اختصاص ۱۵۰ میلیارد ریال برای راه‌اندازی مرکز هوشمند ترافیک در مشگین‌شهر

بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

دستگاه‌های اجرایی اردبیل در تبیین موازین حجاب کوشا باشند

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

کد خبر: 6071 | تاریخ انتشار: 11:20:51 - دوشنبه 18 اسفند 1393 | بدون نظر | |

مجید خدابخش:

مرزهای اردبیل امن‌ترین مرزهای کشور

ایلقار نیوز:مجید خدابخش در همایش استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان مرزبانی استان اردبیل خدابخشاظهار داشت: مرزبانان با صیانت از مرزهای کشور نقش و تاثیر بسزایی در افزایش امنیت و آرامش در جامعه داشته و بدون تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر این نیروها برقراری امنیت در کشور میسر نمی‌شود.

وی با بیان اینکه حفاظت و صیانت از مرزهای کشور وظیفه و رسالت سنگینی است که بر دوش نیروهای مرزبانی قرار گرفته است، گفت: باید تلاش و جدیت بر این باشد تا با توجه به این وظیفه و رسالت خطیر در راستای حفاظت و صیانت از مرزهای کشور از هیچ تلاشی دریغ نشود.

خدابخش با اشاره به مرزی بودن استان اردبیل بیان کرد: با توجه به این مهم، وظیفه مرزبانان استان اردبیل بسیار خطیرتر می‌شود که باید با توجه به این مسئولیت تلاش کنند تا اجازه کوچکترین تعرض و تعدی به مرزهای کشور را نداده و مرزهای استان را به امن‌ترین مرزهای کشور تبدیل کنند.

رئیس شورای اداری استان اردبیل با اشاره به ایجاد امنیت در مرزهای استان اردبیل تصریح کرد:‌ مرزهای استان اردبیل در حال حاضر جزو امن‌ترین مرزهای کشور محسوب می‌شود که این امر در گرو تلاش و جدیت نیروهای تلاشگر و خستگی‌ناپذیر مرزبانی استان محقق شده که این کار شایسته قدردانی است.

وی با بیان اینکه رضایت مردم از مرزبانی سبب افزایش منزلت این نیرو می‌شود، افزود: نیروهای مرزبانی باید تلاش کنند تا در کنار انجام وظایف قانونی خود رضایتمندی عمومی را به همراه خود داشته باشند تا سبب تعالی این نیرو شود.

خدابخش با قدردانی از نیروهای مرزبانی در ایجاد امنیت در مرزها و صیانت از مرزهای کشور و استان اردبیل اظهار کرد:‌ بدون تلاش شبانه‌روزی در امر صیانت از مرزهای کشور این امر محقق نمی‌شد به طوری که هم اکنون مرزهای کشورمان از امن‌ترین مرزهای جهان به شمار می‌رود که هیچ کسی به خود جرات تعرض و تعدی به آن را نمی‌دهد.

استاندار اردبیل افزود:‌ مرزبانان با مقاومت در برابر تمامی سختی‌ها و دشواری‌های این کار در مسیر خدمت به میهن اسلامی نمادی از صبر و استقامت هستند که توانسته‌اند خدمات ارزنده‌ و مهمی را برای کشور انجام داده و از تعرض بیگانگان به کشور جلوگیری کنند.

منبع: تسنیم
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار