افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 9128 | تاریخ انتشار: 19:47:59 - جمعه 5 تیر 1394 | 2 نظر | |

هشدار امام جمعه مشگین شهر از رواج استفاده ماهواره و اینترنت

ایلقار نیوز: حجه الاسلام رضا با وقار در خطبه های نماز جمعه مشگین شهر با تببین خطرات جنگ نرم به تشریح اهداف استکبار جهانی در استفاده از این نوع تهاجم بر امام جمعهعلیه انقلاب اسلامی پرداخت.

وی گفت: هدف اصلی دشمن از بین بردن باورهای دینی واخلاقی، کم رنگ نمودن ارزشهای اسلامی واز همه مهمتر تخریب بنیان خانواده می باشد .

خطیب جمعه عادی سازی روابط دختر وپسر، عادی سازی خیانت همسران به یکدیگر ازبین بردن عفاف وحجاب ،بی توجهی به واجبات ، دنیا گرایی، تجمل پرستی، تنوع طلبی وتغییر سبک زندگی رااز جمله آثار مخرب امواج ماهواره بیان کرد.

وی با اشاره به دوست یابی اینترنتی گفت: امروز بخش بیشتری از آمار طلاق مربوط به این گونه دوست یابیها و روابط قبل از ازدواج می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر یاد وخاطره شهدای مبارزه با مواد مخدر گرامی داشت .

وی با بیان اینکه 45درصد از ناهنجاریهای اجتماعی ریشه در مواد مخدر دارد خواستار اهتمام همگانی برای مبارزه با این معضل اجتماعی شد .

امام جمعه مشگین شهر در ادامه با اشاره به فرازهایی از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری اصلی ترین هدف امریکار را مهار منطقه ای ایران اسلامی ، ریشه کن کردن فن آوری هسته ای و ازبین بردن انسجام ملی بیان کرد .

او گفت: ملت آگاه وبصیر ایران اسلامی وبا ایستادگی ومقاومت پوزه تمامی زیاده خواهان جهان بویژه امریکا را به خاک خواهد مالید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


2 ديدگاه مطلب براي " هشدار امام جمعه مشگین شهر از رواج استفاده ماهواره و اینترنت " ارسال شده است.

  1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

    سلام و خسته نباشی آقای با وقار امام جمعه محترم دیگربا وجود گوشیهای لمسی واندروید نیازی به ماهواره نیست و در جیب هر کودک و دانش اموز یک ماهواره هست .
    وزارت اموزش و پرورش دولت سابق طی اجرای یک برنامه فاسد و از قبل طراحی شده با اهدای یک سیمکارت همراه اول بصورت رایگان فقط با یک کپی شناسنامه ومبلغ هزارتومان به دانش اموزان سراسر کشور از ابتدایی گرفته تا متوسطه درواقع ماهواره و تهاجم فرهنگی را بصورت پنهانی به دانش اموزان مملکت هدیه داد و خدا می داند مسئولین همراه اول با سود حاصل از ان که به جیب کدام آقا زاده ها می رفت چه بلایی
    بر سر دانش اموزان آورده اند ودیگر نمی شود جلویش را گرفت و سهامداران شرکت همراه اول خودششان می دانند که چه کنند و این بزرگترین ضربه و خیانت وزارت اموزش و پرورش در یک قرن اخیر میباشد.عزت زیاد

  2. سجاد گفت:

    جوان از روی بیکاری خود را با گوشی و اینترنت سر گرم میکنند حالا میخواهید اینها رو هم بگیرید ولی با این افکار امید تان به این جوانان نباشه فردایی هم هست نیاز شد ما نیستیم !

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار