خروش چشمه‌های جوشان در دل کوه سبلان/مشگین‌شهر قطب گردشگری مسافران

یکصدو پنجیم شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

کد خبر: 4473 | تاریخ انتشار: 11:19:06 - جمعه 3 بهمن 1393 | 1 نظر | |

رئیس سازمان نوسازی٬ توسعه و تجهیز مدارس کشور :

مشگین‌شهر یکی از شهرهای بافرهنگ و با سطع علمی بالا در کشور محسوب می‌شود٬

ایلقار نیوز:مرتضی رئیسی عصر امروز در مراسم افتتاح مجتمع دخترانه سمیه مشگین‌شهر اظهار IMG_2729داشت: تاکنون در کشور 845 هزار کلاس درس ساخته شده که گام بزرگی در عرصه توسعه فضای آموزشی به شمار می‌رود و نقش خطیر آن در این استان چشمگیر بوده است.

وی با بیان اینکه کشور در بهترین شرایط فضای آموزشی قرار داد٬ گفت: از نظر فضای آموزشی در کشور هیچ مشکلی نداریم و دانش‌آموزان در تمام نقاط کشور به فضای آموزشی دسترسی دارند.

رئیسی با اشاره به اینکه سیاست سازمان مدارس یک‌نوبته کردن مدارس در کشور است٬ تصریح کرد: تنها در کشور 20 درصد مدارس به صورت دونوبته بوده که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صدد هستیم تمام مدارس را یک‌نوبته کنیم.

رئیس سازمان نوسازی٬ توسعه و تجهیز مدارس کشور با تشریح اینکه سال گذشته 200 میلیارد تومان برای تجهیز و نوسازی مدارس توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شد٬ افزود: از ‌این مقدار اعتبار 145 میلیارد تومان پرداخت شده که امیدواریم باقیمانده اعتبار نیز به زودی پرداخت شود.

اختصاص 300 میلیارد تومان به تجهیز مدارس

معاون وزیر کشور با بیان اینکه امسال نیز با تلاش دولت تدبیر و امید و مجلس شورای اسلامی 300  IMG_2747میلیارد تومان برای نوسازی مدارس در کشور مصوب شده است٬ گفت: از این مقدار 160 میلیارد تومان تخصیص یافته که بقیه اعتبار نیز به مرور اختصاص می‌یابد.

رئیسی یکی از سیاست‌های سازمان نوسازی مدارس را برخوردار کردن تمام مدارس کشور از سیستم گرمایشی برشمرد و تصریح کرد: در تلاشیم تا پایان سال آینده تمام مدارس کشور مجهز به پکیج٬ موتورخانه و رادیاتور شود تا از نظر سیستم گرمایشی در مدارس هیچ مشکلی نداشته باشیم.

رئیس سازمان نوسازی٬ توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه مجتمع دخترانه سمیه مشگین‌شهر با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید٬ نمایندگان مجلس و مسئولان نوسازی مدارس در مدت کوتاهی ساخته شده است٬ افزود: ساخت و احداث این مدرسه هدیه بزرگی از طرف دولت تدبیر و امید و سازمان نوسازی مدارس به دانش‌آموزان مستعد و شجاع مشگین‌شهر بود.

وی با بیان اینکه شهرستان مشگین‌شهر یکی از شهرهای بافرهنگ و با سطع علمی بالا در کشور محسوب می‌شود٬ گفت:‌ با برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط سازمان نوسازی مدارس تمام پروژه‌های نیمه‌تمام آموزش و پرورش در شهرستان مشگین‌شهر تکمیل می‌شود.

معاون وزیر کشوربا بیان اینکه فضای آموزشی و پرورشی از نیازهای اساسی یک منطقه محسوب می‌شود٬ اظهار کرد: ‌سازمان نوسازی مدارس دهه فجر امسال کلنگ یک مجتمع آموزشی و پرورشی را در شهرستان مشگین‌شهر به زمین زده و تا سال آینده این پروژه عظیم تقدیم دانش‌آموزان٬ فرهیختگان و فرهنگیان مشگین‌شهر می‌شود.

رئیسی از اختصاص اعتبارات ویژه به شهرستان مشگین‌شهر برای نوسازی٬ تجهیز و ساخت فضای آموزشی در این شهرستان خبر داد و افزود: شهرستان مشگین‌شهر نیازمند فضای آموزشی زیادی است و ما در این راستا توجه ویژه‌ای به این شهرستان داریم.

رئیس سازمان نوسازی٬ توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه فضاهای آموزشی در کشور براساس استانداردهای نوین ساخته می‌شود٬ گفت: سازمان نوسازی مدارس کشور در صدد است تا با استانداردسازی فضاهای آموزشی این مدارس در مقابل حوادث طبیعی از جمله زلزله مقاوم باشد تا شاهد هیچ حادثه ناگواری نباشیم.

IMG_2750

IMG_2755

IMG_2763

IMG_2764

IMG_2768

IMG_2729

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " مشگین‌شهر یکی از شهرهای بافرهنگ و با سطع علمی بالا در کشور محسوب می‌شود٬ " ارسال شده است.

  1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

    حاجی جان از مصدومان مدرسه کانکسی عیادت کردید به وضیعت بافت فرسوده مدارس روستاهای مشگین شهر برسید .البته همه شاهدند که هر سال یکبار نمای ظاهری و سنگ نمای بانکهای مشگین شهر را بخاطر هزینه اعتبار عوض می کنند.مگر جون بچه های مردم و معلمان عزیز و زحمتکش به اندازه نمای ظاهری بانکها ارزش ندارد؟

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار