افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

گردشگری مشکین شهر باید ها و نبایدها

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

کد خبر: 13765 | تاریخ انتشار: 17:20:32 - دوشنبه 4 آبان 1394 | بدون نظر | |

استاندار اردبیل:

شهرک گردشگری در بخش لاهرود مشگین شهر راه اندازی می شود

ایلقار نیوز:مجید خدابخش روز یکشنبه در جلسه دیدار اعضای شورای اسلامی شهرهای خلخال، خدابخشلاهرود و جعفرآباد با اشاره به اینکه آبدرمانی قوتورسویی و شابیل ظرفیت های بسیار بالایی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی دارد، افزود: شرکت آب منطقه ای اردبیل باید هزینه اجاره این آبدرمانی ها را در راستای تجهیز آبدرمانی ها پرداخت کند ولی تاکنون در این راستا اقدام خاصی انجام نشده و مسئولان این شرکت باید به این امر اهتمام ویژه ای داشته باشند.
وی به شروع فعالیت دانشگاه پیام نور در لاهرود در آینده نزدیک اشاره و اضافه کرد: قرار است این دانشگاه در چند رشته مورد نیاز منطقه فعالیت آموزشی خود را شروع کند که امیدواریم این امر در راستای ارتقای سطح علمی منطقه مؤثر باشد.
او بیان کرد: استان اردبیل ظرفیت های بسیار مهمی در بخش های کشاورزی، صنعت و گردشگری دارد و باید مطالعات طرح های سرمایه گذاری با جدیت انجام شود.
به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل، خدابخش اظهار داشت: مسئولان شهرستان ها باید مطالعات سرمایه گذاری شهرستان های خود را ارائه دهند تا روند سرمایه گذاری در این منطقه سیر صعودی به خود گیرد.
استاندا اردبیل با بیان اینکه مسئولان خلخال، جعفرآباد و لاهرود نیز باید همانند کشت و صنعت مغان در راه اندازی یک کارخانه عظیم تمام تلاش خود را به کار بگیرند، تصریح کرد: این مناطق ظرفیت بسیار بالایی برای اشتغالزایی دارد که نیازمند برنامه ریزی مناسب و راهبردی است.
استاندار اردبیل بیان کرد: در تولید محصولات کشاورزی منطقه خلخال، جعفرآباد و لاهرود باید از تکنولوژی های نوین کشاورزی استفاده شود که دولت نیز در این زمینه حمایت های همه جانبه ای دارد و تسهیلات ویژه ای در اختیار کشاورزان قرار می دهد.
خدابخش افزود: یکی از راهکارهای توسعه منطقه، جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی با توجه به ظرفیت های منطقه است که این امر می تواند در آینده ای نزدیک اقتصاد منطقه را دچار تحول عظیمی کند و نرخ اشتغال را در منطقه افزایش دهد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار