ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

سارق تحت تعقیب در مشگین‌شهر به دام افتاد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

کد خبر: 3273 | تاریخ انتشار: 14:44:49 - دوشنبه 1 دی 1393 | بدون نظر | |

شهردار مشگین شهر :

اولویت اصلی من رضایت مردم و سلامت کاری است

به گزارش ایلقار نیوز : جمعی از جوانان مشکین شهر ضمن دیدار با شهردار مشگین شهر نظرات و پیشنهادات خود را با آقای مظلومی در میان گذاشتند .

در این جلسه مهندس مظلومی ضمن بیان مشکلات شهرداری اظهار داشتند با توجه به اینکه انتظارات بسیار زیاد است و حل تمامی مشکلات شهری نیاز به برنامه ریزی خاص و ویژه ای دارد با ید مردم فرصت دهند تا بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم .

مظلومیایشان با بیان اینکه باید به شهردار فرصت کافی برای اجرای برنامه هایش داده شود افزود در بسیاری از شهرها شهردار برای مدتی طولانی انتخاب می شود و این به شهردار کمک می کند تا بتواند برنامه هایش را پیاده کند و موجب توسعه و پیشرفت می گردد به عنوان مثال اصفهان 12 سال است شهردار ثابت دارد و یا در آنکارا 20 سال است شهردار ثابت مانده و این موجب پیشرفت و توسعه آن شهرها گردیده است .

مهندس مظلومی افزود روزانه نزدیک به بیست میلیون تومان هزینه شهرداری است و ما باید اول به فکر تثبیت منابع درآمدی باشیم و نباید به صورت شتابزده و بدون فکر و برنامه ریزی وارد عرصه شویم که در آن صورت شاید موجب رضایت عده ای   از مردم را موجب شویم اما نباید از کارهای زیر بنایی غافل بمانیم که پیشرفت و رضایت مردم در گرو کارهای زیر بنایی است .

ایشان افزودند به شدت با قطع اشجار مخالفم و با هرگونه قطع درخت برخورد خواهم نمود و به دنبال تغییر فضا و زیباسازی فضای شهری هستم .

شهردار مشگین شهر با بیان اینکه یکی از برنامه ها برای شهرداری تشکیل شهرداری الکترونیک می باشد ولی به دلیل مشکلات موجود و عدم زیرساخت لازم در داخل شهرداری این امر تحقق نیافته است ایشان ابراز داشتند شهرداری الکترونیک می تواند موجب کاهش مراجعات شده و از تخلفات مختلف جلوگیری نماید

مهندس سیامک مظلومی با بیان اینکه خوشحال می شوم از نظرات جوانان استفاده کنم افزود جوانانی که دارای ایده هستند برنامه ها و نظرات خود را به صورت مکتوب تحویل دهند و مطمئن باشند که ا زآن استفاده خواهم نمود . جوانان ارتباط خود را با شهرداری قطع نکنند و من سعی خواهم کرد به زودی اتاق ایده و تبادل افکار برای هم اندیشی و استفاده از نظرات و ایده های جوانان را در شهرداری  راه اندازی کنم .

شهردار مشگین شهر افزودند سعی خواهم کرد از سیاست بازی دور بمانم و تنها هدفم خدمت و عمران و آبادی شهر باشد . و از تجربیاتم در این زمینه به نحو احسن استفاده خواهم نمود و اولویت اصلی من رضایت مردم و سلامت کاری می باشد.

IMG_0846

در ابتدای این جلسه علی سعادتی به نمایندگی از جوانان حاضر ضمن تبریک پیشنهاداتی و خواسته هایی را جهت هر چه بهتر شدن فضای شهری و رفع مشکلات شهری ارائه نمودند . از خواسته های اصلی جوانان حفظ درختان پارک جنگلی به عنوان میراث طبیعی شهر و جلوگیری از تخریب و قطع درختان آن بود همچنین ایجاد فضای سبز و زیبا سازی شهر و پاک سازی معابر و ایجاد شهرداری الکترونیک از جمله درخواستهای جوانان از شهردار بود .

IMG_0869

IMG_0862

IMG_0858

IMG_0876

انتهای پیام /

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار