تعرفه گاز در مشگین‌شهر باید تغییر یابد

«امیر رجبی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل معرفی شد

آغاز فعالیت کمیته‌های ستاد خدمات سفر در اردبیل

تحقق ۷۵ درصدی اشتغال در اردبیل/۵ هزار نفر صاحب شغل شدند

دولت اجرای رتبه‌بندی معلمان را با توان مضاعف پیگیری می‌کند

شبکه آبیاری و زهکشی سبلان؛ توسعه زنجیره آبیاری مدرن در مشگین‌شهر

تنش آبی مشگین‌شهر را تهدید می‌کند

«افسانه جهانی» مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری اردبیل شد

اختتامیه جشنواره ملی شعر ترکی «ایران دل» در اردبیل برگزار می‌شود

تزریق ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار ملی برای توسعه مشگین‌شهر

افزایش روند مصرف بدون ضابطه آب در اردبیل

مشگین‌شهر با تقدیم ۸۰۰ شهید دلدادگی خود به نظام را ثابت کرده است

کد خبر: 13465 | تاریخ انتشار: 16:07:09 - سه‌شنبه 28 مهر 1394 | بدون نظر | |

قطار شهری به جای منوریل در اردبیل اجرا شود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: به جای منوریل بهتر است قطار شهری در خیابان‌های اردبیل اجرایی شود تا زمینه بهبود شرایط ترافیکی به وجود آید.

حسین افسانهایلقارنیوز: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: به جای منوریل بهتر است قطار شهری در خیابان‌های اردبیل اجرایی شود تا زمینه بهبود شرایط ترافیکی به وجود آید.

حسین افسانه اظهار کرد: به دلیل عرض کم خیابان‌ها و مشکلاتی که در ترددهای روزانه شاهد هستیم، اولویت اول در حل مشکلات ترافیکی اجرای طرح‌های جدید نظیر اتوبوس سریع‌السیر و قطار شهری است که می‌تواند به سرعت اجرایی شده و زمینه حل مشکلات و نارسایی‌ها را فراهم آورد.

وی تصریح کرد: هر چند ما هفته گذشته سفری را به ترکیه داشتیم تا از روند توانمندی شرکت ترکی برای اجرای منوریل در اردبیل آگاهی کسب کنیم اما به نظر می‌رسد بیشترین تمرکز شرکت ترکی معبر قرار دادن اردبیل برای تولید و توسعه این صنعت است تا زمینه صادرات آن به بلوک شرق فراهم آید.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: شرکت ترکی علاقمند است تا اردبیل را محور و مقصد تولید تجهیزات و امکانات منوریل و واگن‌های مرتبط کند تا از ظرفیت به وجود آمده برای صادرات این تجهیزات استفاده کند.

افسانه با بیان اینکه به هیچ وجه اجرای منوریل از سوی شورای شهر پیشنهاد نشده و حتی مصوبه‌ای نیز نداشتیم، افزود: ما در حال مذاکره هستیم و سفر اخیر نیز در همین راستا و با هدف مشاهده وضعیت توسعه صنعت منوریل از نزدیک انجام شده و امیدواریم فضایی فراهم آید تا توسعه صنعت حمل و نقل سریع‌السیر و عبور و مرور روان‌تر را شاهد باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ما در این سفر از نزدیک با تجهیزات و امکانات شرکت ترک آشنا شده و تا حد زیادی به این توان و بضاعت پی برده‌ایم.

افسانه اضافه کرد: امیدواریم در قالب اجرای طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهری اردبیل بتوانیم بخش زیادی از مشکلات و نارسایی‌ها را برطرف کنیم.

انتهای پیام/ساوالان خبر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

نظراتی که حاوی توهین و تضییع حق بوده یا ضعیف و دارای بار حقوقی باشد، تائید نخواهند شد


آخرین اخبار