تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 13294 | تاریخ انتشار: 11:57:36 - یکشنبه 26 مهر 1394 | بدون نظر | |

پاسخ نیروهای مسلح به هر تهدیدی سخت و خشن خواهد بود

امیر پوردستان: رزمایش دفاعی امنیتی محرم متناسب با تهدیدات طراحی و اجرا می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به هدف رزمایش که حفظ و ارتقاء توان نیروهای مسلح است، گفت: طراحی و اجرای رزمایش محرم متناسب با تهدیدات است.

ایلقارنیوز،139301240915128722520734 در حاشیه بازدید از رزمایش محرم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نیروهای مسلح به عنوان بازوی نظام وظیفه آماده‌سازی و افزایش توان متناسب با تهدیدات را دارد، اظهار داشت: رزمایش محرم که در منطقه عمومی غرب و شمال‌غرب کشور برگزار می‌شود نشان‌دهنده اقتدار نیروهای نظام است.‌

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: مرحله نهایی رزمایش محرم از فردا به مدت دو روز با حضور نیروی‌های زمینی و هوایی ارتش و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در منطقه عمومی غرب و شمال غرب کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رزمایش محرم یک رزمایش دفاعی امنیتی در استان‌های کرمانشاه و ایلام است، افزود: ما به مردم کشورمان اطمینان می‌دهیم که این آمادگی در نیروهای مسلح وجود دارد و هیچ تهدیدی متوجه آن‌ها نخواهد بود.

امیر پوردستان با اشاره به تهدید گروهک‌های تروریستی تکفیری تحت حمایت آمریکا گفت: نیروی زمینی ارتش که یگان‌های واکنش سریع را تشکیل داده است با توان و قدرت بالای این نیروها قابلیت انجام عملیات در هر شرایطی وجود دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران  پاسخ نیروهای مسلح به هر تهدیدی را سخت، خشن، قاطع و کوبنده بیان و عنوان کرد: ارتقاء توانمندیهای نیروهای مسلح متناسب با تهدیدات ضرورت دارد زیرا گروهکهای تروریستی و تکفیری به نیابت از آمریکا و رژیم صهیونیستی و با پول برخی کشورهای منطقه دست به جنایت می‌زنند.

وی با اشاره به حضور بالگردهای هجومی مجهز به راکت و تیربارهای 12.7 م.م در این رزمایش گفت: با همکاریهای صنعت دفاعی، برای مقابله با تهدیدات سلاحهایی تولید شده است.

امیر پوردستان با بیان اینکه باید توان دشمن را قبل از رسیدن به مرزها از بین برد، افزود: در رزمایش محرم انواع تانکهای بهینه سازی شده صمصام و ذوالفقار استفاده شده است.

انتهای پیام /تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار