افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

کد خبر: 13840 | تاریخ انتشار: 14:11:08 - پنج‌شنبه 7 آبان 1394 | 4 نظر | |

مشکین سلام:

اصلاح طلبان مشکین شهر وارد فاز عملیاتی می شوند

ایلقار نیوز:نیروی عظیم اصلاح طلبان که همراهی اعتدالیون قدرت آن ها را دو چندان کرده، با rhtjuyjkukiعقلانیت بیشتر، منطقی تر از گذشته و با رعایت قانون اساسی و قانون انتخابات مجلس وارد فاز عملیاتی انتخابات مجلس دهم شوند.
شکی نیست که ۸۰ درصد جمعیت ایران اصلاحات را تنها راه پیشرفت و ترقی کشورشان می دانند، هر چند در این میان و به علت گستردگی دایره اصلاح طلبی عده ای که نیت غیر اصلاح طلبانه دارند وارد این مجموعه عظیم شده اند، اما تفکر اصلاح طلبی هرگز این نقص را به حساب اصلاحات نخواهند گذاشت. پس کسانی که به مفهوم واقعی اصلاح طلب هستند. باید اهداف و ایده های خود را عملیاتی کنند.
اقشار و صنوف مختلف ضمن نگاه به هسته مرکزی اصلاحات از هم اکنون باید آستین ها را بالا بزنند.
اساتید محترم دانشگاه (پزشکان، مهندسان، دکتراهای محترم سایر رشته ها) جامعه پر افتخار، فرهیخته و گسترده معلمان، دانشجویان و دانش آموزان به سن رای رسیده بازاریان کشاورزان کارگران و … هر کدام با تشکیل واحدهای صنفی به فعالیت پرداخته و همکاران و همفکران خود را برای تعیین سرنوشت خود آگاه سازند.
جوانان ضمن فعالیت در صنوف خود (دانش اموختگان، دانشجویان و دانش آموزان) خیل عظیم جوانان سر خورده، باز مانده از تحصیل و بیکار را جهت حضور در عرصه ترغیب کنند.
بازاریان و کسبه که بیش ترین ضرر و زیان ناشی از مدیریت احمدی نژادی را متحمل شده اند، در اتحادیه‌های صنفی خود موضوع انتخابات را مورد بحث قرارداده و نیازهای خود و مصرف کننده ها را به حلقه مدیریتی اصلاحات انتقال دهند.
اساتید محترم دانشگاهی ضمن تولید فکر تازه و بومی باهمفکری یکدیگر، رابط خود با دانشجویان را دایمی و عمومی کرده و قدرت و انرژی تمام نشدنی دانشجویان را به جنبش درآورند.
معلمان عزیز که در مشکین شهر نیز مانند کل کشور به عنوان مغز متفکر بازیگردان انتخابات شمرده می شوند، با همکاران خود به تشریک مساعی پرداخته و یافته های خود را از طریق دانش اموزان به خانواده ها و جامعه انتقال دهند.

جوانان عزیز ضمن فعالیت در گروه های صنفی خود (فارغ التحصیلان، دانشجویان و دانش آموزان) در محلات خود با دوستان همسایه و هم محل خود گروه های کوچک تشکیل داده و ضمن تعقیب، تفسیر و تحلیل اخبار و اطلاعات انتخابات دانسته های خود را به جمع خانواده های خود ببرند.
نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می دهند, متاسفانه خانم ها به اندازه آقایان اهل سیاست نبوده و تنها درصد کمی از آن ها وسوسه دخالت در سرنوشت خود دارند، این عزیزان نیز در جمع فامیل، نشست های چند نفره در کوچه و محله، جشن ها، مراسم و مهمانی خانوادگی شنیده های خود را در اختیار همدیگر قرار دهند.
دوستان اصلاح طلب باید با تشربح اصلاحات به زبان ساده، قدرت مجلس با اکثریت اصلاح طلب را به افراد صنوف خود تبیین و تفهیم نمایند که اگر با دنیا در تعامل باشیم کار مملکت رونق گرفته و باعث ثبات قیمت، کاهش تورم و ایجاد اشتغال می شود .پس هر کس با حد اکثر توان خود یا علی مدد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


4 ديدگاه مطلب براي " اصلاح طلبان مشکین شهر وارد فاز عملیاتی می شوند " ارسال شده است.

 1. محمدی گفت:

  یا علی مدد
  انتخاب اصلح جعفرزاده
  مرد عمل و ریسک پذیر

 2. بی طرف گفت:

  ریسک پذیر یا خانه خراب ؟

  • محمود گفت:

   چراخانه خراب درودبرآن مرد خستگی ناپذیرکه مکاران میخواهنداوراازملت بگیرند

 3. شهروند گفت:

  سلام تورو خدا این جعفرزاده را با این اصلاح طلبان شهر ما در یک ترازو قرار ندهید، جعفرزاده مردی تلاش گر، سخت کوش هستند.

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار