اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 3120 | تاریخ انتشار: 12:11:22 - چهارشنبه 26 آذر 1393 | 2 نظر | |

با تایید انتخاب شورا از سوی استاندار:

سیامک مظلومی به عنوان شهردار مشگین شهرمعرفی شد

ایلقار نیوز:صبح امروز و در مراسمی که با حضور مدیرکل شهری و شوراهای استانداری اردبیل وIMG_0143 مسئولان شهرستانی در محل محل فرمانداری مشگین شهر برگزار شد، سیامک مظلومی به عنوان شهرداری جدید مشگین شهر منصوب شد.

همچنین در این مراسم از زحمات جمشید اکبری سرپرست شهرداری مشگین شهر قدردانی شد.

سیامک مظلومی شهردار جدید مشگین شهر در مراسم معارفه خود گفت: شهردار ملزم به رعایت مصوبات شورای شهر است لذا متعهد می شوم در انجام وظایف خود از هر گونه اقدام و رفتار سلیقه ای خودداری کرده و در جهت توسعه و آبادانی مشگین شهر تلاش نمایم.

وی همچنین از عموم مسئولان شهرستان خواستار همکاری و همیاری متقابل در جهت پیشبرد اهداف شد.

وی همچنین تاکید کرد: در این مسئولیت تلاش خواهم کرد از فعالیت های روزمرگی خارج و برنامه های جدید در این شهرستان اجرا نمایم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " سیامک مظلومی به عنوان شهردار مشگین شهرمعرفی شد " ارسال شده است.

 1. asadpoor گفت:

  1-در قیاسِ با سایرِ شهرستان هایِ استان و شهرستان هایِ همسایه یِ غیر استانی (اهر،سراب،هریس) به قدری از غافله یِ تسریعِ انتصاباتِ عقب مانده ایم که حتی اگر نالایق ترین افراد هم برای دفاع از کیانِ مشکین شهر انتخاب شود باید بدونِ چون و چرا پشت و پناهش باشیم و مسئولین شهرستانی را نیز با رفتار خود به این مورد حیاتی تذکر دهیم و با خوشبینی و میانه روی منتظر ثمردهی این درخت نوکاشته گردیم.
  2-اعضایِ شورایِ شهر به صدباره حقِ عزلِ خود را در عَلن و خَفا به مردم گوشزد کرده اند و ما نیز منکرِ این حقِ بر حقشان نیستیم فلذا داشتنِ هر حقی به منزله یِ توسلِ به آن در هَر صبح و شام نیست پس ملتمسانه تقاضامندیم به بهانه هایِ واهی تمرکزِ مهندس مظلومی را همچون جنابِ مهندس آذرمیِ معزول به پاسخ دادن دَم به دقیقه به تماس هایِ شما 9 عزیز نفرمائیید.
  3-دوستانِ بسیارنزدیک و نسبتا نزدیکِ جنابِ اسدی نماینده محترم در شورا و فرمانداری، از شما به جد میخواهیم حال که شخصی از نزدیکان فکری این عزیز دارنده یِ این شهر شده است حواسش را به “تبشیر و انذارِ” _امروز هستی فردا نیستی_ درگیر نکنید.
  4-جنابِ مهندس مظلومی توجه داشته باشند قرار نیست مظلومی یِ سالِ 84 همان مظلومی امروز باشد چرا که متدهایِ مدیریتی، اصولِ شهرسازی،بافتِ کارکنان شهرداری ،مسئولینِ شهری و استانی و حتی دولت همان ها نیست که سال 1384 بود پس شهردار ما مطلومی 1393 است نه شهردار 1384.
  5-بر خلافِ چند شهردارِ اخیر که در دامِ “آشاغی باش،یوخاری باش” افتاده بودند و به هر دلیلِ دِل ناچَسب و ناموجهی توجه به نصفه یِ خاصی از شهر داشتند (صفرزاده و آذرمی به ترتیب جنوب و شمال شهر)، جنابِ مهندسِ مظلومی یقینا تمایلی به تکرارِ این اشتباهِ تفرقه اندار نخواهند داشت.

 2. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  با تبریک و آرزوی موفقیت امیدوارم مهندس از نظرات و پیشنهادات شهروندان جهت بهبود وضیعت شهر استفاده بهینه کند.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار