواندبرای آنهاشغل ایجادکندآیاواقعا نمی دانیدمشکل بیکاری مشکل همه جامعه ماست گرچه آقای اسدی وهرنماینده دیگردرتلاشنددرصدبیکاری راپائین بیاورند.4- معلومه افرادی باتفکرشبیه حضرتعالی مانع توسعه گردشگری درشهرستان بوده است لطفا یک نیم نگاهی به سرعین بیانداز مگرغیرازچندتاآبگرم از چه امتیازاتی برخوردار است که دردنیا شناخته شده است ؟اتفاقادرآینده مهمترین افتخارات اسدی همین چندآبگرم خواهدبود 5- مضافا اینکه دوستان اسدی دلشان به شهرشان می سوزدکه درشهرخودشان سرمایه گذاری می کنندبه نظرشمااین کاربدی است ؟ 6- خداوکیلی آیاخودت کسی رادیده ای قران بدست رای جمع میکرد؟بنده نزدیکترین دوست ایشان هستم حتی چوب دوستی باایشان راخورده ام اما اینکه طرفدارانش راتشویق به جمع آوری رای بصورت غیرمتعارف کندرا ندیده ام ادعای شمابه نظرمن دروغ محض است . اما مامنکراین نیستیم شایددرجای ازشهروروستاطرفداری بوده به قران قسم دهدکه به فلانی رای دهیدکه این هم تنهاشامل اسدی نمی شوددربین طرفداران همه کاندیداهاوجودداشته است.

   • مهربان گفت:

    جناب عطایی عزیز لطفا یه توضیحی هم بفرمایید. معاون محترم مدیر کل چطور و از روی چه شواهدی استدلال کردند که ایشان نمی توانند بیش از 6 ماه مدیر بمانند؟ خواهشا بنده را روشن کنید. مگر گفتار، رفتار و کردار آقای نوروزی چگونه بود که این چنین قضاوت شد/؟؟؟؟

  • علی گفت:

   تهمت کار بدیه نعیم عزیز انصاف داشته باش.

 2. علی گفت:

  اعتباری که امسال با نظر نماینده توزیع شده از محل اعتبارات تبصر ه ۲۲ ماده ۱۸۰ قانون بودجه سال ۹۳ بوده ودر اختیار دستگاههاب اجرایی است ونه توجیب نماینده رسالت رسانه شفاف سازی است نهایجاد شبهه لیست اعتبار توزیع شده در اختیار فرمانداری است حدود سه میلیاردتومان به ابشرب روستایی اختصاص یافته است احدات چهار سالن ورزشی سه سد روکش اسفالت روستاها تکمیل شیخ حیدر و…

 3. حقیقت گفت:

  ستاد آقای اسدی از پاک ترین ستاد انتخاباتی شهر بود. نه مثل بعضی ستادها شب نامه پخش میکرد و نه چیز دیگری، در مورد قران هم انصاف داشته باش همچنین چیزی اصلا صحت ندارد.و از رسانه های عزیز هم عاجزانه خواهش میکنم که قبل گذاشتن مطلب و خبر از صحت آن اطمینان داشته باشند و اینجا به کسی و گروهی تهمت نزنند.

 4. پاشا گفت:

  اگر آقای اسدی نجابت به خرج ندهد می تواندتهمت آقای نعیم را پیگیری است چون بنده که به اسدی رای داده ام کسی بوسیله قران ازمن رای نگرفته ,به نظرم اسدی باگذشت ترین فرداست

 5. اذری گفت:

  پاشا پاشالویی
  آیا واقعا این اقدام مجلس درست بود ؟ دخالت در کار دستگاههای اجرای و قوه مجریه نبود؟
  ضمنا نماینده حق ندارد آن را با میل خود هزینه نماید

  • پاشا گفت:

   آقای آذری محترم اولااینکه اقدام مجلس درست بوده یانه , چون ازسروته قضیه خبرنداریم نمی توانیم بی موردقضاوت کنیم ثانیاحضرتعالی ازکجامیدانیدنماینده بامیل خودهزینه کرده است ؟ثالثااگربه فرض این مورداتفاق افتاده بالاترمادستگاههای نظارتی ازجمله قوه قضائیه ودیوان محاسبات وسایردستگاههای ذیربط می توانندموضوع راپیگیری کنندوباکسی حتی نمایندگان شوخی ندارند.

  • رضا گفت:

   در هر حال شکی نکنید که آقای مهندس اسدی اینبار هم با کسب بهترین آرا به مجلس راه خواهد یافت.انشاالله

 6. مهدی گفت:

  باسلام.حرف حق را زدی آقانعیم.خداییش بی لیاقت ترین و بی کفاییترین نماینده تمام ادوار شهرمان هستن ایشون.ازانتصاباتشون معلومه مثل رئیس دانشگاه آزاد و غیره-ایشون به خادم مدرسه هم رحم نکردن وتوانتخاب اونها هم دخالت کردن.

  • ص-ع گفت:

   آقامهدی اولا آیا بالیاقت و باکفایت راتوتشخیص می دهی یامردم؟بالاخره جنابعالی 7سال است می سوزی بایدهم ازالفاظ غیرمتعارف که درشان خودت هست استفاده کنید. رئیس دانشگاه آزادحداقل ازتو مودب تراست ولطفابفرمائیدبه کدام خادم (به قول شما)رحم نکرده ودرانتخاب آنهادخالت کرده؟دروغ بداست بخاطردنیای دیگران آخرت خودت راتباه نساز

  • حقیقت گفت:

   از لحن نوشتارت معلومه که بدبینی موج میزنه در وجودت

 7. مرادی گفت:

  آقایانی که سنگ اسدی را به سینه میزنند نانش را می خورند برای مثال استخدام های فامیلی ایشان در اداره برق را روشن کنید تاما بدانیم آقایان فامیل جناب وکیل از چه مجرای قانونی استخدام شدن
  مهمتر از همه برای بیکاری جوانان تو این هفت سال چه اقدامی کرده اند کدام کارخانه احداث شده
  جواب را شفاف بگید ما هم بدانیم دیگه

 8. حق دوست گفت:

  جناب حقیقت بهتراست این اسم را برای خودت انتخاب نکنی انچه گفتی حقیقت نیست وضمنا استفاده از عناوین دیگران جرم است
  مثلا من بنام ایلقار نیوز کامنت بزارم خوب است؟

 9. حجت الله گفت:

  دوستان، بدانيد كه براي فريب دادن مردم مشكين شرق تازكي ها توسط فرماندار شهر در لاهرود به بهانه سرمايه كذاري صد ميلياردي توسط بخش خصوصي دارند زمينه هاي فريب مردم را نزديك انتخابات فراهم مي كنند.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار