تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

برترین‌های جشنواره تئاتر منطقه‌ای مشگین‌شهر معرفی شدند

آگهی مناقصه شرکت غله وخدمات بازرگانی شهرستان مشگین شهر

افتتاح سالن ورزشی قره‌قیه مشگین‌شهر بعد از ۱۱ سال

کد خبر: 6317 | تاریخ انتشار: 19:18:34 - سه‌شنبه 26 اسفند 1393 | 58 نظر | |

اولین نشست سرپرست دانشگاه ازاد اسلامی مشکین شهر :

سه گزینه برای تصدی ریاست دانشگاه ازاد /برای حفظ آرامش دانشگاه و پیشرفت آن نهایت تلاش را خواهم کرد

ایلقار نیوز : معاون هماهنگ کننده دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل و سرپرست دانشگاه آزاد واحد مشگین شهر صبح امروز در جمع رسانه ها به تشریح برنامه های آتی دانشگاه ازاد اسلامی پرداخت .IMG_3504

دکتر روحی عیسی لو در نشست با خبرنگاران رسانه های مشکین شهر ضمن اشاره به قابلیت های این شهر اظهار داشت :مشکین شهر بزرگوارانی از جمله دانشمندان و علما و فرماندهان و رزمندگان بزرگ را در خود پرورده است که در سطح کلان جامعه و کشور اثرگذار شدند و  امیدواریم از این امانت پاسداری نماییم .

 علت قبول این مسئولیت به خاطر شرایط ویژه و اجباری برای سر و سامان دادن به سیستم دانشگاه ازاد مشکین شهر بود  و از همکاران که از اعضای هیئت علمی و بومی شهرستان می باشد 3 نفر پیشنهاد گردیده که دکتر دادفر نیز یکی از این گزینه هاست و رزومه آنها دریافت گردیده و مصاحبه های لازم صورت گرفته است که تصمیم گیرنده نهایی پرفسور خدابخش می باشد .

وی افزود  در خصوص فشارهای سیاسی مسئولین در انتخاب روسا باید بگویم تا کنون هیچ فشاری از سوی نماینده یا فرماندار جهت اعمال فشار برای انتخاب رئیس دانشگاه ازاد نداشتیم و مطمئنا آنها نیز از روی دلسوزی براین باورند که دانشگاه را باید نیروهای دانشگاهی اداره کنند.

سرپرست دانشگاه ازاد اسلامی مشکین شهر در رابطه با عدم توسعه دانشگاه ازاد مشکین شهر گفت با وجود اینکه توان و پتانسیل مشکین شهر بسیار بالاست ولی متاسفانه دانشگاه ازاد مشکین شهر در سطح و اندازه لازم نیست و جزو دانشگاه های کوچک محسوب می گردد که از دلایل اصلی آن به خاطر فراز و نشیب مدیریتی دانشگاه است . که امیدواریم در اینده نزدیک با تلاش هایی که صورت خواهد گرفت جزو دانشگاه های متوسط و حتی بزرگ تبدیل شود چرا که اعضای هیئت علمی موجود برای ارتقاء کیفی دانشگاه پتانسیل لازم را دارا می باشند .

ایشان در خصوص رشته های تحصیلات تکمیلی ابراز داشتند تابستان امسال بنده به عنوان معاون هماهنگ کننده دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل دو رشته جدید که شاخه ای از علوم تحقیقات اردبیل بود به مشکین شهر اختصاص دادیم و جای تاسف دارد که تا این لحظه هیچ یک از مدارک لازم خواسته شده به استان ارائه نشده است و قول می دهم ضعف های موجود در تحصیلات تکمیلی را حل نمایم .

 دکتر روحی در رابطه با جو سیاسی حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی مشکین شهر اظهار داشت : دانشگاه می تواند در خط و خطوط سیاسی کارآمد عمل کند و از این پتانسیل می توان بهترین بهره را استفاده نمود چرا که تولید علم در دانشگاه اتفاق می افتد و باید قبول کنیم دانشگاه نباید وارد بازی سیاسی شود و اگر وارد بازی های سیاسی شود موفق نخواهد بود . وی افزود : آرمان و هدف دانشگاه آزاد مشخص می باشد ولی دانشگاه را باید خود دانشگاه اداره کند و و برای ما شخص مهم نیست بلکه شاخص مهم است و شاخص دانشگاه شاخصی است که در جهت تولید علم و گسترش فرهنگ بهینه جامعه باشد .

وی اظهار داشت دانشگاه نباید محل داد و ستد سیاسی باشد و خواست دانشگاه و اساتید نیست و کوته فکری برخی از افراد است که می خواهند از دانشگاه به عنوان ابزار سیاسی استفاده کنند .

سرپرست دانشگاه ازاد مشکین شهر ابراز داشت : برای حفظ آرامش دانشگاه و پیشرفت آن نهایت تلاش را خواهم کرد و در کنار همکاران دانشگاه آنگونه که شایسته است اداره شود .

وی در رابطه با معاونت های دانشگاه اظهار داشت یکی از ضعف های این واحد نبود معاونان بود و بدون معاون امکان اداره سیستم وجود ندارد خوشبختانه این مشکل حل شده و معاونت اداری مالی و معاونت آموزشی مستقر هستند و مطمئن باشید هیچ معاونتی بدون تصدی نخواهد ماند چرا که معاونت اداری مالی و آموزشی بازوان یک سیستم هستند و بدون این افراد عملا دانشگاه لطمه خواهد خورد .

ایشان در پایان اظهار داشتند : تا اندازه ای که در توان دارم اگر از مشکین شهر طرح و برنامه ای به استان برسد که باعث توسعه و پیشرفت مشکین شهر شواد جواب نه نخواهم گفت و باید دست در دست هم دهیم و موانع را از میان برداریم تا دانشگاه به جایگاه واقعی خود برسد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


58 ديدگاه مطلب براي " سه گزینه برای تصدی ریاست دانشگاه ازاد /برای حفظ آرامش دانشگاه و پیشرفت آن نهایت تلاش را خواهم کرد " ارسال شده است.

 1. الف گفت:

  آقای دکتر فقط فانی

  • ایمان گفت:

   جناب آقای دکتر روحی
   در انتخاب کاندیداها برای تصدی مسئولیت سنیگن دانشگاه ازاد بحران زده شهر ما، نباید توجه خود را منحصرا معطوف به اساتید دانشگاه آزاد بکنید. افق نگاهتان را کمی فراتر بگسترانید و اعضای هیئت علمی سایر دانشگاه های شهر نظیر پیام نور، دانشکده سلامت و … را که از دانشگاه های معتبر داخلی دارای مدرک دکتری هستند، نیز مد نظر داشته باشید.

   • دانشجو ی اهر گفت:

    جناب ایمان ، روش انتخاب آقای ماهاراجی بر اساس مدارک داخلی و رعایت استاندارد ایرانی نیست. به نظر حقیر ، چون فیلم های هندی زیاد دیده اند ، مثل مرتازان هندی از علوم غریبه کمک می گیرن و ابزار کاری شان فال و کف بینی و مهره مار .. است و با معرفی اولی از روی ستاره بخت ، شاید هم دو گزینه بعدی شان از آکادمیک ر.. و نسل اجنه و شیاطین باشند.

  • معتمد گفت:

   (( دویه ددیلر بوینون ایریدی، ددی هارام دوزدی کی ؟ بوینوم دا دوز اولا.))

   ضعف دانشگاه از کارکنان استان اردبیل سرچشمه می گیره تا رده پایین ، معاون که چیزی نیست.
   1- به نظرم این دانشگاه شبیه یک مدرسه غیر انتفاعی است . محتملا دانشجو همین که احساس کرد نمره قبولی نمی گیره با واسطه ها تلی پاتی برقرار می کنه و روابط جای ضوابط را می گیره .
   2- یک رئیس محترم و خبره دانشگاه بایستی حداقل در ماه یک دوره آموزشی تخصصی برای نیروهای انسانی خود بگذارد و جهت ارتقاء کیفیت خدماتی و بهره وری کاری توجیه بشند .
   3- هر وقت از دانشجو یان مثل گواهینامه رانندگی یا تعمیر موتور دارای ایرادات فنی و … در زمینه رشته فارغ التحصیلی آزمون عملی گرفته شود و از استادشان نمره قبولی واقعی دریافت کنند میشه ادعا کرد که آموزش هایمان موثر بوده است. صرفا تولید مدرک های بی روح و صرفا دکوری نتیجه اش گشت زنی های فارغ التحصیلان با مدرک و بی پول در بین باش چارراه و آشاغی چارراه مشکین شهر میشه .
   با تشکر از حوصله ای که برای تحمل مان خرج دادید.

  • علی گفت:

   آدمیانی که انتخابات نیک را بی ارزش می انگارند و آنانی که دانسته در بازی انتخابات نادرست رای می دهند هر دو به یک اندازه به سرزمین خویش پشت کرده اند .

  • عدالت خواه دانشجوی واحد اهر گفت:

   قابل توجه فاتحین ظاهری عزل و نصب اعم از : درایور خوش خدمت و گزین تا سر پ موقت
   آنکس که زورمند و قوی است ، می تواند با مشت توانای خود دهان ضعیفی را در هم بشکند در حالیکه باید بداند که مشت درشت تری هم در آستین قویتری پنهان است . پوشه
   این طبیعتی که ما دیده ایم نسبت به قضیه بی تفاوت نخواهد نشست . از هر دستی که بدی از همان دست پس می گیری

 2. خیاو گفت:

  با عرض سلام خدمت دکتر روحی
  آقای دکتر بنده یکی از اساتید این دانشگاه میباشم اگرامکان دارد رای گیری بین اعضای هیئت علمی و مدرسان حق التدریس برای این سه گزینه انجام دهید چون اکثر دانشگاههای ایران ریاست دانشکده ها را این چنین انتخاب میکنند

  • فرخ گفت:

   آقا خیاو جدی هستین؟ آقای روحی سه گزینه را گفتند شما چرا باور می کنید؟

   • خیاو گفت:

    جناب آقای فرخ بله کاملا جدی عرض کردم . شاید برای جنابعالی خنده دار باشد ولی مطمئن باشید با رای گیری مشکلات این دانشگاه کمتر خواهد شد

    • دانشجو گفت:

     آقای خیاو لطف کنین بگین زمان دور اول و دور دوم رأی گیری کی هست؟ ما مسافرتمان را کنسل کنیم.

     • یاو گفت:

      جناب دانشجو شما حق شرکت در رای گیری را ندارید بنده عرض کردم رای گیری بین اساتید نه دانشجو

  • منجنيق گفت:

   مكر ارث و ميراثه كه قرعه كشي يا راي كيري بشه؟ بايد بهترين و سالم ترين و با تجربه ترين را انتخاب كرد،ضمنا اقاي به اصطلاح هيئت علمي ميكن دكتر خدابخش بر همه مسلطه و لازم نيست شماها نظر بدين! من يكي كه به اين نظر دادنهاتان مي خندم و براي شماها ارزوي سلامت تفكر دارم.

   • خیاو گفت:

    نه دیگه نشد جناب منجنیق
    مگه ارث و میراث…جنابعالی توسط رای به شما رسیده . پس اکثر دانشگاه های تیپ 1و2 ایران روسای دانشکده را با رای گیری انتخاب میکنند (ببخشید رای گیری بین اعضای هیئت علمی و مدرسان حق التدریس ) و کسی که بیشترین شایستگی را به لحاظ علمی و مدیریت داراست انتخاب میشود . با گفته شما پس روسای دانشکده های دانشگاههای تیپ 1و2 میراث پدرشان را به ارث بردن ؟
    راستی این حرف را تو این سایت زدین پیش کاربران محفوظ خواهد ماند دیگر در جایی ذکر نکنید چون واقعا خنده دار است

    • منجنيق گفت:

     اقا خياو!نكنه ميخواي خودت راي جمع كني و رييس بشي و بعدش مثل بقيه شروع كني بهبباجددادن! ها؟

     • خیاو گفت:

      نه دوست عزیز اساتیدی هستند که بیشتر از بنده شایستگی لازم را برای ریاست دانشگاه دارند

     • دانشجوی اهر گفت:

      منجنیق جان حدثتان درسته ای آقای فانی با اسم خیاو مقدمات معرفی خودشان را فراهم می کنند ولی اینجا دانشگاه است نه شورا ، جناب پرفوسور خدابخش تمام جوانب را در نظر خواهند گرفت انشاء الله تعالی
      بو بورک یا پاپاق اوشاق باشینا یکه اولار
      این دفعه میدان بزرگ مردان بزرگ می طلبد.

     • خیاو گفت:

      جناب دانشجوی اهر که پایین کامنت گذاشته اید همیشه در زندگیتان این چنین حدس میزنید ؟لابد زندگی شخصیتان را هم با این حدس و گمان پیش میبرید . چرا هر کاربری با نام خیاو کامنت گذاشت با دکتر فانی اشتباه می گیرید ؟نمیگم دکتر فانی را نمیشناسم چون جناب دکتر از همکاران بنده هستند ولی من فانی نیستم حتی حاضرم این رو بهتون ثابت کنم
      در ضمن جناب دکتر فانی نه تنها شایستگی لازم را در شورا شهر دارند بلکه شایستگی لازم برای ریاست این دانشگاه را نیز دارا می باشند

  • هاتف . پ . خیاوی گفت:

   شخصی که مدیریت دانشگاه را عهده دارد می شود باید همهء صفات ممتاز را نسبت به سایرین داشته باشد، در این امر تنها خود پیامبر(ص) بعد از خداوند (ج) شارع دین و معصوم است، باقی همهء جانشینان ایشان از این امر مستثنی نیستند و باید در صفات ایمان، تقوی، دانش، عدالت، طهارت، راستی، وفا، شجاعت، همت، مدیریت، قاطعیت، فصاحت، بلاغت، حکمت، درایت، شناخت و… در آخر حتی در حسن صورت نسبت به همهء اساتید جامعه دانشگاهی برتر باشد.
   برای تشخیص چنین شخصی چه چیزی لازم است وچگونه می توان آن را از دیگران تمییز داد؟
   این یک سؤال اساسی است.
   در جوامع عقب مانده جهان سومی همچون (هندوستان و باکو و فیلپین و مالزی و اتیوپی و … ) که سطح دانش و بینش پایین است، حتی مردم در شناخت اصول و قوانین خود از آگاهی اندکی برخوردار نیستند این انتخاب خیلی مشکل است .
   راه حل اینست که مسئولین محترم دانشگاه با یک اخلاص و دید درست کسانی را از میان اساتید که به ایشان گمان نیک دارند انتخاب نمایند و آنها را ملزم بسازند که از میان خود کسی را برای ادای این امر خطرناک و بسیار دشوار بر گزینند و بعد از اتمام پست مدیریتی اش با احترام از وی تجلیل نمایند، این یگانه راهست .
   اگر در انتخاب مسئولین محترم صفات غیر از صفات در بالا ذکر شده، مثل قوم، قبیله، نژاد، زبان، پول و سیاست و… مقصود و منوط بود اینجاست که از ابتداء ما به سوء مدیریت دچار میشویم،
   چون در یک بینش بسیار ابتدائی رئیس باید ارضای خاطر کسانی را که برایش بخاطر قوم، قبیله، نژاد، زبان، پول و سیاست و … رأی داده اند نگاهدارد، در غیر این صورت بقایی خود را نا ممکن میداند.
   هر چه اگر انتخاب بر اساس شروط و ارزشهای خوب یاد شده ی قبلی باشد، چنین رئیسی هیچگاه ارزشهای مطرح نزد خود را بخاطر ارضای دیگران زیر پای نمیگذارد و در صورت بکار گرفتن عدالت اجتماعی حامیان بیشتر و صادق تر پیدا میکند.
   بنده نیز با نظر استاد خیاو تقریبا موافق هستم .
   گزینه های پیشنهادی من اساتید بزرگوار : استاد حایری و استاد عیوض هوشیار و استاد عزیز پورمهدی کنده ؛ می باشند.

  • استاد گفت:

   اقاي خياو، اكر يكي از اساتيد هستي برو رودرروي اقاي دكتر بنشين و نظر بده، كامنت هاي دزدكي شما را به رياست نمي رساند،اينقدر هم خودتو در خلوت تحويل نكير، باشان دولانيم.

   • خیاو گفت:

    جناب استاد ( یا به عبارتی همکار ارجمند )کی ریاست خواست ؟این کادر مخصوص نظر دادن هستش و جنابعالی نمیتوانید این حق رو از کاربران بگیرید و یا دستور صادر بفرمائید. از کجا میدانید که به آقای دکتر هم گفته نشده ؟

  • هاتف خیاوی گفت:

   قابل توجه آقای روحی و .. خدمشان. به قولی گفته اند:
   شاید زندگی آن جشنی نباشد که تو آرزویش را داشتی ،اما حالا که به آن دعوت شده ای ، تا میتوانی زیبا برقص. «چارلی چاپلین».
   ——————————————————————————————-
   مشک آن است که خود ببوید نه اینکه عطار بگو
   اگه یک نیم نگاهی به روزمه مثلا (( پروفسور عظیم اکبرزاده خیاوی )) تو همین سایت ایلقار نیوز بیاندازید ، متوجه منظور بنده می شوید.
   ریاست معیارهای خاص خودش را می خواهد از قبیل : سن مناسب ، دانش و مهارت بالا ، اعتقادات اکمل دینی ، پای بندی به آداب و سنن رایچ ، و از همه مهمتر سابقه مدیریت و تدریس … خلاصه ، آزموده را آزمودن خطاست .

 3. دانشجو گفت:

  آقا حمید خبر فوق در سایت مشکین رسا بر خلاف واقع درج شده است . لطفا انتقاد بنده را تایید کنید تا کاربران محترم از واقعیت امر باخبر باشند.

  با سلام خدمت مسئول بزرگوار سایت مشکین رسا ؛ به امید قبولی اعمال و عبادات مان در درگاه خداوند منان .
  1- به شرح تفصیلی خبر در سایت ایلقار نیوز در این ساعت (21:55) روز سه شنبه 26 اسفند ماه 1393 . صبح امروز در طول اولین سخنرانی رسمی سرپرست محترم دانشگاه آزاد مشکین شهر در سالن دانشگاه ، در مورد قضیه دکتر عباسزاده چنین صحبت هایی نشده و اگر هم صحبتی شده بین شما و آقای روحی بوده نه به شرح فوق .جنابعالی از ذکر چین اخباری چه منظوری دارید خدا می داند و بس .
  2- لطفا بخاطر آخرت تان هم که شده آتش بیار معرکه نشوید و به شایعه پراکنی و نشر اخبار حاشیه ای خاتمه دهید و منتظر نتیچه اقدامات مسئولین امر باشید.زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد. این اعمال مغرضانه در شأن یک خبرنگار زبده نیست.
  3- همانطوریکه مطلع هستید. تهمت ناروا زدن بدون داشتن حکم قضایی یا مدرک محکمه پسند به یک شهروند بار حقوقی دارد و جرم است و از نظر شرع و اخلاق هم امری پسندیده نیست . انشاء الله مورد شما توسط حاج بهرام خان پی گیری شود تا دست به اقدامات خام و نسنجیده نزنید.
  4- در نهایت این اقدامات به صلاح دانشگاه و شهرمان نیست. بیم آن می رود که یکی دو نفر دانشجو که در سایه تلاش شبانه روزی کادر دانشگاه ثبت نام و تحصیل می کنند از کرده خویش احساس پشیمانی کنند و از طرفی سر پوشیده و خودمانی بگویم ، چون در حد و اندازه دانشگاههای معتبر رشد نداشته ایم این قبیل اعمال ضد اخلاقی موجبات بروز پیش زمینه ای باشد بر اینکه در سالهای آتی دانش آموزان کنکوری دانشگاه های شهرهای همجوار را انتخاب کنند. و بجای پیشرفت ، پسرفت هم بکنیم.
  5- یک کم به قضیه در بعد وسیع نگاه کنیم که با وجود امکانات اینترنتی و سرعت زیاد تبادل اطلاعات و نشر اخبار در دهکده کوچک جهانی موضوع توسط تمام کاربران هموطن در دنیا پی گیری می شود و این اعمال از اعتبار شهر فرهنگی مان می کاهد و موجبات رنجش ایشان را فراهم می آورد. پس نیرویتان را به امورات مهمتر از این صرف کنید و تا می توانید یک فرد خلاق با ایده های نو باشید .

  به احتمال بسیار قوی این نظر را تایید نخواهید کرد ولی واقعا یک پیشنهاد برادرانه و به نفعتان است. با تشکر مجدد

  • فرهان88 گفت:

   اقای جابر و دانشجو…بهرام خان نه(دکتر بهرام عباس زاده) میباشن ایشون..

 4. جابر گفت:

  اقای به اصطلاح دانشجو یا به عبارت بهتر نوچه چرا شما اصل ماجرا رو ول کردین.ادم حسابی طرف بخاطر اختلاس وجعل وصدور مدرک تحصیلی توسط یه نهاد امنیتی دستگیر واکنون نیز به قید ضمانت آزاد میاشد.این شیوه خوبی نیست دفاع چاپلوسانه وغیر واقعی افرادی مثل شما باعث میشود طرف بجای تنبیه دچار توهم شده وبر اشتباهات گذشته خود مصر شود.این کامنت گذاریهای هدفمند ازسوی دوستان نادان واطرافیان متهم به ضرر شخص ایشان بوده واز سوی مراجع ذیصلاح رصد میشود.

  • دانشجو گفت:

   جابر جان تو چرا؟……….. تو که ………بودی. ضمنا طرف دعوی بهرام خان هست نه ناهید و زهره که رصد بشه. به فکر سلامتی بدنت باش که فشار خون براش ضرر داره.

 5. نادر گفت:

  با نظر اساتید کاملا موافقم

 6. کریم گفت:

  با سلام کاملا با نظرات و پسشنهادات قربان موافقم

 7. خیاوی هاتف گفت:

  به نظر بنده آقای پروفسور خدابخش باید به این نکات هم عنایت خاص داشته باشند:
  1- در صورتی بهره گیری از نیروهای متخصص با مدرک خارجی نیاز هست که آن رشته در داخل کشور تدریس نشود. حالا طرف بورسیه دانشگاه باشد مسئله ای دیگر است.
  2 – ریاست یا مدیر یک مرکز فرهنگی باید فردی انقلابی با سابقه فعالیت در نهادهای فرهنگی و مذهبی، معتقد و پایبند به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ارزشهای دین مقدس اسلام و بسیجی نمونه و پیرو ولایت فقیه باشد . کم نیستند افرادی از خود شهرستان مشکین شهر با مدراک مدیریت در گرایش های مختلف و فارغ التحصیل از دانشگاههای معتبر ایرانی که گزینه مناسب به ریاست دانشگاه آزاد مشکین شهر می باشند. هدف شایسته سالاری نیروست .
  4- جهت تبلیغ و جذب دانشجو در دانشگاههای آزاد اسلامی هم که شده باشد، بهتر است برای تصدی پست های مهم مدیریتی و معاونتی مخصوصا در دانشگاههای آزاد اسلامی از نیروهای فارغ التحصیل و توامند خود دانشگاههای آزاد استفاده شود.
  چرا؟ چون از فردا دانشجویان فکر می کنند هر کی از هندوستان یا مالزی مدرک بگیره میشه مدیر لایق دانشگاهها ولی بقیه را خارجی یا بازاری خطاب خواهند کرد . یادمان باشد که با توجه به بالا بودن هزینه تحصیل در دانشگاههای آزاد اسلامی و غیر انتفاعی ها فقط اکثریت افراد بازاری قادر به ادامه تحصیل در مدارج عالی تحصیلی هستند.
  5- نادیده گرفتن معیارهای مذکور فوق باعث از دست دادن مشتری متقاضی ثبت نام و تحصیل در دانشگاههای داخلی و تشویق به تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور می شود که به نوبه خود نوعی ترویج فرهنگ فرار مغزها محسوب می شود.
  6- تا بحال تبلغ و مصرف کالاهای مارک دار خارجی بر تولیدات داخلی ضرر و زیان زده اند و فلذا هموطنان و همشهریان مایل نخواهند بود من بعد مدارک تحصیلی مارک دار خارجی را هم بر مشکلات خود اضافه کنند.

 8. خمار گفت:

  فقط و فقط دکتر فانی آدم با لیاقت و خداشناس می باشد

  • خیولی گفت:

   خمار جان آقای فانی مشغله کاری شان زیاد است و وقت رسیدن به امورات مهم دانشگاه را ندارند. ضمنا صحبت از تخصص گرایی است. فعلا علاوه بر ارشاد و نصیحت دانشجویان فی سبیل الله در شورا هم خدمت می کنند.

 9. ی-ع گفت:

  خمار جان فانی دکتر نیستند از همین حالا شروع نکنید مدانید استفاده دروغین از القاب وعناوین جرم هست

  • دانشگاه گفت:

   جناب ی- ع محترم کسی که در دوره phdامتحان جامع را داده باشد تفاوتی زیادی با کسی که در دوره دکترا ، رساله اش را ارائه داده باشد ندارد همچنان که برای جذب هیئت علمی دانشگاه ها زمانیکه دکترا جذب می کنند ذکر میکنند که یا دوره دکترا را به اتمام رسانده باشد و یا امتحان جامع را داده باشد . از آنجایی که من میدانم جناب آقای دکتر فانی امتحان جامع را گذرانده و سال آخر دکترا میباشد

   • سهران گفت:

    جناب دانشگاه عزیز
    ضمن احترام وافر به آقای فانی، با الفاظ بازی نکنید. دانشجوی دکتری روزی که با موفقیت از رساله خود دفاع کرد عنوان دکتر بهش تعلق می گیرد. این یک قاونن هست و ” تفاوت زیاد” و این قبیل الفاظ تغییری در اصل مسئله ایجاد نمی کند. ضمن اینکه در برخی موارد برای جذب هیئت علمی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد هم استفاده می کنند و بنا به منطق شما لابد به این گروه هم لفظ دکتر تعلق می گیرد.
    بله درست است شخصی که دکتر نیست نمی توانددر مکاتباتش از عنوان دکتر تستفاده کند وگرنه مرتکب جرم شده است.

    • دانشگاه گفت:

     جناب سهران
     فکر کنم منظور بنده را متوجه نشدید بنده عرض کردم زمانیکه برای جدب هیئت علمی دکترا می خواهند یا دکترا تمام میگیرند و یا دانشجوی دکترایی که امتحان جامع را گدرانده باشد
     اما زمانیکه با مدرک ارشد جذب میکند فقط کارشناسی ارشد تمام را قبول میکنند و دانشجوی ارشد را قبول نمیکنند

   • سهران گفت:

    ایقار عزیز
    چرا پیام منو درج نکردید؟ فقط یک استدلال منطقی در مورد تعلق واژه دکتر به افراد بود.
    من مجددا می گویم ضمن احترام به آقای فانی عزیز، واژه “دکتر” روزی که دانشجوی دکتری “با موفقیت” از رساله خود دفاع کرد، بهش تعلق می گیرد و لاغیر.
    لطفا پیام مرا درج کنید تا “دانشگاه” عزیز دیگر با الفاظ بازی نکرده و بیش از این مردم را فریب ندهد.
    با تشکر

 10. قدرت گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید با نظر خیاوی کاملا موافقم

 11. صادق امین گفت:

  مگه آقای …تو مدتی که در شورای شهر بودند چه گلی به سر این شهر زدند که حالا رئیس دانشگاه شوند ؟
  مگر نه اینکه بیشترین ساخت وساز غیر ،مجاز بیشترین قطع اشجار ،بیشترین برداشت حقوق از حساب شهرداری وصدها تخلف دیگر در زمان ایشان اتفاق افتاد !!؟؟

 12. ایمان گفت:

  به نظر بنده ادبیات آقای هاتف حق همان ادبیات آقای ف .. می باشد !!!!!!آقای … از اسم مستعار دیگری برای خود استفاده کرده وکمتر همکاران خودرا تخریب کنید؟؟؟؟

 13. خیاو گفت:

  فقط و فقط و فقط رای گیری (رای تعیین ریاست )بین اعضای هیئت علمی و مدرسان حق التدریس و کارمندان دانشگاه مشکل این دانشگاه را حل خواهد کرد

 14. بازاری یکم درس خوانده گفت:

  جناب آقای دکتر…
  کاش در حین سخن گفتن کمی دقت و تامل فرمائید چرا به خاطر یک نفر (سرپرست سابق)کل نخبگانی و تحصیل کردگانی که از قضا از بی درایتی همکاران و مدیرانی چون شما و امثال جنابعالی به بازار پناه برده اند و فعالیت اقتصادی می کنند اینطور (فردی از بازار) خطاب می فرمایید نمی دانم چرا وقتی مردم احتیاج دارید مردم بازاری می شود سرور شما و وقتی … از پل گذشت می شود همین فرمایشات وزین جنابعالی کلمه بلا نسبت برا همین روزاست کاش اگر واقعا جسارت دارید توان عذر خواهی از بازاریان رو هم داشته باشید …..

  • منم یک بازاری گفت:

   غصه نخور همکار بازاری ، سوتی سال 94 از یک مدعی آکادمیک است. فردا که خورجین بدست تقاضای رأی از بازاری کرد به اصطلاح شرمنده و سرخش می کنیم. ضمنا عقده ی انتخابات قبلی تو دلش هست . میخواد به مشکین شهر ضربه ای بزند اما خیلی ناشیانه عمل کرد.

 15. داور گفت:

  کسی که بر جایگاه خویش منم زد بخت از وی روی بر خواهد تافت . فردوسی

 16. کیبورد گفت:

  با سلام خدمت مدیریت سایت . چرا شما یه بخش چت به سایتتون قرار نمیدین ؟ دوستان بیان و اونجا چند ساعتی باهم چت کنند .

 17. خانزاده مرادلو گفت:

  قابل توجه دوستان ! آقای فانی تمام فاکتورهای لازم را برای ریاست دانشگاه آزاد دارند.هم سابقه معاونت در دانشگاه داشته ، هم نیروی متعهد ومتخصص وهم بومی منطقه هستند وبالاتر از اینها ایشان مورد وثوق مردم بوده وعضو فعال در شورای اسلامی شهر هستند.

 18. منجنيق گفت:

  ستايش يك فرد به نام ف در ٤٠ كامنت سوال بر انكيز است،و اين هدفدار است و همين حس منيت است كه دانشكاه را خراب كرده، بياييد بنده براتون ده نفر از دانشكاه ليست كنم كه برتر و علمي تر و لايق تر از ف است،از هر جهت سر است ، ضمنا بهترين كزينه براي رياست فقط و فقط از داخل واحد ميتواند باشد،البته دكتر خدابخش خودش مسلط است و مطمئن باشيد بهترين فرد را انتخاب و انتصاب خواهد كرد.والسلام

  • نگار گفت:

   خوب جواب سوال شما محبوبیت این فرد میباشد نه حس منیت. اسم اشخاص را نیز ذکر بفرمائید تا با نظرات جنابعالی نیز آشنا شویم . شهر ما افراد برجسته زیادی از لحاظ علمی
   دارد که هر کدام شایستگی لازم را برای ریاست دانشگاه ازاد را دارند

   • manganig گفت:

    جوابيه نكار،
    ممعلومه كه شما شناختي از ف نداريد كه منيت را با محبوبيت عوضي كرفته ايد،و شايد خود ف يا يكي از نزيكانش هستيد،نخير، منيت در ايشان بيداد ميكند،اكر باور نداريد اظهار نظراتشرا مثلا در مدت يك ماه كنار هم بكزاريد و تفسير كنيد اونوقت ميفهميد ايشان فكر و بياناتش سر و ته درست و حسابي ندارد، هاهاها…جه لزومي دارد كه در اين ميدان انتخاب رييس دانشكاه روي يك فرد ملعبه ي فكري باز شود؟ اكر اقاي ف ليلقت رييس دانشكاه دارد حتما از سوي جناب دكتر خدابخش انتخاب خواهد شد و نيازي به كامنتهاي بي صاحب و دزدكي نيست……عطر ان است كه خود ببويد ،نه انكه عطار بكويد…….

    • نگار گفت:

     انشاله که از طرف دکتر خدابخش نیز انتخاب خواهند شد کاربر منجنیق = کاربر استاد

     • استاد گفت:

      من يك معلمم منجنيق نيستم،انتخاب اقاي ف از سوي دكتر خدابخش از محالات است،بي جهت خود را به اب و اتش نزن

     • استاد گفت:

      كاربر خياو مساوي كاربر نكار و نيز مساوي تمامي كاربران همسو و همنظر با خياو و نكار است.

 19. عجب گفت:

  فقط دکتر فانی

 20. همشهری گفت:

  منم با نظر آقای عجب کاملا موافقم بجای دادفر(ساییلی)دکتر فانی گزینه خوبی برای تصدی دانشگاه می باشد

  • فرياد بلند گفت:

   كاربران عجب و همشهري،مثل كاربران هم سوي بالايي همان اقاي ف است.برنامه رسانه اي جهت تخريب دكتر دادفر و جا زدن خودش.

 21. طاهر گفت:

  آقای فانی برای تصدی سنگر علم و دانش اصلحتر و با علم تر میباشد فقط دکتر فانی عزیز

  • منجنيق گفت:

   كاربر طاهر همان كاربر الف است.وكاربر الف خود ف است.

   • الف گفت:

    جناب منجنیق همان طور که نوشتم اسم اول بنده الف است و نیازی نمیبینم که خودم را غیر از شخصی که هستم معرفی کنم اگر خیلی مشتاقید بنده را بشناسید می توانم با شما آشنا شوم ولی با یک شرط که وقتی فهمیدید بنده نه طاهرم و نه دکتر فانی باید در سایت ایلقار نیوز با اسم واقعی خودتان از همه آنهایی که با اسم منجنیق فریب دادید و نام واقعی خودتان را ننوشتید معذرت خواهی کنید

 22. سار گفت:

  تا زماني كه منيت هست دانشكاه و شورا درست نميشود،ادم بايد خيلي … باشد تا خودش را در حد يك رئيس دانشكاه بداند هر جند كه هيئت علمي باشد.

 23. علی گفت:

  جناب منجنیق و سار, یک کاربر هستند. اگر توجه فرمایید, در نوشتار هر دو, از فونت عربی استفاده شده, یعنی اینکه فونت موبایلشون گ, ژ, پ و چ ندارد, همانطوری کهدر وایبر هم این نقصان را دارند. حضرت ایشان از اعضای هیات علمی واحد مشکین شهر هستند که زمانی با… همسو شدند و معون گشتند و سپس به سمت … شیفت پیدا کردند. هرکجا که منافع‌شان تامین شود, همانجا میخ چادرشان کوبیده می شود.
  اگر لازم باشد, دفعه بعد نامشان آورده خواهد شد.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار