تکمیل سد خورشیدآباد مشگین‌شهر نیازمند ۳۰ میلیارد ریال اعتبار است

۷۰ درصد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی شده است

مجموعه ۴۰ تنی پرورش ماهیان سردآبی در مشگین شهر افتتاح شد

۳۰ هزار پرونده با مصالحه در اردبیل مختومه شده است

تحقق ۹۰ درصدی برنامه‌های ابلاغی اداره استاندارد اردبیل

افزایش سرعت وزش باد در اردبیل/بارش برف در ارتفاعات انتظار می رود

توسعه و محرومیت‌زدایی روستاها در اولویت قرار گیرد

هنرمندان اردبیلی جوایز جشنواره تئاتر فجر را درو کردند

واریز ۱۶۵ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌ها برای توسعه عمرانی شهر

تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

کد خبر: 12934 | تاریخ انتشار: 14:57:25 - شنبه 18 مهر 1394 | بدون نظر | |

عروس ۱۵ ساله در راه مدرسه جان باخت

پسرجوان که پس از قتل نامزد ۱۵ساله‌اش و زخمی کردن مادر او، از شهر زیرآب سوادکوه گریخته و به تهران آمده بود، وقتی خود را در حلقه محاصره پلیس دید، دست به خودکشی زد.IMG15121077

ایلقارنیوز: پسر ۲۶ ساله صبح چهارشنبه گذشته با چاقو به نامزد ۱۵ ساله اش به نام معصومه که همراه مادر خود به مدرسه می رفت، حمله ور شد.

 او پس از مجروح کردن عروس ۱۵ ساله و مادرش از محل گریخت. اهالی دو مصدوم حادثه را به بیمارستان منتقل کردند اما دختر نوجوان به دلیل شدت خونریزی جان سپرد. در این مرحله با تحقیق از خانواده مقتول مشخص شد مدتی بوده که مقتول و نامزدش با هم اختلاف شدیدی داشته اند به طوری که می خواستند از هم جدا شوند.

با اطلاعات به دست آمده، ماموران برای دستگیری وی به خانه پدری اش رفتند. این خانواده هنوز از ماجرای جنایت خبر نداشتند و با شنیدن مرگ عروسشان به شدت شوکه شده و باورشان نمی شد پسر ۲۶ ساله آنها مرتکب جنایت شده باشد. در حالی که جستجو ها ادامه داشت، خانواده عامل جنایت در تماس با پلیس اعلام کردند پسرشان با آنها تماس گرفته و گفته که قصد خودکشی دارد و بعد از مرگ نوعروس دیگر نمی خواهد زنده بماند.

کارآگاهان جنایی با دریافت این خبر، مخفیگاه های احتمالی او را زیرنظر گرفتند اما وی را پیدانکردند و در ادامه جستجوها متوجه شدند مقتول به خانه خواهرش در تهران رفته است.

به این ترتیب کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی سوادکوه برای دستگیری متهم به قتل فراری به شهر تهران اعزام شدند. ماموران چهارشنبه شب متهم را حوالی خانه خواهرش مشاهده کردند که او با مشاهده ماموران، با چاقویی که زیر پیراهنش پنهان کرده بود، چند ضربه به خودش زد تا به زندگی اش پایان دهد.

ماموران با اورژانس تماس گرفته و او را به بیمارستان منتقل کردند که با تلاش تیم پزشکی عامل جنایت زنده ماند و روز پنجشنبه به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل شد.با توجه به وضعیت جسمانی متهم، ماموران هنوز نتوانسته اند از او تحقیق کنند.

انتهای پیام/جام جم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار