تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

کد خبر: 5143 | تاریخ انتشار: 20:19:20 - سه‌شنبه 21 بهمن 1393 | 4 نظر | |

جوانان همان آینده هستند:

پروژه ای که پسندی جلوی آن ایستاد

ایلقار نیوز:مهندس قدیر پسندی از چهره های سیاسی مشگین شهر که در مسئولیت های مختلف حضور داشته است، توانسته با توان بالای مدیریتی و روحیه تحسین برانگیز خدمت به مردم منشاء تحول و تغییرات مهم و تاثیرگذار را فراهم آورد.ghd

به اذعان اعضای شورای بخش که در مدت ۸ سال با پسندی همکار بودند، وی توانسته بود به این نهاد قدرت بالایی بدهد، طوریکه شورا در تمام امور جاری شهرستان حق اظهار نظر داشت و در بسیاری از موارد تواسنته بود از ضایع شدن حقوق مردم جلوگیری کند.

یکی از مهم ترین کارهایی که پسندی توانست انجام دهد و از حقوق مردم دفاع نماید، ایستادگی در مقابل اجرای طرح کمبربند سبز سبلان بود که در آن طرح پیمانکار با هدف سودجویی قصد داشت تا مسیر سرعین تا قوتور سویی را با ایجاد جاده ای به هم وصل نماید.

البته در این طرح ادعا شده بود که این جاده قرار است تا روستای انزان ادامه یابد ولی موضوعی که توسط مهندس پسندی مطرخ شد، شروع کار پروژه از روستای انزان و غرب مشگین شهر به سمت سرعین بود. چون وی اعتقاد داشت اگر جاده از طرف سرعین شروع شود در قوتور سوئی قطع خواهد شد و هیچ وقت به روستای انزان نخواهد رسید.

پسندی در آن زمان با اعلام اینکه انجام چنین پروژه ای که سود آن فقط به جیب عده ای دلال و پیمانکار می رود، آن را خیانت به آرمان های نظام، شهداء و مردم دانسته و جلوی آن ایستاد و مانع از اجرای آن شد.

وی بعدها که به کشت و صنعت مغان رفت، همین شیوه مدیریتی را در پیش گرفت و توانست به سرعت رده های مدیریتی را طی کرده و به مدیریت مجتمع باغات میوه این شرکت برسد.

پسندی در این مجتمع با دگرگون کردن سیستم مدیریتی تمامی امورات را به افراد متخصص سپرده و جالب است که جوانان فارغ التحصیل و بیکار در اولویت قراردادهای این مجتمع قرار دارند. وی دلیل این کار را اینگونه بیان می کند: وقتی که جوانان ما به دانشگاه می روند و فارغ التحصیل می شوند، به اکثر جاها که مراجعه می کنند از آنها سابقه کار می خواهند تا استخدام شوند، بی توجه به اینکه هر کسی باید یک نقطه شروع داشته باشد. امروز کشت و صنعت می خواهد با استفاده از علم و انرژی این جوانان سهم خود را در تولید و آبادانی کشور به بهترین کیفیت برساند و به واقع همان سیاست های اقتصاد مقاومتی که تنها راه مقابله با تحریم غرب است به اجرا در می آید.

اتفاقی که در این شرکت بی سابقه بوده و با اشتیاق جوانان مواجه شده است و به واقع توانسته است روش نوینی را در مدیریت به نمایش بگذارد.پسندی در رابطه با جوانان می گوید: جوان یعنی ظرفیت، اما اگر این ظرفیت با بی توجهی مواجه شود تبدیل به یک موجود بی استفاده شده و ممکن است هر لحظه با مشکلی دست به گریبان شود.اگر مدیران ما به جای شعار به آینده، در همان مسئولیتی هستند از جوانان شهر و دیار خود استفاده کنند همان آینده ای را که شعار می دهند خواهند ساخت. به شخصه در هرجا بوده ام به جوانان میدان داده ام و الان هم همینطور است و در استفاده از نیروها، فارغ التحصیلان دانشگاهی در اولویت هستند چون هم علم کار کردن دارند و هم انگیزه آن را.

از این رهگذر امیدوار هستیم روش مدیریتی این مدیر موفق الگوئی برای سایر مدیران باشد تا همانا بتوانیم با استفاده از داشته های خود گامی در راستای توسعه کشور برداریم.

مقام معظم رهبری می فرمایند: مسئولان در استفاده از ظرفیت های داخلی نباید هیچ تعللی داشته باشند.

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


4 ديدگاه مطلب براي " پروژه ای که پسندی جلوی آن ایستاد " ارسال شده است.

 1. کریم احمدی گفت:

  پسندی لایق ترین مدیری هست که تو مشگین شهر وجود داره
  امیدوارم پیشقدم بشه و امید رو دوباره به جامعه تزریق کنه
  منتظر حضور پرقدرتت هستیم

 2. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  تشکرررر

 3. شهروند گفت:

  خدا وکیلی خودت خندت نمیگره اقای پسندی.این شیوه تبلیغی ماله شورای روستاهاست نه نمایندگی مجلس.

 4. قادر گفت:

  اگر پسندی را دوست دارین توصیه کنین بره دنبال کارش نه نمایندگی

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار