تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

سارق تحت تعقیب در مشگین‌شهر به دام افتاد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

کد خبر: 8577 | تاریخ انتشار: 23:37:43 - جمعه 15 خرداد 1394 | بدون نظر | |

اقدام قابل تحسین آموزش و پرورش مشکین شهر :

اسکان اضطراری مسافران در ستاد اسکان فرهنگیان

ایلقار نیوز : ستاد اسکان فرهنگیان مشکین شهردر تعطیلات اعیاد شعبانیه و رحلت امام (ره) به صورت اضطراری امکانات اقامت میهمانان و فرهنگیان را فراهم نموده واز انان استقبال نمودند

رئیس آموزش و پرورش مشکین شهر در گفتگوی اختصاصی باسایت خبری ایلقار نیوز ضمن اشاره به ورود بی سابقه گردشگران به مشکین شهر تصریح کرد : با توجه به تجربیاتی که در سال های گذشته از تعطیلات چند روزه داشتیم پیش بینی های لازم را برای ورود مسافران انجام داده بودیم لذا در شورای آموزش و پرورش مصوب گردید تا ستاد اسکان ضروری برای اقامت مسافران در تعطیلات اخیر فراهم گردد.

حسین نژاد

حسین نژاد افزود : با توجه به اینکه مراکز اقامتی موجود در شهر اعم از هتل ها و مسافرخانه ها به اشباع رسیده بود و ظرفیت پذیرش مسافران را نداشتند ، ستاد اسکان فرهنگیان توانست با آمادگی کامل پذیرای مسافران باشد و خدمات لازم را جهت اسکان  آنها ارائه دهد .

ایشان افزود : در طول سه روز تعطیلات ستاد اسکان فرهنگیان مشکین شهر پذیرای نزدیک به 300 نفر از فرهنگیان و مسافران از سراسر کشور بود و تلاش همه همکاران جذب رضایت و فراهم نمودن امکاناتی شایسته برای آنها بود تا با خاطره ای خوش شهر ما را ترک کنند .

حسین نژاد ضمن اشاره به سرازیر شدن سیل انبوه مسافران به مشکین شهر و زمینه های فراهم شده در زمینه گردشگری  آن را موهبتی برای شهرستان دانست که باید از ان برای توسعه و جذب سرمایه استفاده نمود. وی افزود مسافرانی که به مشکین شهر می آیند سفیرانی خواهند بود که فرهنگ و میهمان نوازی مردمان این شهر را به سراسر کشور انتقال  خواهند داد.

 رئیس آموزش و پرورش ضمن تاکید به استفاده از فرصت های گردشگری افزود : با توجه به اینکه گردشگری مشکین شهر در حال رونق گرفتن است آموزش و پرورش مشکین شهر آمادگی دارد تا رشته های مرتبط با گردشگری و هتلداری را در هنرستان ها ایجاد کند تا بتواند نیروهای ماهر و دارای تخصص را در این زمینه به شرکت ها و سازمان های فعال در بحث گردشگری تحویل دهد و این مورد با حمایت بخش های فعال در گردشگری و قراردادهایی مبنی بر جذب این دانش آموزان پس از اتمام تحصیل می تواند تحولی عظیم در بخش جذب توریسم رادر مشکین شهر بوجود آورد .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار