بقعه شیخ حیدر مشگین‌شهر نماد معماری ایلخانان

چرای زودهنگام ویرانگر مراتع استان اردبیل

موزه خصوصی نگارخانه اسناد تاریخی در مشگین‌شهر افتتاح شد

نسخه الکترونیکی شماره 107 دوهفته نامه ایلقار

طرح آبرسانی مشگین شهر نیازمند هفت هزار میلیارد ریال اعتبار است

سدهای نیمه‌خالی شهرستان مشگین‌شهر؛ تنش آبی در کمین است

«پویش همدلی» همزمان با عید فطر در اردبیل اجرا می‌شود

حمایت از بخش خصوصی راهکار مؤثر بر جریان رشد تولید

ثبت ششمین ژئوسایت طبیعی

سرمای بهاره بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال به باغات مشگین شهر خسارت وارد کرد

باغداران مراقب سرمازدگی بهاره باشند

بهشتی به نام جهنم دره در دامنه سبلان

کد خبر: 9081 | تاریخ انتشار: 15:41:51 - سه‌شنبه 2 تیر 1394 | 2 نظر | |

مدیر آموزش و پرورش مشگین‌شهر:

طرح غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در مشگین‌شهر اجرا می‌شود

محمدرسول حسین‌نژاد صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای غنی‌سازی اوقات فراغت بیش از 9 هزار دانش آموز به بهترین نحو ممکن در سطح شهر انجام شده که در این راستا دانش‌آموزان از ایجاد کلاس‌های فوق برنامه در داخل مدارس نیز بهره‌مند خواهند بود.

حسین‌نژاد با اشاره به اینکه مدارس در تابستان تعطیل می‌شود اما تربیت هرگز تعطیل نمی‌شود، گفت: در این راستا آموزش و پرورش با ایجاد 5 پایگاه آموزشی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌اموزان در مراکز این شهر اقدام کرده که پژوهش‌سرای آموزش و پرورش و دارالقرآن با برنامه‌های آموزشی ویژه تابستان به صورت شیفتی برای خواهران و برادران مراجعه کننده خدمات آموزشی ارائه می‌کنند.

وی با تاکید بر اهمیت ورزش در غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان تصریح کرد: سالن‌های ورزشی همراه با مربی در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته که در این فصل با استقبال خوب دانش‌آموزان مواجه خواهد بود و سعی داریم با برنامه‌ریزی مناسب برای کشف و تقویت استعدادهای ورزشی دانش‌آموزان و شکوفایی آنان در حوزه ورزش و تندرستی بکوشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مشگین‌شهر از همکاری اداره کل میراث فرهنگی برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان خبر داد و افزود: با همکاری مسئولان  میراث فرهنگی سعی در برپایی کلاس‌های سفالگری، فرش بافی، نقاشی، کارهای دستی و هنری و آموزش موسیقی به دانش‌آموزان با استفاده از مربیان کارشناس در موارد یاد شده داریم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و ضرورت معرفی جاذبه‌های طبیعی سبلان بیان کرد: قرار است صعود به قله سبلان توسط 170 نفر از فرهنگیان و دانش‌آموزان در این فصل با توافق و تأمین هزینه‌ها از سوی مسئولان در سطح استانی انجام شود که در این راستا خواستار یک تیم پزشکی، آمبولانس، بی‌سیم‌های کوتاه برد، وسیله نقلیه، کوله پشتی و هماهنگی با میراث فرهنگی برای استفاده از آبگرم شابیل و پوشش خبری این صعود در رسانه‌ها هستیم.

حسین‌نژاد با اشاره به اینکه یکی از نیازهای این شهرستان توسعه فضاهای آموزشی و علمی است گفت: امیدواریم با حمایت دولت و مسئولان استانی شاهد ارتقای فضاهای علمی و آموزشی در این شهر باشیم تا شاهد نتایج علمی عالی از سوی آینده‌سازان این شهرستان در کنکور سراسری باشیم.

انتهای پیام/  تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " طرح غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان در مشگین‌شهر اجرا می‌شود " ارسال شده است.

  1. طبیعت گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید،لطفا با درج منبع خبر در جهت کسب اعتماد مخاطب و احترام به مخاطب عنایت داشته باشید.

  2. طبیعت گفت:

    چرا بدون درج منبع خبر؟

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار