اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

کد خبر: 3960 | تاریخ انتشار: 18:20:59 - یکشنبه 21 دی 1393 | بدون نظر | |

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل :

احداث کتابخانه مرکزی در مشگین شهر

ایلقار نیوز : مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در گفتگوی اختصاصی با سایت تحلیلی خبری ایلقار نیوز اظهار داشتند :طبق توافقی که در جلسه امروز با فرماندار ، شهردار و رئیس شورای شهرستان مشگین شهر صورت گرفت مقرر گردید زمینی به مساحت 1800 متر مربع برای احداث کتابخانه مرکزی اختصاص یابد و کتابخانه مرکزی مشگین شهر با حمایت های مسئولین و اداره کل کتابخانه های عمومی اردبیل و خیرین کتابخانه ساز در این زمین احداث می گردد . همچنین مشکلات کتابخانه عمومی فخرآباد نیز در این جلسه مورد بحث قرار گرفت و این کتابخانه جزو پروژه های اولویت دار ما می باشد که فرماندار مشگین شهر نیز در رابطه با این کتابخانه قول مساعدت داده اند .IMG_2062

خانم عزیز خانی در رابطه با کمبود فضای کتابخانه و نبود قرائت خانه در مشگین شهر ابراز داشتند :کتابخانه های موجود نسبت به فرهنگ و جمعیت مشگین شهر قابل بهبود است و امکان افزایش آن وجود دارد و کتابخانه مرکزی که پیگیر هستیم در این شهرستان احداث گردد در راستای همین هدف است که امیدواریم جوابگوی انتظارات شهروندان باشد . در رابطه با قرائت خانه شهردار مشگین شهر قول دادند که در سطح شهر قرائت خانه جهت مطالعات درسی دانش آموزان و دانشجویان و شهروندان ایجاد خواهد شد .

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در رابطه با مشکل حقوقی ساختمان کتابخانه اظهار داشتند درمورد مشکل حقوقی ساختمان کتابخانه که بین شهرداری مشکین شهر با اداره کتابخانه وجود داشت داشت با مساعدت های شهردار و رئیس شورای شهرستان مشگین شهر حل گردید و در این مورد قول دادند تا در اولین فرصت در سال 93 مشکل سند کتابخانه حل شود و به تبع آن سایر مشکلاتی که بوجود آمده بود حل خواهد شد .

خانم عزیز خانی در رابطه با ساختمان قدیمی کتابخانه افزودند :در مورد تخریب کتابخانه سابق نیز با توجه به اینکه در دوره شهردار و مدیر کل سابق اتفاق افتاده اظهار نظر نمی کنم ولی بنده هیچ موقع با تخریب کتابخانه موافق نبودم و امیدوارم کتابخانه های عمومی افزایش یابد .

مدیر کل کتابخانه های استان اردبیل در رابطه با تعامل و همکاری فرمانداری مشکین شهر ابراز داشتند : آنگونه که پیداست آقای امامی فرماندارمشگین شهر دغدغه های فرهنگی بالایی داردند و در زمینه اعتبار و زمین برای کتابخانه قول های مساعدی دادند بخصوص در زمینه کتابخانه فخرآباد که قرار است بودجه و اعتبار لازم برای آن اختصاص داده شود . همچنین آقای امامی قول داده اند علاوه بر بهبود بخشیدن به بودجه فرهنگی سال 93 در سال 94 نیز بودجه فرهنگی و کتابخانه را به حد اکمال برسانند .

ایشان در پایان اظهار داشتند :ما انتظار داریم که بحث فرهنگی جزو اولویت های اول شهرستان مشگین شهر قرارگیرد چون که لیاقت مردم مشکین شهر نسبت به مقوله های فرهنگی بسیار بالاست و کتاب در این شهر قدمت بیش از هفت هزار ساله دارد . امیدواریم با تلاش هایی که در این زمینه خواهیم داشت بتوانیم انتظارات مردم را برآورده کنیم .

گفتنی است خانم عزیز خانی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل  در سفری که به مشکین شهر داشتند ضمن دیدار با مسئولان شهرستان مشگین شهر از کتابخانه های عمومی بازدید به عمل آوردند و نسبت به رفع مشکلات آنها قول مساعد دادند .

کتابخانه

عزیز خانی مدیرکل کتابخانه

کتابخانه

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار