اجاره سوئیت در مشکین شهر

ساختار کشور با مشکل تمرکزگرایی روبروست

زندان مشکین شهر دیگر جوابگو نیست

۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در مشگین‌شهر کشف و ضبط شد

تعرفه‌های نامتعارف و داد اهالی مشگین‌شهر

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

کد خبر: 4776 | تاریخ انتشار: 10:22:15 - یکشنبه 12 بهمن 1393 | 4 نظر | |

یادداشت مدیر مسئول :

فجر دوست داشتنی

ایلقار نیوز : دهه فجر تنها یک یاد بود و جشن ملی نیست دهه فجر دهه آرمان خواهی مردمان اینuntitled2 مرز و بوم است آنان که حماسه سازان بهمن 57 بودند و با پیروی از مولا و رهبر خود خمینی کبیر جهان را مبهوت خویش ساختند .

دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ ایران عزیزمان است که ستون های استبداد فروریخت و ارزشهای اسلامی دوباره جان گرفت و مردی از نسل سلاله نور دوباره ابهت بت های پوشالی قرن را درهم فروریخت و ندای آزادگان را در سراسر جهان به گوش رساند .

تقویم در این روز رنگ افتخار به خود گرفت و تاریخ به خود بالید و خاک این سرزمین رنگ و بوی عشق گرفت .و سرآغازی شد بر نگاه هایی که خیره به آسمان عشق را طلب می کردند .

آنانکه روزگاری در خیال واهی خود در مقابل این انقلاب ایستادند و هشت سال جنگ ناجوانمردانه را به این کشور تحمیل کردند تا این انقلاب را از شکوفایی و بالندگی بازدارند اکنون خود دست یاری به سوی سرداران این ملت گشودند و از آنان طلب یاری می جویند و چه خوار و ذلیل گشته اند دشمنان این انقلاب که روزی جز زبان زور نمی شناختند و اینک ذلیلانه پای میز مذاکره حاضر می شوند و این از ابهت انقلاب اسلامی ایران است .

انقلاب اسلامی نورامیدی در دل تمام مستضعفان جهان و خاری در چشم دشمنان اسلام است اکنون نام انقلاب اسلامی شور و وجدی توصیف نشدنی در قلبهای مردم مسلمان بوجود می آورد و رعب و وحشت را در دل دشمنان اسلام و انقلاب بوجود می آورد .

نسل های انقلاب در حال عوض شدند می باشند و هر نسلی از انقلاب توشه ای از خاطرات را از این ایام الله در سینه دارد دهه فجر برای نسل اول انقلاب یادآور راهپیمایی ها و شعار نویسی درگیریها وتظاهرات و فضایی با رعب و هراس و امیدواری بود آنان که درخفقان آن زمان جرات فریاد یافتند و بر علیه نظام استبداد و حاکمان زمان برخاستند و طعم شیرین پیروزی را در بهمن 57 چشیدند .

نسل دوم انقلاب اگر چه این خاطرات را در صندوقچه ذهن خویش به یادگار ندارند اما نسل دوم خاطرات شیرین دهه فجر را در دوران تحصیل هیچگاه از یاد نخواهند برد نسل دوم که در زمان جنگ در روزهای سختی به سر می بردند اما با این وجود در دهه فجر لبخند بر لبان همه گل می بست شادی و نشاط و هیجان همه وجودشان را فرا می گرفت .

نسل سوم انقلاب شاید تنها خاطرات آن دوران را از نزدیکان و یا رسانه ها شنیده باشند و لذت آن روزها را درک نکرده باشند ولی باید در نظر داشته باشیم که هر سه نسل وظیفه ای سنگین در انتقال ارزشها و آرمانهای انقلاب دارند و نباید بی تفاوت از کنار این روزها گذشت.

اما از هر سه نسل انقلاب امروزه بر پست های حساس دولتی تکیه زده اند که وظیفهای سنگین در قبال ارزشهای انقلاب اسلامی دارند چرا که مردم آنها را سفیران انقلاب می دانند . ارزشهای انقلاب اسلامی با خون شهدا عجین شده است و شهدای ما تنها برای دفاع از این ارزشها جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند .

باید مسئولان بدانند که ولی نعمت آنها مردم هستند و به همت و تلاش و صداقت این مردم است که اینک مسئولان بر مسند قدرت تکیه رده اند و باید تمام سعی خویش را برای خدمت به این مردم بکارگیرند چرا که فردای قیامت در مقابل امام و شهدا و پروردگار متعال جوابگو خواهند بود .

آنانکه سیاست را عرصه تاخت و تاز و اهداف جناحی و حزبی قرارداده اند و درد و مشکلات مردم را در پشت وعده های دروغین به برهه فراموشی  می سپارند  باید بدانند حق این مردم بالاتر از کارهای صورت گرفته است و این مردم شایسته بهترین ها هستند .

آنگونه که مقام معظم رهبری فرمودند :

اولين انقلابى كه با مردم شروع كرد، با مردم ادامه داد، حرف خود را عوض نكرد، راه خود را تغيير نداد و اهداف خود را كم و زياد نكرد، انقلاب اسلامى ايران است.

اکبرعطایی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


4 ديدگاه مطلب براي " فجر دوست داشتنی " ارسال شده است.

 1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  انقلاب ما انفجار نور بود. با تبریک ایام ا… دهیه فجر بر فجر آفرینان.مدیر خسته نباشی

 2. محمدنصیرزاده گفت:

  خسته نباشین.عکس از حمیدخیاوی یادتون رفته

 3. ف-ع گفت:

  یاشا

 4. علی فرجی گفت:

  آقای عطایی تشکر

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار