اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 3664 | تاریخ انتشار: 19:00:13 - یکشنبه 14 دی 1393 | بدون نظر | |

شهردار سرعین خبر داد

آغاز به کار نخستین ستاد جذب سرمایه‌گذاری در سرعین

ایلقار نیوز:رضا زنده‌دل عصر امروز در جلسه ستاد جذب سرمایه‌گذاران در شهر سرعین اظهار کرد:زنده دل سرعین همواره به دلیل برخورداری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه گردشگری که خاص خود این شهر است، مورد توجه سرمایه‌گذاران است.

وی با اشاره به برگزاری همایش سرعین‌شناسی در هفته گذشته، این همایش را فرصتی مناسب برای نشان دادن ظرفیت‌های شهر سرعین برای جذب سرمایه‌گذاران اعلام کرد.

شهردار سرعین گفت: با این وجود سرمایه‌گذاران زمانی راغب به سرمایه‌گذاری می‌شوند که در کنار اعتماد به توانمندی‌ها باید به بازگشت سود سرمایه خود نیز مطمئن باشند که در گذشته با در نظر گرفتن توانمندی‌های موجود این امر رضایت‌مند انجام نشده است.

زنده‌دل در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: آغاز به کار نخستین ستاد جذب سرمایه‌گذاری از ابتدای امسال به همت شورا و شهرداری سرعین تلاشی برای به فعلیت رساندن ظرفیت‌های گردشگری شهر سرعین است.

وی افزود: ایجاد بسترهای لازم برای حضور بخش خصوصی در سرعین اقدامی است که به طور جد از سوی مدیریت شهری سرعین دنبال می‌شود.

زنده‌دل در ادامه بیان کرد: ما با برگزاری همایش سرعین‌شناسی در تهران زمینه دیدار با سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به این فعالیت را در شهر سرعین فراهم کردیم و در این راستا برای برگزاری جلسات تخصصی در آینده توافق لازم انجام شده است.

وی میزان استقبال سرعینی‌های مقیم تهران را از همایش امیدوارکننده ارزیابی کرد و ادامه داد: میزان علاقمندی سرعینی‌ها به حدی بود که ما را در مسیر خدمت‌رسانی به شهروندان در این شهرستان مصمم‌تر کرد.

زنده‌دل پیشنهاد خود را برای توسعه استان با شناساندن همه ظرفیت‌های ممکن و توجه به اسناد بالادستی را بیان کرد و گفت: باید بستری برای بالفعل رساندن ظرفیت‌ها از جمله هدفمند و مدیریت کردن منابع بانکی به سمت سرمایه‌گذاری و گردشگری فراهم کنیم.

شهردار سرعین تصریح کرد: زمانی می‌توان از سرمایه‌گذار برای حضور در استان و شهر سرعین دعوت کرد که نرخ بازگشت سود سرمایه مثبت باشد که در شرایط کنونی چنین نیست.

وی بیان کرد: برای رفع این مشکل با مجموعه شورای شهر و آزاد کردن ظرفیت‌های گردشگری زمستانی را در اولویت کار قرار دادیم.

زنده‌دل اظهار امیدواری کرد: با فراهم شدن بسترهای لازم برای حضور بخش خصوصی در شهر سرعین و با ترسیم یک دورنمای روشن در این شهر می‌توان زمینه شکوفایی استعدادها و توانمندی‌ها را فراهم کرد.

انتهای پیام/فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار