تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 4023 | تاریخ انتشار: 16:41:23 - دوشنبه 22 دی 1393 | 4 نظر | |

طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی:

محمد فیضی بعنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرمی معرفی شد

ایلقار نیوز:مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی در سالن آمفی تئاتر با حضور معاون نیروی انسانی استاندار اردبیل،فرماندار مغان و معاون دانشگاه آزاد اسلامی استانبرگزار شد. طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد فیضی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی معرفی شد.

فرماندار گرمی مغان:

پیشرفت امروزی مرهون خون شهدا وایثارگریهای رزمندگان است

مهندس علائی فرماندار شهرستان مغان در آئین تودیع ومعارفه رئیس دdsc02584_21455انشگاه آزاد اسلامی شهرستان مغان با اشاره به پیشرفتهای علمی وفن آوری و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه های بین المللی گفت: پیشرفت امروزی مرهون خون شهدا وایثارگریهای رزمندگان است.

وی با اشاره به تلاشها وهجمه های دشمنان در ضربه زدن به نظام اسلامی با بهانه های واهی از قبیل حقوق بشر ومباحث هسته ای گفت:با تلاش تیم هسته ای و مذاکرات هسته ای دولت تدبیر وامید ،پایه های تحریم های اقتصادی دشمن متزلزل شده است.

فرماندار شهرستان مغان کاهش قیمت نفت توسط عربستان با هدف جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی را خودزنی دانست و گفت:عربستان با این اقدام خود ۳۷میلیارد دلار به اقتصاد خود خسارت وارد کرد.

مهندس علائی برمشارکت و تلاش دانشگاهها برای تحقق اقتصاد مقاومتی و رهنمون های مقام معظم رهبری برای تولید علم  و تبدیل علم به ثروت  و اجرای سیاستهای دولت تدبیر وامید در جهت بهبود فضای کسب وکار تاکید کرد و گفت: انتظار داریم دانشگاهها در فعالیتهای کلان شهرستان بویژه فعالیتهای فرهنگی وحل مشکلات و توسعه شهرستان با تحقیقات علمی وپایان نامه های دانشجوئی  مشارکت فعال داشته باشند.

فرماندار شهرستان مغان با اشاره به ایجاد زیر ساختهای توسعه و عمران شهرستان مغان گفت: در حال حاضر بزرگترین سد شمال غرب کشور در بخش انگوت با اختصاص ۳۷۰ میلیارد تومان فعال است و ۱۲۰دستگاه سنگین و ۱۵۰نفر اشتغالزائی در چند شیفت کاری فعال هستند و ۷ سد دیگر در بخشهای انگوت،موران ومرکزی در دست مطالعه واحداث هستند بطوریکه استاندار محترم، گرمی را شهرستان سدهای استان نامیده اند.

وی افزود: با احداث و تکمیل آن شاهد تحول جدی در اقتصاد و تولید کشاورزی وباغی شهرستان مغان خواهیم بود.

مهندس علائی اظهارداشت: با تلاش نماینده محترم مردم مغان در مجلس ردیف مرزی از محل اعتبارات ملی و همچنین اعتبارات اجرای شبکه پایاب سد عمارت مورد تصویب قرار گرفته است.

فرماندار مغان قدمت تاریخی،آب وهوای مساعد و پتانسیل گردشگری و اخیرا” تصویب الحاق شهرستان مغان به منطقه آزاد تجاری ارس که از نتایج سفر ریاست جمهوری است را از دیگر ظرفیتهای توسعه و پیشرفت شهرستان گرمی عنوان کرد.

مهندس علائی با اشاره به آرامش موجود در فضای جامعه ،همگان را به حفظ و تداوم این آرامش فراخواند.

فرماندار مغان با تقدیر از خدمات دکتر قراری رئیس سابق ،به دکتر فیضی رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد.

دکتر روحی: دخالت نابجا باعث خروج از مسیر اصلی خود می شود

دکتر محمد روحی عیسی لو معاون هماهنگی دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل، در این مراسم با تقدیر از زحمات cs3oswmc72tnxvu58g8qدکتر قراری گفت: انتظار می رود ریاست جدید در پیشبرد اهداف سازمان بیش از پیش تلاش کند.

وی افزود: متأسفانه دخالت نابجای برخی ها در امورات دانشگاه باعث خروج مراکز آموزشی از روند و مسیر اصلی خود می شود.

معاون هماهنگی دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه واحد گرمی یکی از مراکز مهم آموزشی استان اردبیل است، گفت: در چند سال گذشته این واحد به پیشرفت های خوبی رسیده است که امیدواریم در دوره جدید نیز شاهد موفقیت این دانشگاه باشیم.

دکتر روحی با اشاره به اینکه باید به این نتیجه برسیم که پژوهش درآمدزا است، گفت: متاسفانه اقتصاد متکی به نفت اعتماد به نفس علمی جوانان را از آنها گرفته است که باید تلاش کنیم این اعتماد به نفس را در حوزه علم و فناوری به آنها برگردانیم.

وی با اشاره به کاهش شدید قیمت نفت در بازارهای جهانی، ادامه داد: تکیه بر نفت باعث شده که بسیاری از این موضوع بر علیه کشورمان استفاده کنند، و این موضوع  عدم وابستگی به نفت را ثابت و بیشتر تکیه بر علم و درآمد زایی آن تاکید می کند.

معاون هماهنگی دانشگاههای آزاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی امکانات خوبی برای ادامه تحصیل علاقه مندان فراهم کرده است، گفت: انتظار داریم جوانان از این امکانات استفاده و پایه علم و پژوهش را مستحکم تر کنند.

دکتر روحی در آخر سخنان خود خواستار تعامل و همکار ی بیشتر کارکنان و مسئولین شهرستان با ریاست واحد جهت پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی شد.

دکتر اقبال عباسی:دستیابی به علوم با توجه به زیربنای اصلی دانش

اقبال عباسی، معاون نیروی انسانی استاندار در این مراسم ضمن ارج نهادن به واژه مقدس علم، گفت: دستیابی به علوم و فنون جدید بدون توجه به زیربنای اصلی دانش یعنی دانشگاه ها میسر نخواهد شد.و زمانی این امر تحقق خواهد یافت که واحد های دانشگاهی اهداف بلند مدتی را در جهت جهت علمی،آموزشی دنبال کند.

دکتر فیضی: برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی برای کاهش وابستگی به شهریه

dsc02629_21462در ادامه مراسم آئین تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی، دکتر فیضی رئس جدید دانشگاه با اشاره به برنامه های خود برای توسعه دانشگاه آزاد واحد گرمی گفت: سیاست دانشگاه آزاد اسلامی کشور کاهش وابستگی ها به شهریه دانشجویی و سوق دادن ۱۲درصد شهریه ها به تولید علم در دانشگاه های آزاد است.

وی اضافه کرد: در سال آینده نیز این مقدار از ۱۲ درصد به ۱۶ درصد افزایش خواهد یافت.

دکترفیضی در آخر سخنان خود خواستار تعامل و همکار ی بیشتر کارکنان و مسئولین شهرستان جهت پیشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامی شد.

در پایان این آئین از زحمات دکتر کیا قراری رئیس قبلی واحد گرمی قدردانی  و به جای وی دکتر محمد فیضی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی معرفی شد.

شایان ذکر است دکتر محمد فیضی رییس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی، عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر و عضو شورای اسلامی شهر اردبیل می باشند.

dsc02640_21464

انتهای پیام/ساوالان خبر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


4 ديدگاه مطلب براي " محمد فیضی بعنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرمی معرفی شد " ارسال شده است.

 1. اصلاح گفت:

  لطفاً اصلاح کنید:
  مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی در سالن آمفی تئاتر با حضور معاون نیروی انسانی استاندار اردبیل،فرماندار مغان و معاون دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد.
  طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمد فیضی بعنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی معرفی شد.

 2. قابل توجه نماينده شهر ما گفت:

  جناب اقاي يونس اسدي عزيز، درس عبرت كسب نماييد از نماينده كرمي، دكتر فيضي عضو هيئت علمي دانشكاه ازاد مشكين است و خودش هم رقيب اينده نماينده كرمي در انتخابات اتي مي باشد ولي باشد ، با اين حال اورا به عنوان رئيس دانشكاه بشتيباني كرده ، در حالي كه شما دانشكاه ازاد مشكين را ناكوت كرده ايد…

 3. مهدی گفت:

  دمت گرم گل گفتی.این …. باید یاد بگیرد

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار