تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 7661 | تاریخ انتشار: 17:02:44 - دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 | بدون نظر | |

به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام شامخ استاد؛

برگزاری برنامه های وِیژه در دانشکده کشاورزی مشگین شهر

ایلقار نیوز:برنامه های ويژه ای به مناسبت ميلاد با سعادت اميرمؤمنان حضرت علی (ع) و بزرگداشت سالروز شهادت انديشمند بزرگ انقلاب اسلامی، استاد فرزانه شهيد مرتضی مطهری(ره)در دانشکده کشاورزی مشگين شهر به همت شورای فرهنگی و پايگاه بسيج دانشجويی برگزارگرديد.

 در سالروز میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) از جمله اين برنامه ها ، اهداء هدايا به دانشجويان پدر، برگزاری مسابقات ورزشی و اردوی يک روزه فرهنگی و تفريحی با مشارکت بيش از 70 درصد دانشجويان و پرپايی ايستگاه صلواتی و توزيع شربت و شيرينی در ميدان اصلی مشگين شهر بود که از اين طريق از دانشجويان، نمازگزاران مسجد اميرالمومنين و شهروندان محترم پذيرايی بعمل آمد.

و به مناسبت روز معلم و در راستای تجليل از مقام شامخ استاد، دکتر عزيزپور سرپرست دانشکده کشاورزی مشگين شهر به همراه حجت الاسلام رضا خواسته مدير حوزه علميه برادران مشگين شهر و اساتيد مشاور انجمن های علمی دانشکده در کلاس درس اساتيد حاضر شدند. ابتدا دکتر عزيزپور ضمن تبريک اعياد خجسته سيزدهم رجب سالروز ولادت حضرت علی )ع) و روز سترگ معلم به اساتيد و دانشجويان، از تلاش های صادقانه اساتيد در اعتلای اخلاق و دانش دانشجويان و جوانان اين مرز و بوم تشکر کرد و آرزو نمود اساتيد در کمال سعادت و سلامت در پيشبرد اهداف آموزشی دانشکده موفق و مويد باشند.

در ادامه حجت الاسلام رضا خواسته تقارن ميلاد مولای متقيان با روز استاد را به فال نيک گرفته و ضمن تبريک اين ايام مطالبی در شان و منزلت حضرت علی(ع) و جايگاه استاد ارائه داد و دانشجويان را به اهتمام در کسب علم و معرفت ترغيب نمود. در پايان مراسم با اهداء يک شاخه گل و آثار ارزشمندی از شهيد والامقام آيت الله مطهری از زحمات اساتيد تقدير بعمل آمد. گفتنی است به منظور آشنايی هر چه بيشتر دانشجويان با انديشه های والای شهيد مطهری مجموعه ای از آثار ارزشمند اين شهيد والامقام به صورت کتاب و سی دی در بين کارکنان و دانشجويان دانشکده توزيع گرديد.

 02

04

01

03

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار