اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 2578 | تاریخ انتشار: 9:05:56 - چهارشنبه 12 آذر 1393 | بدون نظر | |

در جلسه روسای دانشگاه پیام نور :

سه سیاست دانشگاه پیام نور استان اعلام شد

ایلقار نیوز : در این جلسه که در دو نوبت صبح و عصر ادامه یافت و برای اولین بار در سطح استان در یکی از مراکزهای تابعه برگزار شد بعد از تلاوت قرآن و خیر مقدم گویی آقای سید صادقی ریاست دانشگاه پیام نور مرکز مشگین شهر، محرم زاده ریاست دانشگاه پیام نور استان به ارائه برنامه ها و تبین اهداف علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشگاه پرداختند و راهکار و نظرات خود را در این خصوص ایراد نمودند.

مهرداد محرم‌زاده در این گردهمایی اظهار کرد: تمام تلاش ما بر سه محور اصلی متمرکز شده تا در بلند مدت بتوانیم این هدف‌گذاری‌های اصلی و حقیقی را با تکیه بر توان نیروهای جوان و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی به وجود آوریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۲ هزار دانشجو در ۱۲ واحد دانشگاه پیام نور تحصیل می‌کنند، تصریح کرد: دانشگاه پیام نور به معنای واقعی بزرگترین دانشگاه جهان اسلام بوده و برای تقویت و تعالی روزافزون در جنبه‌ها و فرآیندهای مختلف تلاش و جدیت حقیقی را در پیش رو قرار داده است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل سه سیاست اصلی را در دوره جدید مدیریت این دانشگاه یادآور شد و گفت: در کنار تقویت و توسعه تحصیلات تکمیلی شامل کارشناسی ارشد و ارتقای چهار رشته کارشناسی ارشد به دکترا از فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی استقبال کرده و حمایت می‌کنیم.

محرم‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در کنار این امر رشد حرفه‌ای و تقویت اعضای هیئت علمی، کارشناسان و کارکنان دانشگاه پیام نور و تعامل بیشتر و همچنین مشارکت همه‌جانبه با دیگر مراکز علمی و دانشگاهی به ویژه دانشگاه علمی‌ ـ کاربردی و جهاد دانشگاهی مد نظر و مورد هدف‌گذاری است.

وی ضرورت همکاری در زمینه‌های علمی،‌ آموزشی و پژوهشی را یادآور شد و بیان کرد: با تفاهمنامه‌ای که با این دانشگاه‌ها به امضا رسیده، امیدواریم شورای کارآفرینی و ستاد فناوری در این دانشگاه در مرکز استان اردبیل راه‌اندازی شود که به یقین این اقدامات می‌تواند روح امیدواری را در مراکز علمی و دانشگاهی تقویت کند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اردبیل همچنین از تقویت و حمایت جدی از آموزش‌های چند رسانه‌ای در این حوزه خبر داد و اضافه کرد: امیدواریم اهدافی که در این ارتباط دنبال می‌کنیم به واقعیت نزدیک شده و بیش از هر زمان دیگر توانمندی‌های علمی مورد توجه قرار گیرد.

در این جلسه که بیش از ۶ ساعت طول کشید تمامی روسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی نظرات، پیشنهادات و مشکلات مراکز خود را در راستای اعتلای اهداف عالی دانشگاه بیان کردند.

لازم به توضیح است که قبل از این جلسه، ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان یک نشست صمیمی نیز با همکاران علمی و اداری مرکز مشگین شهر برگزار کردند.

 

DSC00013

DSC00018

 

انتهای پیام – ساوالان خبر

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار