۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

سارق تحت تعقیب در مشگین‌شهر به دام افتاد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

کد خبر: 10315 | تاریخ انتشار: 23:30:10 - چهارشنبه 14 مرداد 1394 | بدون نظر | |

حجت الاسلام باوقار:

پل معلق توانسته است به خوبی مشکین شهر را معرفی نماید

حجت الاسلام رضا باوقاردر حاشیه بازدید ازطولانی ترین پل معلق خاورمیانه   با اشاره به میهمان نوازی مردم مشکین شهر گفت : مردم مشکین شهر به آداب اسلامی و میهمان نوازی و انصاف پایبند هستند و با توجه به ویژگی میهمان نوازی و رعایت انصاف و رعایت حریم شرعی وتوجه به مسائل دینی باید به استقبال مسافران برویم .

وی افزود با توجه به ورود مسافران به مشکین شهر از سراسر ایران انتظار ویژه ای داریم و باید نوع برخورد مردم که همیشه با ادب و سخاوتمندانه و با احترام می  باشد  بازهم تداوم پیدا کند تا  زمینه ماندگاری و بازگشت دوباره مسافران رافراهم نماید.

امام جمعه مشکین شهر در رابطه با رادیو گردشگری اظهار داشت : رادیوگردشگری گام ارزشمندی است و از کسانی که بانی بودند و این فکر را آوردند  تشکر کنیم و انشاا… منشا خیر و برکت برای شهر باشد و بتواند در کنار ظرفیت های گردشگری ، قابلیت های دینی و مذهبی ، فرهنگی و تاریخی مشکین شهر را  نیز معرفی کند.

وی افزود : پل معلق توانسته است در این مدت کوتاه به خوبی مشکین شهر را معرفی نماید و باید با تبلیغ و حمایت و در کنار آن یا استفاده از  ظرفیت ها وپتانسیل  بی نظیر خدادادی  موجبات رونق اقتصادی مشکین شهر را فراهم نماید و همانگونه که در شان این مردم است از رفاه و آبادانی برخوردار گردند

وی با اشاره به آداب گردشگری در اسلام افزود : آداب گردشگری و مسافرت باید توسط کارشناسان بررسی گردد واین امر می تواند بسیار ارزشمند باشد.

حجت الاسلام باوقار در رابطه با عملکرد مسئولان در زمینه گردشگری گفت : در این زمینه شاهد تلاش  همه عزیزان و مسئولان  بودیم   بخصوص فرماندار محترم و مجموعه تلاش گران حوزه گردشگری و تلاش نماینده محترم مجلس و سرمایه گذار محترم به خاطرجدیتی که در این پروژه داشتند جای تقدیر و تشکر دارد

وی افزود در بازدید هایی که اوایل افتتاح پل داشتیم تا کنون تفاوت های زیادی مشاهده می شود و قطعا این نشان از تلاش عزیزان می باشد و از دستگاه های اجرایی شهرستان نیز انتظار می رود تلاش و همت مضاعفی را به خرج دهند تا بتوانیم میزبانی شایسته ای از مسافران داشته باشیم .

وی در خصوص حمایت از سرمایه گذارن گفت : هر کاری که از دست ما بر می آید در حمایت از آنها انجام خواهیم داد و امیدواریم با جذب سرمایه گذاران دغدغه اصلی که اقتصاد و  اشتغال جوانان  است فراهم شود .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار