تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

هتل‌ ساوالان مشگین‌شهر در اختیار افراد بی‌سرپناه قرار گرفت

شهرداری مشگین شهر به ماشین آلات سنگین تجهیز شد

مشگین شهر قهرمان مسابقات مینی‌فوتبال جام پرچم آقایان استان اردبیل شد

بلاتکلیفی ۶ ساله استخر مشگین شهر قابل قبول نیست

منشور سازمان ملل متحد قربانی اهداف شیطانی وخبیث امریکای جنایتکار شده است

ساماندهی سد اینچه‌نو مشگین‌شهر نیازمند ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار است

رهاسازی ۲ بهله عقاب طلایی در مشگین‌شهر

مشگین شهر قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان اردبیل شد

ارشق را باید منطقه آزاد اعلام کرد

مردم با بصیرت کشورمان با رهبری داهیانه رهبر حکیم؛ صف خود را از اغتشاگران جدا کردند

ساخت بیمارستان جدید مشگین‌شهر از سرگرفته شد

کد خبر: 13363 | تاریخ انتشار: 12:39:51 - دوشنبه 27 مهر 1394 | 1 نظر | |

اختصاصی/فرماندار مشکین شهر :

صندوق المهدی با هیئت مدیره جدید به فعالیت خود ادامه می دهد /مردم به شایعات توجه نکنند

ایلقار نیوز :جلسه برسی مشکلات صندوق المهدی مشکین شهر با حضور فرماندار و معتمدین شهر در محل فرمانداری مشکین شهر برگزار گردید در این جلسه مشکلات صندوق المهدی مشکین شهر بررسی شده و هیئت مدیره جدید انتخاب شد .

فرماندار مشکین شهر با اشاره به سوء مدیریت و عدم نظارت هیئت مدیره قبلی اظهار داشت امامی:سوء مدیریت در صندوق باعث سلب اعتماد مردمی شده و تبعات اجتماعی در سطح شهرستان بوجود آورده بود که امیدواریم با درایت و تدبیر هیئت مدیره جدید این مشکلات برطرف شود .

ابراهیم امامی افزود نباید بگذاریم اعتماد مردم خدشه دار شود و باید طبق قانون و عرف حسابرسی های لازم در این زمینه انجام گرفته و شفاف سازی شود .

وی از کسانی که اقساط معوقه وام دارند درخواست کرد تا نسبت به پرداخت بدهی خود به صندوق المهدی اقدام نمایند و در غیر اینصورت از طریق مراجع قضایی صندوق پیگیر مطالبات خود خواهد شد .

فرماندار مشکین شهر با انتقاد از رشد قارچ گونه برخی موسسات و صندوق های اعتباری در کشور گفت : دولت در تلاش است تا این موسسات را ساماندهی نماید تا زیر نظر بانک مرکزی به فعالیت خود ادامه دهند

ابراهیم امامی با اشاره به مشکلات موجود در صندوق المهدی تصریح کرد : مردم نباید به شایعات توجه کنند و فرصت بدهند تا با تغییرات مدیریتی ساماندهی لازم در این صندوق انجام پذیرد و ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست و حمایت های لازم را در این مورد انجام می دهیم تا صندوق المهدی با هیئت مدیره جدید و تزریق نقدینگی به فعالیت خود ادامه دهد .

ترکیب جدید اعضای هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه المهدی مشکین شهر  عبارتند از : جمشید سوزنی – محمدتقی آهنگری -آیدین افزون – اکبر عطایی  – جعفر محمدی- احد ناصری – طاهرموسوی

همچنین جمال موسوی و رامین آقاقلیزاده به عنوان بازرسین صندوق المهدی مشکین شهر انتخاب شدند .

DSC_0436

DSC_0434

DSC_0444

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


1 ديدگاه مطلب براي " صندوق المهدی با هیئت مدیره جدید به فعالیت خود ادامه می دهد /مردم به شایعات توجه نکنند " ارسال شده است.

  1. مردم گفت:

    سلام برای فرماندار این شهر تاسف می خورم واقعآ هيت مدیره قبلی رو چه کسانی انتخاب کرده بودن که فرماندار این شهر خبر نداشت،لطفآ با مردم شفاف حرف بزنید چرا هيت مدیره قبلی رو برکنار کردید آنها باید پاسخ گو باشند ،جناب فرماندار با مردم صادق باشید ، میدونم مطلب منو نميذاريد، وم

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار