اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

کد خبر: 4728 | تاریخ انتشار: 8:17:24 - شنبه 11 بهمن 1393 | 1 نظر | |

دهه فجر فرصتی برای گفتگوی مسئولان

صحیح نیست که مسئولان خبرنگاران را به صورت گزینشی دعوت می‌کنند

ایلقار نیوز : ایام الله دهه مبارک فجر و سالگرد جشن پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی است که مسئولان خدمات نظام اسلامی را برای مردم تشریح کنند.دهه فجر

به گزارش ابلقار نیوز به نقل از سبلانه، ضعف ارتباطی اغلب مدیران دستگاه‌های اداری استان اردبیل با رسانه‌ها گویا پایانی ندارد و گوش آنان بدهکار تذکرات مکرر استاندار نیست و برخی از آنان بدون توجه به حق مسلم مردم برای آگاهی یافتن از جریان امور راه خود را در پیش گرفته اند و بنا ندارند با مردم سخن بگویند.

بی تردید در فضای عدم شفافیت و پنهان کاری است که شایعات دامن زده می شود و هر موقع رسانه ها در خصوص موضوعاتی بحث می کنند بلافاصله مدیران بدون توجه به ضعف خودشان در این زمینه، انگشت اتهام را به سمت خبرنگاران نشانه می روند و اینجاست که حق این قشر دلسوز و نماینده افکار عمومی در معرض تضییع قرار می گیرد و لذا دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین عملکرد مدیران است.

امامی یگانه سرپرست روابط عمومی استانداری اردبیل در این‌باره معتقد است: ‌روابط عمومی و مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند در ایام دهه فجر با برگزاری نشست‌های خبری عملکرد یک ساله خود را به مردم اطلاع‌رسانی کنند و در این راستا باید تمامی دستگاه‌های اجرایی این برنامه‌ها را به طور منظم انجام دهند.

وی اشاره به اینکه یکی دیگر از وظایف بسیار مهم روابط عمومی‌ها اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب عملکرد دولت است، گفت: روابط عمومی‌ها نباید در این زمینه کوتاهی کنند و باید با برنامه‌ریزی مناسب تمام برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی که در این دولت انجام شده به اطلاع مردم برسانند.

سرپرست روابط عمومی استانداری اردبیل اظهار می دارد: طبق برخی از گزارش‌ها برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی به برگزاری نشست‌های خبری علاقه‌مند نیستند و یا خبرنگاران را به صورت گزینشی دعوت می‌کنند که این عمل صحیح نیست و باید از تمامی اصحاب رسانه دعوت به عمل بیاید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " صحیح نیست که مسئولان خبرنگاران را به صورت گزینشی دعوت می‌کنند " ارسال شده است.

  1. سبحان گفت:

    با تشکر درست است رئیس مدیران دستگاه اجرایی مشگین شهر متاسفانه بارها رسانه های را برای نوشتارهای واقعی راتهدید کرده.امید است مسئولین مافوق استانی چاره اندیشی اساسی بکند

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار