تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 5551 | تاریخ انتشار: 16:19:36 - جمعه 1 اسفند 1393 | بدون نظر | |

امام جمعه اردبیل:

استکبار داعش را برای ضربه زدن اساسی به اسلام ایجاد کرد

ایلقار نیوز:آیت الله سیدحسن عاملی در خطبه دوم نماز جمعه اردبیل افزود : گروهک تکفیری داعش برای رسیدن به این هدف خود اقدام های81513415-6287479 مختلف غیرانسانی و مغایر با موازین شرع و قوانین بین المللی را به نام دین اسلام در برنامه خود قرار داده است.

وی با اشاره به حمایت نظام استکباری غرب از این گروهک ادامه داد : ترساندن مردم جهان از اسلام به واسطه ارایه چهره ای خشن و غیرانسانی از این دین هدف اول و شیوه ای هست که در دستور کاری آنان قرار گرفته است.

وی بیان کرد: سیاستمداران غرب به داعش توصیه کرده اند که انجام جنایت های فجیع و اعمال غیرانسانی خود را به قاره اروپا محدود نکنند بلکه برای ایجاد تنفر جهانی از دین اسلام آن را به تمام نقاط جهان گسترش دهند.

وی ادامه داد : گروهک تکفیری داعش با بریدن سر دو نفر از اتباع کشور ژاپن و انجام بعضی گرونگانگیری ها و جنایات علیه مردم دیگر کشورهای جهان ؛ به این توصیه سردمداران غرب عمل کردند.

خطیب نماز جمعه اردبیل ، ایجاد اختلاف بین ادیان الهی در جهان را هدف دیگرداعش و آن را به نفع غرب دانست که به سفارش سردمداران غربی انجام می دهند.

وی با اشاره به اطلاعیه هفته گذشته داعش خاطرنشان کرد: در این اطلاعیه خطاب به مسلمانان گفته شده است که در هر کجا که با پیروان دین مسیح همسایه هستند بدون درنگ آنان را به قتل برسانند.

آیت الله عاملی ، ادامه داد : تصور کنید که در صورت وقوع چنین اتفاقی؛ جهان مسیحیت چه کینه ای از مسلمانان بر دل خواهند گرفت.

وی دیگر هدف گروه تکفیری داعش را ایجاد اختلاف و خونریزی بین مسلمانان دانست و یادآوری کرد: نبود اتحاد بین مسلمانان جهان و ایجاد جنگ و درگیری بین شیعیان و اهل سنت بطور قطع به نفع بدخواهان اسلام می باشد و غرب را در رسیدن به اهداف نامیمون خود کمک می کند.

عاملی ، گفت : شهید کردن علامه بزرگ اهل سنت در سوریه از جمله اقدامهای داعش در این زمینه می باشد.

امام جمعه اردبیل همچنین با تاکید بر حمایت سردمداران نظام غرب از گروهک داعش ادامه داد : رییس جمهور فرانسه اخیرا چند نفر از این گروهک را نماینده تمام مسلمانان جهان دانسته است و اعمال این گروهک را انجام فرایض اسلامی می نامد.

وی افزود : حاکمان و سیاستمداران اروپا اسلام ستیزی را در دستور کارشان قرار داده اند و از گروهک تکفیری داعش برای این منظور بهره می گیرند.

او با اشاره به کینه عمیق سردمداران غرب از مسلمانان گفت: اگر آنان فرصتی به دست آورند به یک نفر از مردم مسلمان نیز رحم نمی کنند همانگونه که در حدود دو دهه قبل ، تاریخ به عنوان یک سند متقن شاهد جنایت ها و نسل کشی وحشیانه غرب در بوسنی و هرزه گوین بود.

وی حفظ اتحاد ، بصیرت و توجه به راهنمایی ها و توصیه های مقام معظم رهبری را عوامل مهم مصونیت ایران اسلامی از توطئه ها و دسیسه های بدخواهان این مرز و بوم دانست و افزود : بطور قطع با ایستادگی مسلمانان بالاخره وعده پروردگار متعال در پیروزی کامل جهان اسلام بر کفر جهانی تحقق خواهد یافت.

انتهای پیام /ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار