تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

سارق تحت تعقیب در مشگین‌شهر به دام افتاد

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

کد خبر: 12258 | تاریخ انتشار: 16:54:49 - یکشنبه 5 مهر 1394 | بدون نظر | |

رسول فانی :

عده ای در مورد زمین پارک شهر؛ دلالی رای می کنند

ایلقار نیوز:ساعاتی  پیش رسول فانی عضو شورای اسلامی شهر مشگین شهر در گفتگو با خیاو نیوز در رابطه با غارت زمین در پارک شهر و ساخت غیر قانونیرسول فانی
دکه در بهترین نقطه شهرستان مشگین شهر گفت: متاسفانه در موضوع پارک شهر برخی آقایان با اظهارات ضد و نقیض خود سعی می کند که صورت مساله را پاک کنند که به نوعی لاپوشانی اشتباهات است.

وی گفت: برای بنده ایجاد دکه در این محل به هیچ وجه قابل قبول نیست و من به عنوان شاکی خصوصی در این مورد از طریق مجاری قانونی جلوی این ناعدالتی را خواهم گرفت.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر در اولین سال دوره چهارم شورای شهر مشگین شهر با اشاره به اینکه،در زمان ریاست من در شورا مصوبه‌ای تصویب شد که بر اساس آن مصوبه  هیچ گونه مجوز ساخت دکه ای در شهر داده نمی شد،اما اکنون شاهد هستیم که این دکه با دور زدن قانون و با چشم پوشی آقای شهردار از این موضوع  به راحتی در پارک شهر ایجاد شده خاطر نشان کرد:این افراد ابتدا برای ساخت دکه در خواست داده بودند،متاسفانه اعضای شورا این موضوع را مصوب کردند اما من با این موضوع مخالفت کردم و دلیل مخالف بنده هم این بود که با وجود مصوبه‌ی قبلی صدور مجوز جدید برای دکه نقض غرض محسوب می شد.

فانی گفت:با وجود اینکه این مصوبه دو بار در شورای ترافیک رد شد،اما متاسفانه شهرداری به وظایف قانونی خود در این مورد عمل نمی کند.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: این سودجویی با هماهنگی برخی از اعضای شورای شهر و با هماهنگی و مسامحه شخص شهردار اتفاق افتاده است که این موضوع به نوعی رانت دادن به برخی افراد است.

وی تصریح کرد: این کارها یعنی دلالی رای و نوعی خوشخدمتی به دیگران است،اما من معتقدم قانون باید برای همه یکسان اجرایی شود و اینکه هرکس در هر لباسی است باید قانون برای آنها یکی باشد.

عضو شورای شهر مشگین شهر گفت: یک چهارم دکه های سطح شهرستان رایگان فعالیت می کند به طوری که میانگین پول دریافتی از آنها ۵۰ هزار تومان در ماه می باشد که بی توجهی از جانب شورا و شهردار در این مساله جای سوال دارد.

وی گفت: سازمان تبلیغات به عنوان متولی بحث های فرهنگی به شورا درخواست داد تا فروشگاهی را در داخل ساختمان برپا کند و ما موضوع را قانونی مصوب کردیم و  و پروانه ی این کار را دادیم بنده نیز به عنوان عضوی از شورا همیشه از کارهای فرهنگی حمایت می کنم،اما این که عده ای در صدد سودجویی باشند به شخصه و به عنوان نماینده منتخب مردم در شورا همیشه در مقابل اینگونه مسایل خواهم ایستاد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار