اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 3299 | تاریخ انتشار: 22:15:54 - دوشنبه 1 دی 1393 | بدون نظر | |

بعد از برگزاری انتخابات

ترکیب جدید خانه مطبوعات اردبیل مشخص شد

80774792-4751061ایلقار نیوز:این انتخابات شامگاه امروز در محل خانه مطبوعات اردبیل برگزار شد، بعد از برگزاری مجمع، انتخابات با حضور خبرنگاران و روزنامه‌نگاران آقا و خانم برگزار شد به طوری که 79 نفر از افراد تأیید صلاحیت شده و خبرنگاران استان در این انتخابات شرکت کردند.

بعد از انتخابات که حدود سه ساعتی به طول انجامید شمارش آرا با حضور نماینده فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل شامل معاون فرهنگی، حراست و معاون مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار شد و ترکیب جدید هیئت مدیره خانه مطبوعات در دوره ششم مشخص شد.

معاون فرهنگی مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در حاشیه برگزاری این انتخابات اظهار کرد: بعد از شمارش آرا به صورت دقیق و با حضور ناظرانی از خود خانه مطبوعات مهران محمدی با 65 رأی، هادی صباغی با 57 رأی، محمدباقر نباتی با 53 رأی، مهدی جهاندیده با 43 رأی در گروه خبرنگاران از بین شش نفر شرکت‌کننده بالاترین آرا را به دست آوردند و در گروه سرپرستی روزنامه‌های سراسری بهنام دانشی با 58 رأی و اشکان شکاری با 52 رأی حائز بیشترین آرا شده و در گروه خبرگزاری‌ها نیز مهدی حسین‌نژاد با 64 رأی برگزیده شد.

توحید بلورساز گفت: سجاد ناصرآزاد با 63 رأی و حمید رستمی با 51 رأی به عنوان دو بازرس جدید خانه مطبوعات انتخاب شدند.

در این انتخابات که در فضای آرام‌تر و کم تنش‌تر برگزار شد، خبرنگاران و اصحاب رسانه به کاندیداها در انتخابات که در مجموع 11 نفر شرکت کرده بودند، رأی داده و حسین صدقی در گروه خبرنگاران با 23 رأی و فرشاد قنبری با 13 رأی، رأی لازم را کسب نکردند.

در انتخابات خانه مطبوعات عده‌ای در ابتدای مجمع خواستند تا اتحاد و همدلی اصحاب رسانه را بر هم بزنند که این اتفاق با هوشیاری خود خبرنگاران رخ نداد و در نهایت ترکیب جدید خانه مطبوعات مشخص شد.

 در این مجمع اهم برنامه‌ها و فعالیت‌های ششمین دوره خانه مطبوعات استان اردبیل نیز در قالب بروشور بین خبرنگاران توزیع شد تا آنها در جریان این اقدامات و فعالیت‌ها قرار گیرند.

انتهای پیام/فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار