یکصدوهشتمین شماره دوهفته نامه ایلقار منتشر شد

خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی بلایای طبیعی در مشگین‌شهر

معرفی روستای «موئیل» مشگین‌شهر برای ثبت جهانی در یونسکو

کارگاه زیست‌ عفیفانه در مشگین‌شهر برگزار شد

کلاهبردار حرفه‌ای اردبیل سر ۲۳ نفر کلاه گذاشت

تجلیل از ۲۴ اثر برتر در هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر

سهم اردبیل از ۳ درصد نفت ۵۰۲ میلیارد تومان است

غرامت کشاورزان مشگین‌شهری در کوتاه‌ترین زمان پرداخت می‌شود

دیجیتال علیه مطبوعات

خسارت سیل به کشاورزان مشگین‌شهر در حال ارزیابی است

تعداد ثبت‌نام کنندگان مسکن ملی استان اردبیل به بیش از ۱۱۶ هزار نفر رسید

سارقان سیم‌های برق در مشگین‌شهر دستگیر شدند

کد خبر: 12790 | تاریخ انتشار: 14:16:28 - چهارشنبه 15 مهر 1394 | بدون نظر | |

دعوت کمال الدین پیرموذن از همکاران نماینده اش

برجام را با نگاه فراجناحی و با الویت منافع ملی تصویب کنید

پیرموذن با ابراز تاسف از اینکه نمايندگان وابسته به جبهه پايداري اشعار مي دارند روز يكشنبه آبستراكسيون خواهيم كرد و مجلس را ترك خواهيم گفت: این کار جفا به ملت است و بي ترديد سناریویی از پيش تنظيم شده است که از خارج از مجلس هدایت می شود.

کمال الدین پیرموذن گفت: نمايندگان ملت بجد بايستي نگاه خود به برجام را براساس فراجناحي و منافع ملي تغيير داده و يكشنبه هفته آتي درجهت تصويب طرح ذيربط آن و اجرايي كردن برجام اهتمام مجدانه بعمل آورند.

به گزارش تابناک اردبیل، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اگر قلب ما براي اسلام و ايران مي تپد و آرزوي تحقق آرمانهاي انقلاب اسلامي ايران وتحقق حماسه اقتصادي داريم و از آثار و چهره كريه فقردرجامعه ناراحت هستيم و درفكرملت و خيل جمعيت بيكاران جوان هموطن هستيم، پس شایسته است همگي در تصويب طرح برجام ياردولت و ملت باشيم.

پیرموذن با ابراز تاسف از اینکه نمايندگان وابسته به جبهه پايداري اشعار مي دارند روز يكشنبه آبستراكسيون خواهيم كرد و مجلس را ترك خواهيم گفت: این کار جفا به ملت است و اينكه سخنگوي كمسيون ويژه برجام كه يار جليلي است ازحالا حتي تعداد اوراق كزارش سياه كمسيون برجام را هم اعلام مي دارد بي ترديد سناریویی از پيش تنظيم شده است که از خارج از مجلس هدایت می شود و هم اينكه نشان مي دهد مانع تراشي ها و بهانه جويي هاي جريان خاص تندرو برعليه برجام و دولت و دام گستريهاي آنان پاياني ندارد.

پیرموذن در پایان تصریح کرد: وكلاي ملت نيك مي دانند هرقدرتحريم و تشديد آن استمرار يابد و برجام اجرايي نشود خسران و ضررفراواني بمنافع ملك و ملت مي رسد. ملت وكشور درفشار است اميدوارم بلطف حق هفته آتي برجام در مجلس به فرجام رسد انشالله

انتهای پیام/تابناک
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار