تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 7582 | تاریخ انتشار: 21:26:15 - شنبه 19 اردیبهشت 1394 | بدون نظر | |

به بهانه جشنواره بهار مشکین:

پل معلق پلی برای جهانی شدن/فرصتی که مسوولین می سوزانند

ایلقار نیوز به نقل از خیاونیوز/سینا اسدی:بالاخره بعد از چندین سال کش و قوس های فراوان و DSC_0396زمین گیر شدن پروژه پل معلق به دلیل مسایل سیاسی، اخیرا شاهد آن هستیم که کار ساخت این پل بعداز مدت ها به اتمام رسیده و در شرف افتتاح می باشد.

در این باب لازم است جهت تنویر افکار عمومی مواردی ذکر شود:

۱-متاسفانه به دلیل بی تدبیری مسوولین محترم شهرستان فرصت جهانی شدن شهرستان مشگین شهر بر اساس اطلاعاتی موثق در حال سوختن است، به این دلیل که گویا مسوولین استانی و شهرستانی، تصمیم دارند این پروژه بدون حضور حتی یک مسول نامی کشوری افتتاح شود و این افتتاح محدود به سطح استانی و شهرستانی خواهد شد، این مورد یکی از بزرگترین فاجعه هایی خواهد بود که در سطح گردشگری شهرستان گریبان گیر مردم خواهد شد.

در این مورد تامل باید کرد که چرا برای پروژه های نه چندان مهم در برخی موارد مشاهده شده است که وزیری یا معاونین وی در این مراسمات حضور پیدا کرده اند، و این نشان گر ضعف نماینده محترم در این موضوع است .

۲- محدود شدن پروژه به سطح  استانی که متعلق به مردم است، در مرحله اول با رنگ و بوی سیاسی همراه است، به این دلیل که بریدن روبان افتتاح پل متعلق توسط هر شخصی باعث خواهد شد که توجه ها به سمت شخص افتتاح کننده جلب شده و وی ناخواسته بین مردم دچار محبوبیت شود، به این دلیل که مردم معتقد خواهد بود پروژه توسط فلان کس و در زمان فلان کس افتتاح شد و این خود به خود یک موج تبلیغاتی به راه خواهد انداخت و در نتیجه در آینده برای برخی افراد مثمر به ثمر خواهد بود.

۳-عدم تبلیغات کافی در مورد این پروژه در مدت زمان باقی مانده به افتتاح، این سخنان را قوت می بخشد، در صورتی که تبلیغات این پروژه عظیم در حد و اندازه تبلیغاتی نیست که چندی پیش برای چند متر زمین در مورد احداث پروژه فولاد مشگین شهر انجام دادند، تبلیغات حتی در سطح شهر در حدی نیست که برخی از مردم نیز از موضوع با خبر شوند و این خود ضعف مسوولین را نشان می دهد.

امیدوارم در این چند روز باقی مانده سکان داران دولت تدبیر و امید در این مورد تدبیری بیاندیشند و منافع خود را به منافع مردم ترجیح ندهند انشاالله

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار