اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۵ پروژه طرح هادی در مشگین‌شهر به بهره‌برداری رسید

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

کد خبر: 3019 | تاریخ انتشار: 17:15:12 - یکشنبه 23 آذر 1393 | 6 نظر | |

آقای فرماندار/

واهمه یا بی توجهی به اصحاب رسانه!!

ایلقار نیوز: به نقل از خیاو نیوز: متاسفانه چند وقتی است که فرماندار شهرستان مشگین شهر به دلیل انتقاد رسانه امامیها از ایشان، با زیر پا گذاشتن حقوق تمامی خبرنگاران و با بی احترامی کامل آنها را به جلسات رسمی شهرستان دعوت نمی کند.

استاندار اردبیل امروز در حالی با جمعی از مدیران کل، و در حضور نماینده مشگین شهر در جلسه ی برنامه ریزی شهرستان شرکت کرد که،متاسفانه خبرنگاران در این جلسه بی خبر بودند و هیچ گونه اطلاعی به آنها در این مورد داده نشده بود.

در مورد این موضوع ذکر چند نکته الزامی است:

۱- آقای فرماندار شما به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان باید ظرفیت و جنبه ی خود را بالا ببرید، و این که با یک تحلیل سعی دارید گارد مخالفت با رسانه ها را پیش بگیرید و جایگاه خبرنگاران را به تزلزل بیاندازید سخت در اشتباه هستید،به این دلیل که این کار از سوی شما نه ما را  ساکت نگه خواهد داشت، و نه اینکه رفتار غیر اخلاقی شما در مورد رسانه ها ما را نسبت به عدول از رسالتمان وا خواهد داشت.

۲- جناب فرماندار!ایا می دانستید که این کارتان یعنی بی احترامی به مردم! مگر شما نبودید که در مصاحبه هایتان رسانه ها را به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین قلمداد کرده بودید؟ آقای فرماندار عدم اجازه دادن به حضور خبرنگاران در جلسات رسمی توهین به شعور مردم نیست!

۳- آقای فرماندار ای کاش برای ما مشخص می کردید که شما با رسانه های منتقد مخالفید یا با کلیت رسانه ها، اما اینگونه که شواهد نشان می دهد،شما با رسانه های منتقد این رفتار را می کنید و برخی تازه به دوران رسیده ها که از دستمال مرطوبشان سبزه می روید یار رفیق و شفیق برای شما شده اند!

۴- جناب فرماندار اخیرا  در جریان قرار گرفته ام که شما گلایه ای از بنده به مدیر خبرگزاری فارس در استان که بنده نماینده آن در شهرستان مشگین شهر می باشم کرده اید که سهم مشگین شهر در خبرگزاری فارس چیست! با اینکه جواب قاطعی از مدیرمان گرفته اید اما توصیه می کنیم اگر دلتان به حال مردم مشگین شهر می سوزد کمی رفتار خود را اصلاح کنید نه اینکه دست پیش بگیرید!

در آخر ضمن احترام به فرماندار محترم و تصمیم اتخاذ شده  از جانب این بزرگوار؛ عرض می نمایم جناب آقای امامی صندلی که اکنون به آن تکیه کرده اید تا به اکنون چندین نفر را در خود جای داده است و این پست نیزبرای هیچ کدام از آنان باقی نمانده است، و تنها چیزی که از آن صندلی برایشان مانده رفتار نیک و عملکرد نیک و یا بر عکس آن مانده است.

انتهای پیام خیاو نیوز

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


6 ديدگاه مطلب براي " واهمه یا بی توجهی به اصحاب رسانه!! " ارسال شده است.

 1. احمد گفت:

  اقاسیناخبرنگاروراوی تشریف داشتند به عموی بزرگوارت بگو که خودخواهی فرماندارش کاربه دستس خواهد داد تنها به خودش فکرمیکند

 2. حقیقت گفت:

  هیچ کس نزند بر درخت بی ثمر سنگ .

 3. احدی گفت:

  ایشان از فتح اللهی خط می گیرند اصلاح طلب هم نیستند
  زیرا هم خودش هم اربابش فتح اللهی از قالی باف حمایت کردند

 4. اقایی گفت:

  برای روستای مشکین متاسفم که چنین کدخدایی دارد

 5. اسدی گفت:

  ایشان فرمانبرن ..نه فرماندار

 6. مجید گفت:

  حتما شنیده شما مدیر اجرای ستاد روحانی در مشگین شهر هستید ان خبر نگار از ستاد قالیباف هست نگران نباش عمو 5روز خودش را بکشه بیرون دایی کاش را تمام می کنه انشا ا میره معاون بشه بعد بیاد انتخابات

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار