افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 8357 | تاریخ انتشار: 11:04:06 - جمعه 8 خرداد 1394 | 5 نظر | |

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس:

لزومی ندارد عده ای از رهبری جلو بزنند

ایلقار نیوز:یونس اسدی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشگاه آزاد مشگین شهر ضمن یونس اسدیقدردانی از استاد حایری بعنوان یک چهره ماندگار در دانشگاه آزاد وپیشکسوت این مجموعه از زحماتی که در دوران گذشته و امروز برای پیشرفت دانشگاه آزاد انجام داده اند،تقدیرو تشکر نموده و خاطر نشان کردند بعضی تغییرات ودگرگونی ها انسان را دچار غم و غصه می کند.در همه تغییرات و سرمایه گذاری 3 بحث منفی ، صفر و مثبت داریم که باید منفی و صفر را خط بزنیم ودر مسیر مثبت پیشرفت و رشد کنیم.

اسدی در ادامه افزود:هیئت رئیسه مجلس بجز حاضر و غائب نمایندگان کار خاصی در مجلس انجام نمی دهد و هیچ تاثیر مثبتی در پیشرفت  کشور ندارد.ما در تغییرات باید حرکت مبت داشته باشیم.با روی کار آمدن دولت یازدهم تغییرات چشمگیری در کشور داشتیم در ضمن باید در هرکاری باید رضای خدا را نیز در نظر بگیریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در ادامه سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال 1394 با عنوان همدلی و همزبانی،دولت و ملت افزود ما در مجمع نمایندگان استان با استاندار همقدم وهمدل برای پیشرفت استان قدم برداشته ایم وهر هفته با چند وزیر نشست و دیدار برگزار می کنیم و هیچ تنشی بین نمایندگان واستاندار وجود ندارد.

وی با اشاره به مانع تراشی دلواپسان در مذاکرات هسته ای افزود: بسیاری از کارهای انجام گرفته توسط تیم مذاکره کننده شاید در سال اول یا دوم در معشیت واشتغال مردم نمود پیدا نکند اما در دراز مدت این اثرات خود را نشان خواهد داد وآن موقع باید دلواپسان جواب بدهند و بنده مطمئمن هستم توافق صورت خواهد گرفت و تاثیر اساسی برای کشورمان خواهد داشت.وی افزود در بعضی رسانه ومحافل شنیده می شود که مذاکره در آستانه شکست است که قطعا اینطور نیست و اخیرا هم در آخرین جلسه غیر علنی که با پخش فیلم ان علنی شد که همان دلواپسان کارهای نا پسند وزننده انجام دادند وبنده در مجلس این حرکت را محکوم کردم

وی افزود در بحث مذاکرات هستی ای وقتی که رهبری تیم مذاکره کننده را تائید و پشتیبانی می کند  لزومی ندارد چند نفر بخواهند از رهبری جلو بزنند .

یونس اسدی ضمن اشاره به تغییرات صورت گرفته افزود : ماهیت هیچ فردی برای ما مشخص نیست و از فردای آن خبر نداریم و تنهاقضاوت اولیه می کنیم و اتفاقات بعدی قابل پیش بینی نیست و هیچ کس نمی تواند کتمان کند که همه معصوم هستند و اشتباهی از آنها سر نمی زند چرا که بشر جایز الخطاست و تایید ان شخص به معنی تایید همه کارها و تخلفات آن نیست و تا زمانی از مدیران حمایت می کنیم که تخلفی از او سرنزند و اگر فردی کارآمد باشد از او حمایت می کنیم ودرصورت تخلف حمایت های خود را از او قطع خواهیم کرد. وی افزود از ورد به مسائل داخلی دانشگاه خودداری می کنم و در صورت نیاز به حمایت های ملی و تخصیص اعتبارات با دانشگاه  را همراهی  خواهم کرد.

ایشان در پایان ضمن تبریک مجدد به آقای دادفر گفت : انتظار این است که خرده جوی که در دانشگاه وجود دارد جمع بندی کنند تا دانشگاه آزاد مشکین شهر به جایگاه واقعی خود برسد

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


5 ديدگاه مطلب براي " لزومی ندارد عده ای از رهبری جلو بزنند " ارسال شده است.

 1. بيدار گفت:

  ضمنا در مورد مذاكرات هسته اي خيلي زود قضاوت نكنيد ، ممكن است سرانجام توافقي در كار نباشد و دنبال سياست اقتصاد مقاومتي باشيد و رهنمود هاي مقام معظم رهبري را جدي تر دنبال بفرماييد.

 2. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  سلام مهندس اسدی عزیز هیچ کسی جرات ندارداز رهبری جلو زند حکم حکم آقا است و رهبر عزیزمان می داند که امریکا طبق فرمایشات امام (ره) شیطان بزرگ است .

 3. احمدی نزاد گفت:

  اگر کسی اجازه بدهد مامورین غربی پایشان را فقط به یک مرکز نظامی ما بگذارند، من آن کسی را که اجازه داده و آن مامور را، به جایی خواهم فرستاد که راه خانه شان را گم کنند!

 4. بالابان گفت:

  اقاي نماينده،هر جه بر سر اين دانشكاه امده همه اش ناشي از تخصير و بي توجهي شما بوده، دكتر دادفر بايد از سه سال قبل مي امد نه الان

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار