افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 13271 | تاریخ انتشار: 20:31:25 - شنبه 25 مهر 1394 | بدون نظر | |

سینا اسدی:

سرمایه گذارانی که چشم به راه تسهیلات بانکی و حمایت دولت هستند

ایلقار نیوز: سینا اسدی /خیاو نیوز :چند ماهی از طلوع رنگین خورشید از پشت پلی از جنس امید نمی گذرد که این امید و طلوع رنگین با وعده و وعید های تو خالی برخی تبدیل به غروبی دهشتناک شده
است که در میان مه شدید خود نمایی، زوزه ی گرگانی!! به گوش می رسد که انسان آزرده خاطر می شود!!!

سرمایه گذار که چوب حراج را به دارایی هایش میزند،جرات به خرج می دهد، تا در میان این همه بی مهری و آشفته بازاری  کورسوی امید را به مردم نشان دهد اما دریغ از بی محبتی هایی که در طول سالیان سال در این حوزه رخ داده است.

بهانه نگارنده در این مطلب این است که با گذشت ۱ سال از افتتاح پل معلق که  مبرهن است  ازسینا اسدی سازنده و سرمایه گذار این سازه در آینده هم به نیکی  یاد  خواهد شد، چرا که پافشاری بر عقیده و نزدیکی دو قطره آب بود که این قطره بزرگ تشکیل شد و گره ی که تا بحال در این شهر باز نشده بود باز شد،اما دریغ که برخی فقط در کنار این اراده ی عظیم عکس یادگاری گرفتند و کار دیگران را ابزاری برای اهداف سیاسی خود انتخاب کردند.

متاسفانه شعار همیشه جای خود را به عملکرد مثبت داده است و همیشه سوء استفاده از عملکرد دیگران برای ما سرپوش به ضعف ها بوده است، عدم توانایی مسئولین در همکاری مناسب با  پروژه های بزرگ همچون پل معلق عدم تامین وام مناسب،عدم ایجاد زیر ساخت های مناسب موجب شده است که برخی از سرمایه گذاران واحد های خود را به تعلیق در آورده و برخی نیز خبر از تعلیق مجموعه های خود در صورت عدم همکاری دولت و مسئولین بدهند.

بیاید نیک بیاندیشیم و واقع بین باشیم ،همان گونه که پل معلق چندین سال بود که با آن همه هزینه ی میلیاردی تعطیل بود و خاک می خورد و سرمایه گذار از آن همه هزینه ی خفته در میان خاک باکی نداشت، تعلیق آن در صورت عدم همکاری مسئولین نیز دور از انتظار نیست.

مسئولین پل آن گونه که جرات به خرج می دهند و اعلام می کنند ۵۰ میلیارد هزینه شده و برای سایر بخش های مجموعه دست یاری به سوی مسئولین دراز می کنیم،در این موقع هست که مسئولین باید خلوص نیت و مردم دوستی را به رخ کشیده و قدرت و توان خود را همچون عکسهایی که در کنار پل به یادگار می گرفتند نشان دهند.

این نوع عدم همکاری ها با سرمایه گذاران  نوعی چراغ خطر برای مسئولین است، مردم همیشه بر امورات شهری واقفند و سره را از ناسره تشخیص می دهند،پس نباید عدم همکاری مسئولین با سرمایه گذاران و خالی گذاشتن دست سرمایه گذار موجبات نارضایتی مردم شود.

خالی گذاشتن دست سرمایه گذار از نقدینگی،یعنی خیانت به مردم،یعنی بریدن نان کارگرانی که صبح تا شب در مجموعه های گردشگری برای ثانیه ای خوشحالی مردم رنج و عذاب هایی که می کشند.

مردمانی که اگر انصاف را سرلوحه قرار دهیم،همیشه مورد بی مهری مسئولین قرار گرفتند،باید احسنت گفت به این اراده ی مردم که از تلاطم سختی روزگار به خوبی گذر می کنند.

سخن آخر:

مسئولین سرمایه گذاران را یاری کنند تا ضمن پیشرفت شهر عزیزمان شاهد خوشحالی مردمان عزیزمان باشیم،در این راستا مردم عزیز نیز با همکاری خود با سرمایه گذاران در صورت مشکل نقدینگی شرکت ها نهایت همکاری را با آنها داشته باشند،چون بر این باوریم که مجموعه های عظیم سرمایه گذاری دین خود را ادا خواهند کرد و این صبر و تحمل مردم است که با درایت مسئولین پایان شیرین و گوارایی برای عموم جامعه خواهد داشت

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار