۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

کد خبر: 8451 | تاریخ انتشار: 22:19:29 - یکشنبه 10 خرداد 1394 | بدون نظر | |

اخبار شهرداری اردبیل:

فیلتر برنامه‌ها وزن نامزدهای شهرداری مشخص کرد/لطف‌اللهیان گزینه اول شهرداری اردبیل

ایلقار نیوز:هشت کاندیدا برنامه‌های خود را برای تصدی شهرداری اردبیل ارائه کردند. در پایان روز شهردار اردبیلدوم و آخر ارائه برنامه‌ها در کمیسیون انتخاب شهردار اردبیل، عیار و وزن نامزدهای تصدی شهرداری سنجیده شد. به نظر می‌رسد از میان برنامه‌های ارائه شده، حمید لطف الهیان گزینه و شانس اول تصدی شهرداری اردبیل از سوی شورای شهر چهارم باشد.

لطف‌الهیان عصر امروز در ارائه برنامه‌های خود از تدوین آنها بر اساس برنامه‌ها و طرح‌های بالادستی مصوب شورای شهر سخن گفت. به گفته لطف‌الهیان ارائه برنامه‌های پیشنهادی در این ساختار می‌تواند به چاره‌جویی و بهبود شرایط شهری بینجامد.

 وی ادامه داد: برنامه‌های تدوین شده در پی رفع محرومیت از چهره شهر و ارتقای شاخص‌های اردبیل با تحرک‌بخشی به پروژه‌های راهگشا و چابک سازی در بدنه اجرایی شهرداری‌ست.

 لطف‌الهیان در تشریح اهداف کلان برنامه‌هایش گفت: اصلاح وضعیت مالی شهرداری در کنار بهبود و توسعه حمل و نقل عمومی و ترافیک و ساماندهی کالبد و معماری شهری، و ارتقای کمیت زیست محیطی  از جمله اهداف کلانم در شهرداری اردبیل است.

 وی ادامه داد: امروزه ما تعریف جدیدی از شهرداری داریم و بزرگراه عمران از خیابان فرهنگ می‌گذرد  و باید در نظر داشت که شهرداری یک نهاد اجتماعی است که ارتقا کمیت زیست محیطی و توسعه اجتماعی- فرهنگی به عنوان یک هدف کلان در این مجموعه و برنامه‌های راهبردی آن مد نظر ما در شهرداری خواهد بود.

 نام حمید لطف‌الهیان  که در حال حاضر  مسئولیت مدیرکلی دفتر فنی استانداری اردبیل را عهده‌دار است، از آغاز مارتن انتخاب شهردار هم به عنوان گزینه اول تصدی شهرداری اردبیل مطرح بود. لطف‌الهیان از جنس مجموعه شهرداری اردبیل است که دانشجوی دکترای شهرسازی است و پیش‌تر به عنوان شهردار مناطق یک و چهار اردبیل و همچنین رئیس سازمان عمران شهرداری عهده‌دار مسئولیت در شهرداری اردبیل بوده است. این مهندس خوش‌نام عمران  داری خط مشی اعتدال است و از محبوبیت مردمی بالایی نیز به خاطر عملکرد موفق در مسئولیت‌های مختلف برخوردار است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار