ایلقار نیوز : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین‌شهر گفت: با هدف ایجاد فضای پرشور و نشاط اجتماعی از برگزاری کنسرت موسیقی سنتی و پاپ در مشگین‌شهر حمایت می‌کنیم.

محمد رستمی در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در مشگین‌شهر اظهار کرد: ما در قدم اول سعی کردیم تا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی کنسرت موسیقی علیرضا روزگار در مشگین‌شهر را برگزار کنیم.موسیقی مقام

وی تصریح کرد: با هدف ایجاد نشاط، کمک به ارتقا امنیت اجتماعی، توسعه هنر فاخر موسیقی، تأمین نیازهای هنری جامعه و همچنین فراهم کردن بستر لازم برای تولیدات موسیقی در شهرستان کنسرت زنده موسیقی با حضور خواننده پاپ کشوری علیرضا روزگار در مشگین‌شهر برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین‌شهر بیان کرد: این گروه هنری با اجرای قطعاتی از موسیقی مجاز پاپ به هنرنمایی پرداختند.

رستمی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: این کنسرت موسیقی با همکاری صمیمانه و حمایت‌های بی‌دریغ فرماندار شهرستان، نیروی انتظامی و سایر عوامل اجرایی و با استقبال گرم و پرشور هنر دوستان شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین‌شهر بیان کرد: این کنسرت با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در سالن شهدای شهرستان اجرا شد.

انتهای پیام / ساوالان خبر