افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 5962 | تاریخ انتشار: 18:03:57 - چهارشنبه 13 اسفند 1393 | بدون نظر | |

روي آسيايي تراکتور از پشت ابر بيرون آمد

میلیاردهای دبی مغلوب شاگردان تونی

ایلقار نیوز:لاهلی امارات در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف الاهلی رفت و در نهایت حریف00995609 قدر و ثروتمند خود را با شکست بدرقه کرد.

بازی دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گروهD، ورزشگاه یادگار امام (ره)،تماشاگر:20 هزار نفر

داور:کو هیونگ ،کمک ها: بنگ جیئول و پارک سانگجون
اخطار: گردانی 18، تیموریان 55 از تراکتور

تراکتورسازی:
حامد لک، محمد ایرانپوریان (21 عابدینی)، حبیب گردانی، خالد شفیعی، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان (90 کامدار)، شاهین ثاقبی (80 بهزادی کریمی)، لوسیانو ادینیو، آندرانیک تیموریان، میرهانی هاشمی و فرشاد احمدزاده
سرمربی:تونی اولیویرا

الاهلی:
حبیب الفردان، ولید عباس، اسماعیل الحمادی، احمد خلیل، عثمان السعیدی، کیونگ رزوون، عبدالعزیز حسین، حسین احمد المرزوقی، ماجد نصیر، عبدالعزیز سنکور و ماجد حسن
سرمربی: اولاریو

شرح گل:
0-1(تراکتور): حرکت زیبای فردین عابدینی از جناح راست و جا گذاشتن چند بازیکن توسط وی با ارسال دیدنی وی همراه شد که پاس طلایی او را فرشاد احمدزاده به گل اول تراکتورسازان تبدیل کرد.

دقایق حساس:
دقیقه 18 – شوت محکم و ناگهانی بازیکنان الاهلی از کنار دروازه تراکتورسازی راهی بیرون از زمین شد.
دقیقه 25 – در حالیکه دروازه تیم الاهلی به دلیل خروج ماجد ناصر، خالی مانده بود، آندو تیموریان توپ را با فاصله از روی دروازه این تیم به بیرون زد.
دقیقه 26 – شوت سرکش گردانی از پشت محوطه جریمه موقعیت خطرناکی را برای این تیم به وجود آورد که توسط ناصر مهار شد.
دقیقه 28 – سانتر خطرناک سامان نریمان جهان روی سر خالد شفیعی فرود آمد و خالد می توانست خطرناک ظاهر شود که مدافع الاهلی با دستپاچگی توپ را دفع کرد .
دقیقه 31 – حرکت بازیکنان الاهلی در بین مدافعان تراکتور روی دروازه این تیم ایجاد موقعیت خطرناکی کرد که حامد لک توپ را به بیرون از زمین فرستاد.
دقیقه 33 – پرتاب اوت آندو، توپ را به احمدزاده رساند و توپ ارسالی او را خالد شفیعی از کنار دروازه الاهلی به بیرون زد.
دقیقه 43 – حرکت زیبای تراکتوری ها موقعیت مناسب دیگری را برای این تیم به وجود آورد که ضربه مهدی کیانی از کنار دروازه الاهلی به بیرون رفت.
دقیقه 58 – حمله سراسری بازیکنان الاهلی در بین مدافعان تراکتورسازی خطرناک ترین موقعیت این در ابن بازی را به وجود آورد که ایستادگی حامد لک و مهار خوب وی این فرصت طلایی را از تیم الاهلی گرفت.
دقیقه 65 – موقعیت بازیکنان تیم الاهلی از درون محوطه جریمه تراکتوری ها راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد و از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 76 – بازیکنان تیم الاهلی از جناح چپ دروازه تیم تراکتورسازی به سوی دروازه این تیم آمدند و ضربه خطرناک بازیکنان این تیم را حامد لک مهار کرد.
دقیقه 77 – فشار زیاد تیم الاهلی برای گلزنی بازهم موقعیت دیگری را روی دروازه سرخپوشان تبریزی به وجود آورد که این توپ هم با خوش شانسی تراکتوری ها به بیرون از زمین رفت.
دقیقه 87 – ضربه زیبای سامان نریمان جهان از پشت محوطه جریمه تیم الاهلی از کنار دروازه این با فاصله کمی به بیرون رفت.
دقیقه 88 – سانتر خطرناک بازیکنان الاهلی روی دروازه تراکتورسازی، ایجاد موقعیت خطرناکی کرد و حامد لک با پروازی بلند توپ را مهار کرد.
دقیقه 91 – باز هم حمله خطرناکی از بازیکنان الاهلی صورت گرفت که لک با رشادت خود را به توپ رساند و از محوطه خطر دفع کرد.این صحنه که مورد اعتراض بازیکنان الاهلی شده بود.
دقیقه 94 – ضربه ایستگاهی بازیکنان تراکتورسازی را ادینیو بصورت خطرناکی روانه دروازه الاهلی کرد که توسط ماجد ناصر مهار شد.

حاشیه های بازی:
*سامان نریمان جهان که در دو بازی گذشته نیمکت نشین بود به جای احمدکامدار درون ترکیب تراکتور قرار گرفت. کامدار در دو بازی گذشته پاس گل داده بود اما در این بازی روی نیمکت است و در تمرینات هفته گذشته هم در ترکیب تیم فیکس حضور نداشت.
* تراکتورسازان بادکنک های سرخ رنگی با خود به ورزشگاه آوردند تا با این بادکنک ها حرف T را که نخستین حرف از نام تراکتور است بسازند.
*فرشاد احمدزاده پس از تشویق هواداران به سبک لوسیانو ادینهو از آن ها تشکر کرد.
*آندرانیک تیموریان به محض ورود به زمین مسابقه با تشویق ایستاده هواداران مواجه شد.
*حامد لک، دروازه بان تراکتورسازی که هم زمان با حبیب الفردان جهت گرم کردن خود وارد زمین شد به شدت از سوی تماشاگران مورد حمایت قرار گرفت.
* محمد ایرانپوریان که از شروع نیم فصل دوم به دلیل مصدومیت نتوانسته تراکتوسازان را همراهی کند پس از هفته ها در مقابل الاهلی به میدان رفت اما گویا مصدومیت وی مانع از ادامه بازی او شد بنابراین در دقیقه 20 این مدافع باتجربه از زمین خارج شد و فردین عابدینی به جای وی به زمین آمد.
* سامان نریمان که دومین گلزن امسال تیم تراکتورسازی که از ابتدای حضور تونی اولیورا در ترکیب این تیم جایی نداشت، امروز در اقدامی عجیب از ابتدای بازی درزمین حضور یافت و احمد کامدار که در دو بازی اخیر بیشترین پاس گل را برای بازیکنان این تیم ارسال کرده بود، روی نیمکت نشست.
* در شادی پس از گل تیم تراکتور که توسط احمدزاده به ثمر رسید، شایعه درگیری دو بازیکن این تیم در تمرینات تکذیب شد، چرا که پس از گل احمدزاده، مهدی کیانی اولین بازیکنی بود که به سوی وی رفت و او را در آغوش گرفت.

انتهای پیام/ورزش3

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار