اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 3921 | تاریخ انتشار: 7:23:23 - یکشنبه 21 دی 1393 | بدون نظر | |

واحد:

ایجاد یادمان های شهدای گمنام مشگین شهر، رضی و لاهرود

ایلقار نیوز : مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل از تامین اعتبار ایجاد یادمان های شهدای گمنام در شهرستان مشگین شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی واحد صبح شنبه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مشگین شهر گفت: ۲۷۰ شهید والامقام استان جاوید الاثر هستند و شهدای گمنام در تمام شهرستان های استان یادمان دارند.یادمان

وی از تامین اعتبار ایجاد یادمان های شهدای گمنام مشگین شهر، رضی و لاهرود خبر داد و به ضرورت تبدیل و ترویج فرهنگ دفاع مقدس به گفتمان روز جامعه تاکید کرد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با تاکید به جریان سازی فرهنگ دفاع مقدس و بهره گیری از تجربیات فرماندهان افزود: در حال حاضر به منظور دستیابی به این مهم برنامه های فرهنگی متعددی اجرا می شود.

واحد از چاپ ۳۵ جلد کتاب با محوریت شهید و شهادت در استان خبر داد و انتشار ۴۰ شماره نشریه فانوس، تدوین و انتشار پنج هزار جلد یادنامه فتح و برگزاری ۲۰ جلسه نقد و بررسی آثار ادبی دفاع مقدس از دیگر فعالیت ها انجام شده در بنیاد شهید استان دانست.

وی با تاکید به جمع آوری ۶۵ هزار سند مربوط به شهدای استان ادامه داد: این آثار شامل عکس، فیلم، وصیت نامه، دل نوشته، پلاک، نقشه، نامه و موارد مشابه است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس  استان اردبیل برگزاری ۱۸ دوره جشنواره شعر و خاطره نویسی و ۱۴ دوره نمایشگاه هنری در کنار دو هزار تحقیق دانشجویی را از اقدامات تاثیر گذار این نهاد اجرایی دانست و به ضرورت تداوم آن تاکید کرد.

واحد حمایت از ۳۵ عنوان پایان نامه، ۳۹ نماهنگ و ۲۷ نمایش بخشی دیگر از اقدامات فرهنگی دانست و تدوین مبانی علمی و فرهنگی دفاع مقدس را از برنامه های کاری بنیاد شهید عنوان کرد.

انتهای پیام /مهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار