تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 5014 | تاریخ انتشار: 9:57:10 - یکشنبه 19 بهمن 1393 | بدون نظر | |

با حضور پر شور مردم و قاری کشوری:

محفل انس با قرآن کریم و همایش عاشقان پیامبر اعظم (ص) در مشکین غربی برگزار شد

ایلقار نیوز: محفل انس با قرآن کریم و همایش عاشقان پیامبر اعظم (ص) در مشکین غربی IMG_3265برگزارشد.

به گزارش ایلقار نیوز ؛داود رضایی بخشدار قصابه در این مراسم اظهار داشت : نظام اسلامی و جامعه اسلامی با انس روز افزون با قرآن استحکام درونی پیدا می کند و استحکام درونی آن چیزی است که جوامع را در راه های مطلوب خودشان و یه سوی مطلوب سازی  قادر می سازد و قدرت برخورد با چالشها به جوامع می دهد باید ددرون محم بود تا این استتحکام درونی به برکت انس با قرآن حاصل شود چرا که انس با قرآن ایمان را تقویت می کند ، توکل به خدا را زیاد می کند و به انسانها اعتماد به نفس می دهد .

ایشان افزودند : جامعه اسلامی امروز با چالش های جدی روبروست توجه به چالش ها به معنای این نیست که ما احساس کنیم که دشمن قوی است و بر ما غلبه پیدا خواهد کرد بلکه مواجه با چالشها فرصتی است برای اینکه اسلام بتواند از مراحل سیر تاریخی حرکت به سوی اعتلای مورد نظر ، انشاءالله یک پله دیگر ، یک حرکت دیگر به پیش برود

داود رضایی افزود : امروز اینگونه است ما در دوره های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و قبل از بیداری اسلامی دنیای اسلام را در حال خواب غفلت می دیدیم اما امروز دنیای اسلام در حال اگاهی است حوادثی که در دنیای اسلام رخ می دهد به کمک امت اسلامی می آید و ما را آگاه ترو روشن تر می کند . وی افزود دشمنان نظام اسلام از این بصیرت مومنین و امت اسلامی بیمناک است و ما باید روز به روز این بصیرت را تقویت کنیم

بخداشدار قصابه با اشاره به جوانان گفت : شما جوان های قرآنی و کسانی که در راه قرآن عمر خود را و جوانی و نیروی خود را صرف می کنند باید از خدای متعال شاکر باشید این توفیث بزرگی است که خدای متعال به جوانان و نوجوانان توفیق بدهد که راه قرآن را انتخاب کنند و باآن انس بگیرند .

در ادامه این محفل نورانی حجت الاسلام با وقار امام جمعه مشگین شهر در باره اهانت به حضرت IMG_3089محمد (ص)  از سوی برخی کشورهای غربی چنین  اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) که سراسز وجود ایشان سرشار از لطف و مهربانی است و با آن همه مهربانی پیام اعظظم (ص) را خشن و عصبانی معرفی می کنند. دلسوزی و ایمان و هدف از ویژگی ها حضرت محمد (ص) می باشد.

ایشان در ادامه سخنانشان به تمجید از قزآن کریم پرداخته و افزودند:قرآن منشور حیات طیبه است اگر انسان دنبال خوشبختی باشد پس باید آن را در قرآن پیدا کند. نجات دهنده انسان از ظلمت وتاریکی فقط قرآن است قرآن یک برنامه عظیم وسعادتمند در زندگی انسان است.

حجت الاسلام با وقار درباره بازسازی مسجد ابوالسحاق قصابه را نیز به مردم شهر قصابه تبریک و از مسئولان تمجید کردند.

شایان ذکر است از پس از پایان سخنرانی حجت الاسلام با وقار، قاری کشوری و چهره بین المللیIMG_3145 قرآن آقای هژبری به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداختند ودر آخر برنامه گروه سرود روستای احمد آباد در وصف حضرت محمد (ص) و حضرت قائم(عج) سرودهایی خوانده و درپایان به چندین نفر از اهالی نیز لوح وتقدیر و هدایایی اهدا گردید.

گزارش تصویری:

IMG_3265

IMG_3226

IMG_3214

IMG_3196

IMG_3208

IMG_3211

IMG_3192

IMG_3174

IMG_3170

IMG_3111

IMG_3145

IMG_3162

IMG_3105

IMG_3097

IMG_3089

 

انتهای پیام/گزارش حمید خیاوی

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار