تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 10229 | تاریخ انتشار: 11:50:08 - سه‌شنبه 13 مرداد 1394 | بدون نظر | |

در مشگین شهر صورت گرفت/

14 روز زندگی بی برق به خاطر 30 هزار تومان بدهی

ایلقار نیوز:طبق اخبار و گزارشات رسیده در روزهای اخیر، برخی از ماموران اداره برق شهرستان مشگین شهر با حضور در درب منازل و بدون اعلام سرخده-برق10و تذکرات قبلی اقدام به قطع برق برخی از منازلی که بدهی داشته اند کرده است که در بین این منازل برق منزل مادری که تنها 30 هزار تومان بدهی داشته است قطع شده و این مادر دو هفته ای را در تاریکی و با چراغ گازی سپری کرده است.

یکی از فرزندان این مادر بعد از اطلاع از قطعی برق موضوع را از طریق تماس تلفنی با اداره برق در میان گذاشته و اداره برق نیز وعده وصل مجدد ان را داده است اما بعد از گذشت دو هفته از این قطعی هیچ خبری از ماموران اداره برق جهت وصل مجدد نشده بود که در مراجعه حضوری ماموران اداره برق ادعا کردند که این قطعی اشتباهی صورت گرفته است.

قطعاً قطع برق به هر علتی دارای دستورالعمل و قوانینی است که با طی مراحل اداری و قانونی انجام می گیرد به طوری که طبق دستورالعمل مسئول پیگیری مطالبات می بایست نسبت به استخراج لیست مشترکین بدهکار برحسب میزان بدهی و مهلت پرداخت اقدام می نماید.

در مرحله بعد  لیست تهیه شده توسط رئیس اداره خدمات مشترکین و مدیر برق شهرستان بررسی و پس از مشخص شدن مشترکینی که انشعاب آنها باید قطع گردد امضاء می شود.

بعد از مشخص شدن مشترکین لیست قطع با توجه به موارد ذکر شده در اختیار مأمور قطع برق جهت اقدام قرار می گیرد و مأمور مربوطه نیز به آدرس ثبت شده در لیست مراجعه کرده و نسبت به قطع برق انشعاب مشترک بدهکار اقدام می نماید.

مأمور قطع پس از انجام عملیات قطع برق مشترکین بدهکار گزارش کار خود را به صورت مکتوب طی لیست تحویلی به مسئول پیگیری وصول مطالبات ارائه می دهد واحد مذکور نیز نحوه عملکرد مأمور قطع را بررسی و کنترل و نزد خود نگهداری می نماید، اما چنانچه مشترک نسبت به پرداخت بدهی برق مصرفی و هزینه های وصل مجدد اقدام کند مراتب طبق فرم وصل مجدد به مأمور وصل اعلام می شود تا مأمور مذکور نیز پس از وصل انشعاب مشترک نتیجه اقدامات خود را در درج می نماید.

حال باید دید چنین اداره ای بعد از طی چنین مراحلی آیا می تواند چنین اشتباهی انجام دهد.

انتهای پیام/ مشکین رسا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار